Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż Panowie. Mi też zadzwonili z ofertą pół roku C+ za pół ceny. Wyłączyłem canal+ w lipcu dlatego, że liga sie opóźniała. Wyszło mi to na dobre, bo i tak przy rozpoczęciu ligi miałem zamiar włączyc C+, a dzieki temu, że wyłączyłem w lipcu mam teraz za pół ceny.

Jeśli chodzi o telefony w sprawie przedłuzenia umowy, to mi w lipcu kończył sie mój drugi abonament, który mam po to by mieć spokój z walką o to co ma lecieć.

Tuz przed końcem umowy zadzwoniła Pani z cyfry+ i zaproponowała mi przedłuzenie umowy, oferując jednocześnie przedłużenie promocji, w której wziąłem ten abonament rok wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

 

teraz mam kablówke UPC Pakiet Pełny analogowy. Mam zamiar kupić cyfre+. Przeczytałem na forum, ze bedzie jakaś mega-promocja na 10 lecie od 1 września. Czy to jest prawda i pewne z tą promocją we wrześniu?

 

Jakie są teraz promocje i jaki jest najlepszy tani dekoder do C+? Czy antena jest gratis do dekodera, czy jak?

 

Prosze o odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w grudniu kończy mi się umowa więc ciekawe co wtedy zaproponują.

Myślisz, że sami zadzwonią z ofertą? Ja też mam umowę terminową (promocyjną), chyba do października (muszę jeszcze sprawdzić dzisiaj), i naprawdę nie liczę na to żeby Cyfra+ sama do mnie zadzwoniła z ofertą "przedłużającą" dotychczasowe warunki. Jak na mój gust to poczekają sobie cichutko, aż umowa sama przekształci się w zawartą na czas nieokreślony na normalnych już (pełnopłatnych) warunkach.

Wydaje mi się że zadzwonią jeśli w listopadzie złożę wypowiedzenie z dniem ostatniego grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Od 2 września mamy nowe promocje CYFRY+ z dekoderem Philips DSR 6201 HD :

 

1. Dekoder za 499 zł na własność i zniżka na opcje premium i HD (C+ HBO) 50% do 7 miesięcy albo....

 

2. Dekoder HD na własność za 149 zł :jupi: i zniżka tylko na opcje HD 50% przez pełne 3 miesiące :D

 

Pozdro 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może będzie połączona promocja urodzinowo-bożonarodzeniowa.

Czekałem na takie ceny tunerów HD. Musieli coś zrobić skoro w n-ce rekorder za 38zł. Co prawda nie na własność ale jednak używać można go do woli póki jest się abonentem.

Myślę że to nie jest ostatnie słowo Cyfry. Oprócz ceny tunera spodziewm się zniżek na abonament standardowo 25%. I dla stałych abonentów również (lub wypowiadających umowę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam umowę do konca pażdziernika i wysłałem na początku sierpnia rezygnację. Dostałem od nich pisemko, z numerem telefonu. Gdy zadzwoniłem dowiedziałem się że oferta dla mnie będzie przygotowana dopiero na początku pażdziernika i tak mam do nich zadzwonić lub sami to zrobią pod koniec miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 września mamy nowe promocje CYFRY+ z dekoderem Philips DSR 6201 HD :

 

1. Dekoder za 499 zł na własność i zniżka na opcje premium i HD (C+ HBO) 50% do 7 miesięcy albo....

 

2. Dekoder HD na własność za 149 zł :jupi: i zniżka tylko na opcje HD 50% przez pełne 3 miesiące :D

 

Pozdro 8)

Czy będzie możliwe odkupienie dekodera za 149 PLN dla tych osób które płacą czynsz?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy zadzwoniłem dowiedziałem się że oferta dla mnie będzie przygotowana dopiero na początku pażdziernika i tak mam do nich zadzwonić lub sami to zrobią pod koniec miesiąca.

 

To dobrze, że podobne pismo wrzuciłem do szuflady i zapomniałem o nim. Co do konkurencyjnych promocji to n-ka już zaszachowała C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaszachowała i to porządnie: przejdź do nas od konkurencji a dostaniesz superpromocję. Teraz Cyfra będzie musiała się nagłowić jak zatrzymać abonentów starych i jeszcze pozyskiwac nowych.

Ciekawe czy ta cena Philipsa HD będzie tylko dla nowych czy też starych abonentów (np. wypowiadających umowę lub zgłaszających chęć nabycia kanałów HD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest zmuszona do takich ruchów bo jak się jest na minusie a klientów nie przybywa jak by się chciało to sięga się po kuszenie do konkurencji.Ale jak uczy historia "zdrajcy" nie zawsze są szczęśliwi a po drugie jest to jakby nie było jak na razie kosztowna impreza z niepewnym zyskiem.A jak to się skończy to czas pokarze ale biorąc przykład z naszego podwórka ta taka wyniszczająca wojna na promocje miedzy Wizją i C+ skończyła się fuzją.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to się skończy to czas pokarze ale biorąc przykład z naszego podwórka ta taka wyniszczająca wojna na promocje miedzy Wizją i C+ skończyła się fuzją.Pozdrowienia

 

Wizja to była inna firma. Powstała w celu osiągnięcia szybkiego zysku na całkiem nowym rynku, a następnie drogi się sprzedać i się udało. Co do n-ki i c+ to raczej n-ka wykupi żabojadów, a nie odwrotnie. Pamiętajcie też, że wszystkie te super oferty i promocje są tylko z korzyścią dla klienta. Zresztą zawsze mogę rok pooglądać c+ następny rok polsat, a kolejny n-kę, aby po 3 latach wrócić do c+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...