Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Netflix jak wchodził do Polski to już był dojrzałą usługą. Jego właściciele dobrze wiedzieli, że na innych rynkach ludzie dzielą się dostępem wtedy było to dla nich ok, więc cenę ustalali pewnie pod tym kątem. Dopiero jak już rynki się nasyciły i wzrosty nie były takie jakby chcieli zaczęli przebąkiwać o ograniczaniu udostępniania danych, ale na razie niczego oprócz testowania u niektórych planszy z informacją, że powinni korzystać ze swojego konta z tym nie robią. 

 

A 13 złotych za netfliksa to nawet jak na Polskę uczciwa cena. 

 

PS. Najlepiej to nam UE zrobiła tym, że ukarali Valve za blokady regionalne w ramach UE i w związku z tym zróżnicowanie cen gier. No i teraz wszyscy mają ceny niemieckie 😆

Edytowane przez emirates
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
PS. Najlepiej to nam UE zrobiła tym, że ukarali Valve za blokady regionalne w ramach UE i w związku z tym zróżnicowanie cen gier. No i teraz wszyscy mają ceny niemieckie
W PS Store Polska ceny gier są takie same jak w PS Store UK. 
FIFA 22 wersja Ultimate (PS5) cena jedyne 404,91 zł to po zniżce 10% z EA Play usługi. Przy tym Netflix jest tani jak barszcz default_wink.png Miłej nocy forumowicze  wam życzę




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lakiman napisał:

@Arkon np : " Ku jezioru" , " Znaki" , " Las" , żonę wciągnęły ostatnio   "Orhtodox" , " Good Doctor".

"Znaki" były chyba na AXN i nie podobały mi się. Chyba "Unorthodox"? Niezły, ale to już staroć i wolę "Shtisel". "Good doctor" już było chyba wszędzie, nawet w TVP. Ciężko znaleźć coś klasy "Mare z Easttown".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, emirates napisał:

Netflix jak wchodził do Polski to już był dojrzałą usługą. Jego właściciele dobrze wiedzieli, że na innych rynkach ludzie dzielą się dostępem wtedy było to dla nich ok,

I dalej jest ok. W tym wszystkim nie chodzi o to, że ze szwagrami, siostrą czy kimś tam się dzielisz a o to, że coraz więcej ludzi kupuje konta na portalach aukcyjnych gdzie kupujesz dostęp do 11 profilu. W takim koncie nie masz dostępu do niczego, ono kosztuje znacznie mniej. Żeby sam problem dotyczył tylko dzielenia ze znajomymi czy rodziną nikt by się nie czepiał.

 

@Arkonzależy co oglądałeś ale jest sporo rzeczy ciekawych, z tym że na pewno nie tych ze znaczkiem orginals bo te w ostatnim czasie są po prostu coraz gorsze., zależy czego dokładnie szukasz.  Np. Broadchurch.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo oni poszli w swoje rzeczy a to im nie bardzo wychodzi. Robią na ilość a nie jakość. Coś tam starszego czy kogoś zewnętrznego można znaleźć ale jak oni się dotykają to pewno będzie klapa. Czasem im wyjdzie jak w przypadku Lupina obiecująco pierwsza część historii a potem drugą zrobią tak, że szkoda nawet gadać. Akord. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wcale lepiej moim zdaniem nie jest, drugi sezon Kruka znacznie słabszy, na HBO też wielu ciekawych nowości nie ma, ja zdecydowanie częściej zaglądam na Ale Kino, ten skandynawski klimat jest inny. To też pewnie kwestia po prostu przesytu, za dużo tego jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arkon ty to kpisz czy o drogę pytasz z tym brakiem ciekawych seriali? xD

a może masz taki gust beep? bo nowy kruk to jest najgorsze co widziałem ostatnio... mare z easttown co najwyżej poprawne!

https://www.filmweb.pl/news/Nagrody+Emmy+2021%3A+"The+Mandalorian"+i+"The+Crown"+faworytami-143140

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, mad85 napisał:

Ale wcale lepiej moim zdaniem nie jest, drugi sezon Kruka znacznie słabszy, na HBO też wielu ciekawych nowości nie ma, ja zdecydowanie częściej zaglądam na Ale Kino, ten skandynawski klimat jest inny. To też pewnie kwestia po prostu przesytu, za dużo tego jest.

