Skocz do zawartości

Jak znalezć Eurosport


trojan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłany: 28 Wrz 2006 9:48 Powtarzam, że jak komuś nie działa jeszcze, to niech nie rozpacza, bo ma działać od 1 października - spokojnie poczekać - za kilka dni musi ruszyć (a jak nie, to wtedy rozpaczać :P )
No i powoli zaczniemy wpadać w rozpacz wiekuistą :!::!::!::!::cry::cry: na wieki wieków a... :lol::lol::lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenia ściętej głowy. Już ktoś dzwonił czy pisał do nich i powiedzieli że nie planują żadnej wymiany sprzętu. Chyba że ci nawali to ci wymienią. Oczywiście pod warunkiem że jest na gwarancji i nie wykupiłeś na własność :!:

 

hmm ja mam wykupiona specjalna oferte i wg tego co sie dowiedzialem na infolini moge wymienic dekoder jak sie zepsuje do konca umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie planują wymian dekoderów jedna ewentualność jak ten dekoder nie jest twoją własnością tylko cp to w razie awarii tego sprzętu wymienią ci go na ten sam model abo podobny badziew napewno nie dadzą ci nowego samsunga nawet za dopłata sam się o to pytałem i pisałem i taką dostałem odpowiedz ps. brak eurosportów według cp to nie ich wina i umywaja od tego ręce zwalając cała winę na eurosport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sytuacja trwa juz troche za dlugo. Nawet po napisanym artykule w serwisie nic nie drgnelo. Nowy soft powinni przygotowac i go dac aby skonczyly sie te problemy. Ciekawe ile w tys. osob posiada Samsungi DSR 7000 i Thomson (ile ludzi ma problemy)Ale pewnie nie dlugo wysla tak czy siak nowe oprogramowanie bo wprowadzili nowe logo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc

Czy na samsungach DSR 7000 się coś zmieniło w sprawie eurosportów??

Sorki że jestem taki natrętny ale poprostu nie mogę się doczekać.

Czy u was ma samsungach DSR 7000 na kanale 201 techniczny też jest ciemno po chwili wyskakuje napis usługa niedostępna może to znaczy że zmieniają soft????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie działa ja dzisiaj kontaktowałem się z naszym rzecznikiem praw konsumenta poradził mi wysłac oficjalne pismo z reklamacją listem poleconym i potwierdzeniem przyjęcia reklamacji i czekac 2 tygodnie na odpowiedź jezeli w ciagu tych dwóch tygodni nie dostanę odpowiedzi to on sie tym zajmie bedę was informował na bieżąco a zajmie się napewno bo z tego co mi wiadomo to polsat odpowiada miesiąc na reklamację oczywiście w reklamacji napisałem że na odpowiedź czekam dwa tygodnie poczekamy - zobaczmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jestem stałym klijentem cp dodam do tej pory zadowolony z oferty choć brakowało mi hbo i eurosportów. Z tym drugim nadal niby jest ale na moim samsungu nie ma, a oni już reklamują disney hanel. Pani z infolini nie potrafiła mi odpowiedzieć na to pytanie i zadałem jej takie, czy nie mają wolnych etatów?, bo ja też tak bym mógł takich info udzielać za tysiaka albo i więcej siedząc wygodnie w fotelu popijając kawę. Pozdrawiam narazie wierny stały klijent od początku istnienia cp :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CI konsultanci z CP to sa ci... szkoda slow dzisiaj dzwonie i gadam ze chce eurosporty bo konczy mi sie oplacony abonament i jak ich nie wlaczaja to rozwiazuje umowe a ten mi gada ze z powodu 2 kanalow chce rezygnowac z innych atrakcyjnych kanalow i prosi o cierpliowsc bo to niby wina eurosportu i pracuja nad tym i to ma byc XXI wiek i nowoczesna technologia co za syf :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...