Skocz do zawartości

Kanały Polsat Sport Premium


Barti
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PSP 1 SUPER HD mecz YB vs. MU obraz z aplikacji Polsat Box Go na Samsungu QLED Smart tv TIZEN z 2019 r. beznadziejny. Totalna porażka. Wykupiłem dostęp na miesiąc na próbę i jak tak dalej ma wyglądać to na pewno podziękuję. Ich SUPER HD to tylko slogan reklamowy i nic więcej 🥴. Ciekawe z jakim bitratem nadają? 5 Mb/s 😬?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale popatrz, oni mają nosa... Zrobili wspólny pakiet na kanały Polsat Sport i Polsat Sport Premium żeby wygolić ludzi z kasy na 40 zł. Do tego dali kiepską jakość PSP żeby ludzie kupowali je... jeszcze raz w C+ online, i w ten sposób zgarniają kasę po raz drugi za pośrednictwem C+. 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nowak napisał:

W studiu przed meczem ligi mistrzów dalej gotowanie jest czy dali spokój?

Muzyka mistrzów, 5 minutowy materiał o akademii mistrzów - gdzie widz ogląda dwóch młodziaków ćwiczących z piłką... Narzekałem na jakość contentu studia na Mistrzostwach Europy w TVP ale to co na PSP pokazują to powiem szczerze, że wolałbym już żeby na rurze tam ktoś zatańczył niż te [beep]oły pokazywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Multiligi dalej nie będzie... Ja już nie wiem, czy oni tego na złość nie robią.

Jakoś normalne stacje wsłu[beep]ą się w opinie swoich abonentów ale to jest kanał premium więc może się nie znamy.

A i to logo po liftingu wydaje się jeszcze większe. Może dlatego, że dawniej wszystjko było w jednej linijce, a teraz rozciąga sie w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Krzysiek1991 napisał:

Muzyka mistrzów, 5 minutowy materiał o akademii mistrzów - gdzie widz ogląda dwóch młodziaków ćwiczących z piłką... Narzekałem na jakość contentu studia na Mistrzostwach Europy w TVP ale to co na PSP pokazują to powiem szczerze, że wolałbym już żeby na rurze tam ktoś zatańczył niż te [beep]oły pokazywać.

Najważniejsze, że nie ma kuchni mistrzów i gotowania na antenie.


@dynecikWsłuchali się częściowo bo pozbyli się powyższego.

 

@kingofsouth obecnie już jest normalnie bo zaczynają się mecze o 21 zaraz.

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, michael112 napisał:

Wszystkie Polsaty Sport Premium nadają już sygnał ze stadionów tylko nie Premium 1 na którym w kółko autopromocja i sponsorzy. A to niby kanał premium bez reklam...

 

W normalnej sytuacji do 20.55 jest tam studio i potem od razu mecz.

Teraz był mecz z 18 Ypun Boys-United.

Na pozostałych zawsze od 20.15 jest pokazywany stadion i komentatorzy już o meczu nawijają.

Edytowane przez Bushiken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...