Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 20.04.2022 o 21:20, bgmnt napisał:

Oczekujących i zmartwionych informuje, że tak jak się spodziewałem, z jednodniowym opóźnieniem jest już polskie tłumaczenie także w drugim odcinku szóstego sezonu "Better Call Saul" :). 

 

nflx.jpg

Lektora, jak nie bylo tak nie ma. W poprzednim sezonie tłumaczyli to koronawirusem, teraz jakie mają uspawiedliwienie? Putin im studio lektorskie zaanektował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś w temacie HBO Max pisał, że jest jakiś problem z lektorami i na tej samej zasadzie nie ma tej opcji w Batmanie, a "Piotruś Królik" szedł w tv z napisami.

Ale nie wiem z czego wynika, ani mnie to specjalnie nie interesuje bo używam napisów :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bo we mnie jest seks" - 5/10.

Trochę nie mój klimat. Jakoś ostatnio polscy twórcy lubią się bawić konwencją, ale o ile np. w "Najmro" to wyszło (pewnie dlatego, że był na to odpowiedni budżet) to tutaj już średnio.

Sam film trochę o niczym - gdyby wyciąć piosenki to treści byłoby odcinek krótkiego serialu.

Natomiast aktorsko jak najbardziej ok. I scena w SPATiFie nominowana do "węży" mi się akurat podobała :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem w kinie w jesienny, chłodny wieczór. W listopadzie było dla mnie jak łyk ciepłego naparu, który wprawił mnie w błogy nastrój w depresyjnej porze roku. Konwencja musicalowa bardzo mi się spodobała. Do tego gra kolorami i światłami. Poszczególne kadry próbowały odwzorowywać plakaty socrealistyczne z tamtych czasów. Czekam teraz na obiecaną biografię Violetty Villas, ale tam chyba żyjąca rodzina blokuje produkcję. 

Zresztą mieliśmy wielu wspaniałych artystów muzycznych, którzy mogliby być barwnym materiałem na film: Natasza Zylska, Czesław Niemen, Krzysztof Klenczon, Anna Jantar, Mirosław Breguła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jack Ryan widziałem juz tego drugiego chyba nie. Nie wiem czy się opłaci brać HBO na miesiac bo wiecznie jak się tam loguje to mam problemy.Może dlatego że tą apke miałem na przemian z C+i PB. Jak brać to na dłuższy okres czasu i nie tracic kolejny raz nerwów. Ale to z tego co wiem to już trzeba podpinać swoją kartę bankową.Edit Amazona mam wykupionego.

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do oferty powróciło sporo klasycznych tytułów, między innymi "Big Lebowski", "Kosmiczny mecz", "Rodzina Addamsów", "Lawrence z Arabii", "Lepiej być nie może" czy "Elizabeth".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem cały sezon Sqid Game..... 8/10 Można mówić o wielu niedoskonałościach.... ale to ile ten serial mówi o ludzkiej psychologii, motywacji i behawioryzmie........ Zdecydowanie lepsze od La Casa de Papel , a jeszcze do tego wszystkiego dołożyłem sobie "Nie Patrz w Górę"(7/10) i naprawdę można znienawidzić wszystkich ludzi. 

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2022 o 23:38, bgmnt napisał:

Lubisz polskie produkcje, więc zobacz sobie "Zachowaj spokój". 6 odcinków.

Serial wg opinii co najwyżej średni, ale na pewno obiektywnie lepszy niż różne Vegi :).

Jak pisałeś szału nie ma ale zobaczyć sie da od początku do końca.Niestety ostatnio mam problem by trafić na Netflixie co mnie wciagnie jak np Dom z Papieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę ciekawych premier z ostatnich kilku dni:

 

"Nieobliczalni 2" - kontyunacja filmu akcji, Omar Sy + reżyser od serii "Transporter" i nadchodzących dziesiątych "Szybkich i wściekłych". Mieszane recenzje, IMDB brak na razie.

"Bezsenność we dwoje" - romcom/dramat z Emmą Pasarow, Andie McDowell, Kate Bosworth. Pierwsze recenzje dobre (Screenrant 4/5). Reżyseruje Sofia Alvarez (od "Do wszystkich chłopców, których kochałam").

 

Do tego dwa kryminalne miniseriale, skandynawski "Clark" (7.6/10) z Billem Skarsgardem oraz nigeryjski "Siostry krwi" (5.7/10).

Oprócz tego hiszpańskie scifi "Nowy Eden" oraz kolejny koreański serial młodzieżowy "The Sound of Magic" (tu i tu na razie brak ocen na IMDB), dokument o nurkowaniu pod lodem "Wstrzymaj oddech: Rekord pod lodem" (6.5/10) i "Three Mile Island: O krok od katastrofy nuklearnej" o awarii elektrowni atomowej w Pensylwanii (7/10).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...