Skocz do zawartości

Mistrzostwa Europy - Glasgow/Berlin 2018


Alek1234
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie te całe Mistrzostwa to poroniony pomysł. Telewizje tego nie ogarniają, co chwilę przełączają się, lub urywają transmisje i nie da się obejrzeć jednej dyscypliny w spokoju. Widz tego nie ogarnia, bo w jednej chwili leci live lekkoatletyka, pływanie, kolarstwo i nie wiadomo co wybrać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na eurosportach dają całe konkurencje, gorzej w tvp, mają jeden kanał sportowy i nie mogą się na transmisję zdecydować, tylko tak skaczą....... Na dodatek dochodzi w tym tyg. TDP, który nie wiadomo dlaczego jest dublowany na TVP 1 i TVP sport.

Edytowane przez Mariusz123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to pierwszy raz Piotr Małachowski zawiódł? Z drugiej strony faworytem do medali nie był i wiedzieli to fani LA nie od święta. Naprawdę czapki z głów przed Konradem, mało brakowało aby nie wszedł do finału,a tu znakomity rezultat 21,66 (najlepszy w życiu na otwartym stadionie) i srebrny medal. Michał Haratyk pokazał charakter. Generalnie LA to jedna z niewielu dyscyplin, gdzie wytrzymują mentalnie zawodnicy i generalnie nie zawodzą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie myl Piotra Małachowskiego z Pawłem Fajdkiem, po drugie może nie wypowiadaj się na temat osiągnięć Agnieszki Radwańskiej bo widzę,że w ogóle nie znasz się na tenisie, zostań przy swoim MMA.

Alku jednak sam wiceprezes PZLA T. Majewski powiedział otwarcie,że interesuje ich wynik 10 medali lub więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Paweł Fajdek osiągnął bardzo bardzo wiele w karierze, mistrzostwo świata,europy a pani tenisistka nic nie osiągnęła,a ego jak u wielkiej gwiazdy..

Tylko, że Pani tenisistka trenuje jeden z najpopularniejszych sportów na świecie, a młociarze/dyskobole to nisza... Co nie zmienia faktu, że jej podejścia do igrzysk nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie myl Piotra Małachowskiego z Pawłem Fajdkiem, po drugie może nie wypowiadaj się na temat osiągnięć Agnieszki Radwańskiej bo widzę,że w ogóle nie znasz się na tenisie, zostań przy swoim MMA.

Alku jednak sam wiceprezes PZLA T. Majewski powiedział otwarcie,że interesuje ich wynik 10 medali lub więcej.

Nie napisałeś dokładnie o kogo chodzi..bo tak ktoś tam napisał że Małachowski zawiódł a Fajdek na Igrzyskach a Ty odp,że nikt nie wylewał na niego takich pomyj.. więc najpierw pisz składniej a potem ośmielaj się mi zwracać uwagę lub coś sugerować

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Tylko, że Pani tenisistka trenuje jeden z najpopularniejszych sportów na świecie, a młociarze/dyskobole to nisza... Co nie zmienia faktu, że jej podejścia do igrzysk nie rozumiem.

Polacy są wyśmienici w niszowych sportach np:skoki narciarskie ale wiesz z tą niszą różnie jest np USa to baseball,futbol a w Polsce czy w Europie takiego zainteresowania nie ma,więc czy ja wiem czy lekkoatletyka to nisza? Skoro USA startuje i Chiny i Australia to nie powiedziałbym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...