Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla nowych abonentów)


JanuszF
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj macie o tej promocji:

https://www.bppartnerclub.pl/cwa/cyfra.do

 

A tutaj jak zbierać punkty:

https://www.bppartnerclub.pl/cwa/program3.do

 

Aby dostać zniżkę na cyfre+ to trzeba np. zakupić 200litrów paliwa, wziąść płyn zimowy 5l (10l przy letnim) do spryskiwaczy czy wydać 40zł w Wild Bean Cafe.

 

Najprościej to jest zakupić albo ten płyn do spryskiwaczy (tylko nie wiem ile on kosztuje), albo wydać te całe 4 dychy w tym ich "barze" może, bo chodź może i niepotrzebnie straci się tam kase to przynajmniej człowiek może coś zjeść czy się napić, no i dostaniemy zniżkę na cyfre+ która będzie przynajmniej 2krotnie wyższa niż wydana kasa w WBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami warto też zapytać dystrybutora o kupon BP, ponieważ niektórzy posiadają takowe. Wspomniałem o tej promocji, ponieważ funkcjonuje ona dopiero od 21 stycznia 2008 w takiej formie. Wcześniej rabaty obejmowały opłaty pakietowe za cały rok z góry, więc obowiązujące zasady są bardzo atrakcyjne. Zmienność promocji BP jest bardzo rzadka (wcześniejsza nie zmieniała się przez kilka lat), dlatego gdy w danym momencie promocje są "słabsze", zawsze można się do niej odnieść. Szczególnie jest ona przydatna dla osób rozwiązujących umowy z 3 m-cznym okresem wypowiedzenia i podpisujących na nowo, ponieważ tak jak "zwykłych" promocji nie da się przewidzieć tyle miesięcy do przodu (za wyjątkiem bożonarodzeniowych, które zawsze są najlepsze), tak na BP zawsze można liczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co na forum napisano i na stronce bp wnioskuję że umowa jest na rok w tym miesiąc gratis. Fajna sprawa, ale wstrzymam się do końca wakacji. Mam do października umowę z n-ką. Niedługo pojawi się euosport HD(nie wiadomo gdzie i po jakiej cenie), będą przetargi(cyfra MOŻE troche praw sportowych stracić),pewno jakaś konferencja n-ki. Może jakaś akcja promocyjna multipakietu, cyfry bo ruszy liga i kanał ekstraklasa ( po tym całym zamieszaniu i wprowadzeni kanału ligowego mogą coś dać).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
co do promocjii BP, to ile mniej więcej kosztuje ten płyn aby dostac kupon na C+ :?:

Tydzień temu wziąłem cyfrę w promocji BP. Nie miałem punktów, więc poszedłem na stację i miałem do wyboru, albo kupić za ok. 21 zł dwupak płynów letnich do spryskiwaczy, albo najeść się za 40 zł w Wild Bean Cafe :) Wybrałem to drugie, bo byłem strasznie głodny :D Aha, były Princesse w promocji - 30 pkt jak kupisz dwie. Czyli trzeba by kupić 14 princess :) Cena chyba 1,7 zł za sztukę czyli 1,7*14=23,8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...