Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ramzes wychodze z założenia,ze im krótsza umowa tym lepsza. Za 12-miesiecy ponownie bede mógł się targować,otrzymac nowy sprzęt itd. A Ty podpisaleś umowe 18-miesieczna?Jak tak to na jakich warunkach?

przez 11 miesiecy pakiet podstawowy ,canal i hbo za 60 zł i dekoder za 0 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś wie co to znaczy: "i wreszcie 1 miesiąc na decyzję, czy zostajesz z nami" ?

http://www.promocja.cyfraplus.pl/

z tego co wiem to mozna oddac po miesiacu.

 

To jak umowę podpiszę załóżmy 2 lipca to kiedy będę mógł ją rozwiązać?

Prawdopodobnie jak zadzwonię do C+ że chcę rozwiązać umowę to mi zaoferują lepszą oferte ;) z tego co czytam to nie N gdzie nowy klient ma lepsze promocje od stałego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nie pracują.. a ja bym chciał już wiedzieć.

w C+ i w N panują inne metody reklamy. N napisze "do 3 miesięcy gratis", C+ napisze "2 miesiące gratis" a w jednym i drugim wyjdzie na to samo (pierwszy niepełny miesiąc + 2 kolejne pełne gratis)

Dlatego się zastanawiam co znaczy że 1 miesiąc na zastanowienie.. do końca aktualnego kalendarzowego miesiąca, czy do 30dni trzeba podjąć decyzję czy może w drugim miesiącu to trzeba zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy podpisując promocję "jesteś abonentem innego operatora telewizyjnego" na 13 miesięcy zobowiązuję w tym okresie się do opłacania abonamentu np. Komfortowy+ (38x12 + 1x63,90) a pozostałe opcje mogę włączać/wyłączać dowolnie? Mam tu na myśli konkretny przypadek, kiedy nasi "kopacze" ekstraklasy nie grają, czyli styczeń i luty oraz czerwiec, lipiec i sierpień (czyli wyłączenie Canal+ HD i następnie włączenie)?

 

Zwłaszcza że w tej promocji po 2 miesiącach + (1 niepełny) upustów cenowych już nie ma. Czy podobna sytuacja jest z innymi opcjami HD? na ile wcześniej trzeba z takiej opcji zrezygnować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie niezła posucha w Canal+. Przez długi weekend oglądnąłem więcej filmów w HBO, niż w Canal+ w ciągu ostatnich dwóch miesięcy ;-) Jak to dobrze, że wreszcie się zdecydowałem na pakiet HBO. Szkoda tylko, że tak późno.

 

pozdrawiam

marcin

 

PS. Przepraszam za off-topic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi opcjami HD do jest taka sprawa, że jeśli przy podpisaniu umowy nie wybierzesz ich to później musisz za nie zapłacić chcą włączyć a na stronie Cyfry+ jest napisane, że przez 2 miesiące gratis.
chodzio to ,że promocja 2 miechy gratis jest tylko w momencie podpisania umowy- poźniejszy telefon do BOA i zamówienie tych opcji powoduje naliczanie normalnych opłat.pozdro

Czyli że jak bo nic nie rozumiem dalej... ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...