Skocz do zawartości

DVB-T WROCŁAW


paweł68
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Również Nadodrze blisko stacji kolejowej, ale ten świat mały, 20-letnia antena siatkowa na wysokości 2 piętra, wzmacniacz LNA177, łapie 2 muxy ze ślęży (100), jeden z żurawiny (ok 70 b. rzadko przycina), jeden ze śnieżnych kotłów (100) i dwa czeskie (ok 70 % ogólnie stabilnie, czasem lekko przytnie szczególnie z 694 tam gdzie nova). I nie jest to optymalne ustawienie anteny bo pośrednio ustawiona dla uzyskania także dobrego odbioru w analogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość Anonymous

Z Pradziada - k.36, k.51, k.53 lub z Trutnova - k.40, k.60, k.61

MUX1: CT1, CT2, CT24, CT4

MUX2: Nova, Nova Cinema, Prima Family, Prima Cool, Barrandov TV

MUX3: Prima Love, Ocko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Od dzisiaj we Wrocławiu można odbierać z DVB-T już 4 programy HD. Oprócz TVP-1HD, TVP-2HD można stabilnie odbierać: CT1HD i CT-4HD (kan. sportowy). Kanały wprogramowały się samoczynnie na Wiwie HD90 i Sony KDL40W5740. Skanować na 786 MHz. Powinna jeszcze dojść Nova HD. Odbieram z odbicia na balkonowej 16-el Yagi i budynkowej inst. zbiorczej, przystosowanej do DVB-T ( 4 MUX-y polskie + 3 MUX-y czeskie). Lokalizacja: Nowy Dwór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Odbierasz z Trutnova czyli z tego co wiem jest tam też Genus Plus. Ja z Pradziada mam radio Proglas i CT HD, CT4 HD, Prima Love, Ocko i planszę informującą o nowym kanale. Nova HD tylko w MUX4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem panowie ze odbieracie CT HD,CT4 HD,OCKO :brawo: bo mi te kanaly wyszukalo ale nie mam sygnalu i teraz nie wiem (krecic antenka) wszystkie pozostale dostepne tv muxy łapie (PL CZ) a tych jakos nie :/ mieszkam 25km od wroclawia kierunek olesnica :D

Pozdrawiam :beer::beer::beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam! Niedługo czeka mnie przeprowadzka w okolice Placu Grunwaldzkiego/Sienkiewicza... Niby centrum, ale jak tam z odbiorem DVB-T?? Bo nie ukrywam, że cały sprzęt chciałbym już przywieźć ze sobą. Z jakiej antenki korzystają mieszkańcy tamtych okolic i czy jest jakaś szansa na stały odbiór czeskich mux-ów?? Jakaś niewielka siatka + LNA177 wystarczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W całym mieście sygnały polskiego DVB-T są dosyć silne. W sprzyjających okolicznościach (wysoko z otwartą przestrzenią na południowy zachód) można odbierać na drucie. Na Czechy potrzeba trochę lepszej anteny i to raczej nie na parterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mieszkam na nowym dworze we Wrocławiu na 7 piętrze. Jak wystawiam ostrugany z otoczki kabel za okno a drugą część podpinam do telewizora ( z dvbt ) po wyszukaniu kanałów znajduje mi niby 69 kanałów cyfrowych ( z czego polowa to kodowane z polsatu ). Na pewno są kanały z Mux 1 i Mux 2 oraz 10 kanałów czeskich. Niestety nie mogę złapać żadnego kanału z Mux 3. Byłem w dwóch sklepach satelitarnych i sprzedawcy chcieli mi wcisnąć takie anteny typu biały panel na balustradę balkonowa po ok 130zł z zasilaczem i teraz pytanie czy takie coś jest konieczne skoro na zwykłym ostruganym kablu odbieram wszystko poza Mux 3? Proszę o rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...