Mnie się "Kruk" podoba, ale to pewnie kwestia gustu. Jak szukasz skandynawskich klimatów, to polecam "Witamy na odludziu" w  HBO.

@supersupreme

Nawet Ty nie podajesz jakichś wartych obejrzenia nowości, bo z całym szacunkiem, ale o "The Crown" chyba wszyscy słyszeli. Jeśli "Mare z Easttown" jest przeciętne, to oczywiście wszyscy krytycy się nie znają, a i ludzie na ImDb też bo dali "tylko" 8,5. Słabiutko, rzeczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do nominacji emmy to czytamy ze zrozumieniem kolego... parę kolejnych akapitów za crown mamy tytuły jak bridgertonowie,  pose, emily w paryżu, cobra kai, the kominsky method i tak dalej xD.

 

co do miniserialiku z kate winslet to takich na 8 to masz w każdym miesiącu kilka na netflixie, amazon i disney+ i to nie jest żaden wyczyn. wyczynem to jest tytuł który ma powyżej 9, a takich się ostatnio coś nie produkuje... a choć nie, amazon ma 9,2 na 10 za clarksons farm - genialna rzecz xD...

a jeśli chodzi o takie oceny koło 8.5 to w ostatnim mieisacu jeśli chodzi o netflix polecam np. cudne life in colour, nabillera, vincenzo i nowy sezon kominskiego wspominanego już wyżej, a na disney+ oczywiście lokiego.

 

 

Edytowane przez supersupreme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Netflix to przede wszystkim produkcje Orginal, także te "naciągane" czyli gdy kupują licencję na globalną dystrybucję i podpisują jako Orginal. No i jednak dla mnie Netflix to głownie seriale a nie filmy. Chociaż jeśli chodzi o filmy to lubię jak czasem dodadzą coś starszego. Np. jakiś czas temu dodali film "Oni żyją", który pamiętam że oglądałem z jakieś 20 lat temu na Polsacie w jakości VHS, teraz fajnie było go sobie przypomnieć w normlanym HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasach miesięcznych subskrypcji, kiedy to możesz zrezygnować kiedy chcesz, i wrócić kiedy chceaz, wszelkie pretensje i pytania o cenę w kontekście oferowanej biblioteki, są zwyczajnie niedorzeczne. Jest coś co chcę obejrzeć, to odnawiam, nie ma nic interesującego, rezygnuję. Już prościej się nie da. Dopytywanie po raz któryś: co tam można obejrzeć, po czym marudzenie, że to jednak nie to, a bo to tam było, a bo to stare, a bo to nie takie, świadczy tylko o tym, że temu komuś oferta nie pasuje i logicznym było by, gdyby z oferty zrezygnował, a nie jak katarynka powtarzał, że za drogo i nic tam nie ma.

Edytowane przez Charlie1978KK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Arkon napisał:

Niestety masz rację. Dlatego ja zdecydowanie częściej wybieram HBO czy nawet "Kruka" w Canal+.

Część filmów z HBO  po jakimś czasie jest na Netflixie w lepszej jakości ( zdarzały się emisje takich filmów nawet w 4K) warto zaczekać.

Najczęściej wybieram miedzy C+/ Netflixem a Prime Video ,żona Netflixa, to co lubi oglądać niekoniecznie u mnie znajduje uznanie.

HBO praktycznie tylko seriale , typu kontynuacja kilkuletnich hitów jak " Fargo", "Opowiesć podręcznej"  itp.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prawo wyrazić swoją opinię, po to jest to forum. Mogę uważać, że Netflix jest za drogi jak na proponowaną zawartość, szczególnie jeśli porównamy to z ceną za HBO GO. Tak samo uważam, że 34 zł za Viaplay to za dużo.

@lakiman

HBO w kablu wygląda zdecydowanie lepiej niż na satelicie, dlatego czasem czekam na jakiś film czy serial z HBO GO. Tu przyznaję jest przewaga Netflixa. Mam nadzieję, że HBO Max będzie w lepszej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...