Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

A może konwerter ci padł;)ok wracając do tematu>Wypowiedzenie napisałem i podpisuje nową umowe za45zł będe mieć 10miesiecy komfortowy + canal+:D w sumie oplacalne:)czy może radzicie zaczekać na lepszą promocje w Marcu??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan425 a jaki masz dekoder? Bo ja mam tego Pace i też się zdarzają różne dziwne rzeczy z niedziałającym kanałami, u mnie łównie Canal+, kanały TVP, Zone Reality i Puls, ale już zauważyłem, że jak zostawię tak na 5 minut na danym kanale to w końcu wskoczy.

A co do D. World to chyba mi go wyłączyli czy coś bo czarny obraz, AXN-y działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przec chwila właczylme ponownie Canal +.W styczniu gratis.W lutym niestety 29 PLN.Potwierdzam fakt że nie mogłem przejść na pakiet z plusem bez utraty zniżki na posiadany pakiet podstawowy oraz nie mogłem podłączyć AXN Pack.Pani potwierdziła że mogę złożyć wypowiedzenie w trybie natychmiastowym.Nie zależy im

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. dzięki.

Możesz napisać co konkretnie odpisali w Twoim przypadku? Czy jest możliwe utrzymanie rabatu na abonament i wykupienie np. Axn lub Discovery? Ten regulamin to wyślą jak zwykle listem zwykłym :( Wysłałeś im już może wypowiedzenie? Jeżeli tak to jaki powód rezygnacji wymieniłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Traci się zniżki ale jedynie te na pakiet główny. Czyli np. mając zniżki tylko na opcje premium to można przejść na nowy pakiet z +. Zrozumcie że to spadanie zniżek nie jest związane z tym że C+ chce ukarać tych, którzy korzystają z rabatów i w związku z tym nie chce im dać możliwości zmiany pakietu, tylko jest to związana z tym że kupony promocyjne przyznawane na pakiet obowiązują tylko na ten wówczas posiadany pakiet i w przypadku jego zmiany ta zniżna w systemie spada. Więc jesli nawet ktoś ma umowę na czas określony i ma zniżki ale tylko np. na C+ albo HBO, a za pakiet główny płaci normalnie (40zł za Podst, albo 60zł za Komfort) to może zmienić pakiet na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę pytanie. Jeśli podpisałem umowę w listopadzie na 18 miesięcy na Full pakiet w promocji 10 miesięcy za pół ceny to po jakim czasie mogę zrezygnować z niektórych opcji dadatkowych jak Cinemax-y , Axn-y lub zmniejszyć pakiet ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...