Skocz do zawartości

Jak znalezć Eurosport


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co ten nowy soft jeszcze zmienił, oprócz odbioru eurosportów :?:

 

ponoć zmieniło sie logo na nowe według tego co mówią innymi nie wiem sam jeszcze nie miałem okazji sprawdzić

u ciebie jest nowe i działają eurosporty??

czy info o aktualizacji softu samo ci wyskoczyło czy też poczyniłeś korki ustawienia systemowe - aktualizacja oprogramowania??

 

Nie cytujemy posta, na który odpowiadamy, jeśli piszemy zaraz pod nim. Burli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniło się też logo- na to nowe, a jak wciąż Ci nie działają to weź i zciągnij soft "ręcznie" ja wrzuciłem ustawienia fabryczne ale i tak dopiero za trzecim razem łykło nowe oprogramowanie, ale teraz juz wszystko działa!

 

Burli a mógł byś mnie uświadomić za co i kiedy miałem PIERWSZE :?::?::?:(Już WIEM, ale to było tylko w celu wyróżnienia moderatora, a i szefa też ująem innym kolorem aby się tekst nie zlewał, ok. jak już to będę używał innych!) ostrzeżenie, a po drugie czy popełniłem jakieś straszne przestępstwo używając w małym fragmencie postu koloru czerwonego tylko po to aby bardziej zwrócić uwagę na słowa, które napisałem i jednocześnie aby nikogo nie wprowadziły one w błąd :?:

 

Ale zanim mi wytłumaczysz to mimo wszystko z góry przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób dokładnie co wyżej yoozeck(wychodzi że mój imiennik:lol: ) napisał a jak nie "łyknie" za pierwszym razem to włanczaj- aktualizację aż do skutku u mnie załapało za trzecim razem ale jak czytałem któryś post nieco wyżej gościu robił to kilkanaście razy aż wreszcie zadziałało , powodzenia :lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie nie działa(thompson dsi30 po)

Jestem załamany...

 

Weszłem tak kilka razy:

Menu -> Ustawienia Systemu -> Aktualizacja Oprogramowania

 

Dekoder sie wyłacza,wiec go właczam i pojawia się logo cp i napis"

"Prosze czekac,trwa uruchamianie"

I tak czekam kilka minut i cały czas to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wyłączyć dekoder ze wtyczki odczekać jakieś 30 sekund, potem wciśnij jednocześnie dwa klawisze prawo i lewo. Trzymając je tak wciśnięte włącz zasilanie i trzymaj ok. 15sek. aż czerwona lampka zacznie migać. Czekaj aż dekoder sam się włączy - trwa to ok. 10 min. powodzenia.

 

Edycja:bogdan425 - poprawiłem błąd ortograficzny i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ricco1974 czytaj uważnie on ma starego Samsunga, a nie Sagema. Tam nie ma takiej mozliwości wymuszenia oprogramowania. Jedrula musisz próbować dalej aż załapie. Proponuje wyciągnąć i włożyć wtyczkę, wrócić do ustawień fabrycznych i potem włączyć aktualizacje, może wtedy złapie. Pamietaj też, że Eurosport2 jest dostępny w pakiecie Sport (lub Relax mix), więc jeśli opłacasz tylko Familijny będziesz miał główny Eurosport.

 

Edycja:bogdan425 - poprawiłem błąd ortograficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...