Skocz do zawartości

Jak znalezć Eurosport


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bzdury piszecie nowe oprogramowanie jest nadal na ich transponderach tylko trzeba trocche szczęścia żeby się zaaktualizowało,byłem dzisiaj u kolesia meczyliśmy się dwie godziny i się zaaktualizowaloa to co pokazuje się na 201 kanale że tam jest oprogramowanie z 2005 roku to tak było cały czas nie widziałem żeby tam pojawilo się te nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury piszecie nowe oprogramowanie jest nadal na ich transponderach tylko trzeba trocche szczęścia żeby się zaaktualizowało,byłem dzisiaj u kolesia meczyliśmy się dwie godziny i się zaaktualizowaloa to co pokazuje się na 201 kanale że tam jest oprogramowanie z 2005 roku to tak było cały czas nie widziałem żeby tam pojawilo się te nowe.

 

Na jakim dekoderze robiliście zaktualizację że wam poszło?

 

Czy u kogoś na samsungu DSR 7000 udało się zrobić aktualizację oprogramowania, a nie zdąrzyli zrobić w piątek a próbowali w sobotę robić i też nie wychodziło??

 

Jak się robi ręczną aktualizację na samsungu DSR 7000 żeby można było odbierać eurosporty??

 

Edycja Mr. Orbita: W wolnej chwili polecam lekturę regulaminu - nie piszemy post pod postem - jest od tego funkcja "Edytuj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem aktualizacje w piątek. Wyskoczyła mi informaqcja o nowej wersji softu i trzeba było tylko wcisnąć OK. A żeby zrobic aktualizację na samsungu to trzeba wejść do Menu-->Ustawienia systemu--> Aktualizacja oprogramowania. Jeśli na satelicie jest dostępny nowy soft to go załaduje. A nie chodzą ci dalej eurosporty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robiłem aktualizacje w piątek. Wyskoczyła mi informaqcja o nowej wersji softu i trzeba było tylko wcisnąć OK. A żeby zrobic aktualizację na samsungu to trzeba wejść do Menu-->Ustawienia systemu--> Aktualizacja oprogramowania. Jeśli na satelicie jest dostępny nowy soft to go załaduje. A nie chodzą ci dalej eurosporty?

 

Ja zaczął aktualizować soft ok. 19:00 ale niestety nie udało mi się nić zaktualizować mimo że robiłem to kilka razy.

Rano zadzwoniłem do BOK CP i powiedzieli że narazie zablokowali nowy soft ze względu na to że ponoć niektóry samsungi się wieszały i proszą jeszcze o trochę cierpliwości.

 

Czy u ciebie na nowym sofcie się wiesza samsung??

 

Edycja Burli: Nie cytujemy posta, jeśli odpowiadamy na niego zaraz pod nim. To ostatnie ostrzeżenie w tym wątku. Następnym razem całą odpowiedź wytnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info dla tych posiadaczy samsungów DSR 7000 którym nie udało się zaktualizować softu aby móc oglądać eurosporty.

Dzwoniłem jakiś 40 min. temu na info CP i powiedziała mi miła pani że nowy soft jest ponownie udostępniony także można działać

powodzenia i miłego oglądania

 

Dodatkowo na potwierdzenie tego faktu przesyłam odpowiedź na e-maila który dzisiaj wysłałem do BOK CP:

 

Szanowny Panie,

 

W dniu dzisiejszym ponownie zaktualizowano oprogramowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znawca u mnie telegazeta działa na wersji 282 z poziomu telewizora bez żadnego problemu, w starszym sofcie czasem coś się zacinała ale po wyłączeniu dekodera z prądu i ponownym uruchomieniu wszystko wracało do normy. Warto też wspomnieć, że jeszcze wcześniej to działała telegazeta bezpośrednio na dekoderze, był aktywny klawisz na pilocie Samsunga ale później zrezygnowali z tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, czy ktoś może mi powiedzieć, czy odbieracie Eurosport z polską fonią?? Ja na Eurosporcie mam fonię angielską, a na Eurosporcie2 fonię polską z angielskimi napisami (co pewnie spowodowane jest tym, że polskie napisy sa przygotowywane przez C+). Niestety, snooker bez polskich komentatorów jest słaby...

I jeszcze żarcik: Pytam o to samo Panią z infolinii, jej odpowiedź: pewnie kiedyś Eurosport nada jakiś program z polskim komentarzem...;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pilocie dekodera jest przycisk wyboru ściezki dźwiękowej. Na eurosporcie są dwie fonie angielska i polska. Angielska jest pierwsza więc pewnie domyślnie ja wybiera. Natomiast na Eurosporcie2 jest tylko pierwsza więc idzie po polsku. Zmień pilotem, albo wejdź w ustawienia dekodera i wybierz pierwszą fonie jako pierwszą a drugą angielską. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Echosia 616, dzięki za szybkie odpowiedzi:) Czy możesz mi jeszcze powiedziec, który przycisk dokładnie za to odpowiada?
Na Echostarze 616 za ścieżkę dźwiękową odpowiada któryś z przycisków w rządku poniżej klawisza włączającego dekoder ze standby (drugi rząd od góry). Rozumiem że jest to temat o Eurosportach, ale chyba można koledze odpowiedzieć w końcu chodzi o fonię na Eurosporcie i nie trzymajmy się tak kurczowo jakiś tam etykiet, bo nie ma co chyba zakładać nowego tematu aby napisać jak się przełącza fonię na Echosiu. pzdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U sąsiada na Samsungu byłem dziś ponownie spróbować ściągnąć oprogramowanie. Za pierwszym razem nie weszło. Później dałem ustawienia fabryczne, wtyczka z gniazda i ponownie poprzez menu wywołałem zmiane oprogramowania i poszło. Tak więc już działa Eurosport.

 

P.S. Naprawdę są szybcy. Sąsiad czekał jedyne 24 dnil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...