Skocz do zawartości

Netflix – oferta programowa


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że "Moje wspaniałe życie" jest od Gutka. To chyba kolejny obok Monolith dystrybutor, który nie ma podpisanej umowy na wyłączność, bo filmy są raz w C+, raz w Netflixie. Ciekawe, gdzie trafi "Aida". To jest film, na który najbardziej czekam. Ponoć rewelacyjna produkcja, a niestety nie widziałem w kinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2022 o 14:18, Conan napisał:

Liczyłem na "Impeachment" (przegapiłem, kiedy był w Canal+), ale pewnie już szybciej zobaczymy tę serie w Disney+.

 

Też te serię przegapiłem bo czekałem aż będą wszystkie odcinki. Niestety okazało się, że serial był bardzo krótko dostępny. Co ciekawe przed 1 sezonem w informacji prasowej podano, że Netflix ma prawa do wszystkich nawet nie powstałych jeszcze sezonów.

Godzinę temu, Arkon napisał:

Widzę, że "Moje wspaniałe życie" jest od Gutka. To chyba kolejny obok Monolith dystrybutor, który nie ma podpisanej umowy na wyłączność, bo filmy są raz w C+, raz w Netflixie. Ciekawe, gdzie trafi "Aida". To jest film, na który najbardziej czekam. Ponoć rewelacyjna produkcja, a niestety nie widziałem w kinie.

Gutek nigdy nie był na wyłączność, najczęściej pojawiał się w Canal + ale nieraz filmy były w HBO czy Cinemax.

 

"Aida" jest rewelacyjna, miałem to szczęście być w kinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rasheed napisał:

 

Też te serię przegapiłem bo czekałem aż będą wszystkie odcinki. Niestety okazało się, że serial był bardzo krótko dostępny.

Liczyłem, że chociaż na kanałach będą powtarzać ten serial - a w tym przypadku też emisja była jednorazowa, bez powtórek. 

Słabo, bo jak chciałem w serwisie on-line zacząć oglądać to już 1 i 2 odcinka nie było. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widząc, że tytuły polskie pojawiają się po 3-4 miesiącach liczyłbym na czerwiec, ale niekoniecznie może być w Netflix.

"Aida" jest w serwisie Nowe Horyzonty oraz w innych SVOD.

W kolejce są jeszcze "Annette", "Nowy Porządek" i "Lamb". Wcale nie jest powiedziane, że wszystkie tytuły z Gutka pojawią się w Netflix. Może tylko ten 1 tytuł i koniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2022 o 13:54, Pawop napisał:

Będzie śmiesznie jak inne seriale Netflix Originals, które kupili zaczną znikać, bo upomną się o nie pierwotni właściciele. Np. Pose, to produkcja FX (Disney) czy Snowpiercer to produkcja Studio T (WarnerMedia).

To kolejne seriale Originals po Expanse, Star Trek Discovery i jeszcze kilku innych mniej znanych, które znikają
 

Tego typu produkcji, do których kupili tylko licencje na dystrybucję nie powinni oznaczać jako Orginals, tylko np. jako Netflix Exclusive albo coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Conan napisał:

Tylko dlatego, że gdyby były na Netflixie to mogłyby się pojawiać trochę szybciej. Plus dalej uważam, że Netflix to serwis z którego najwygodniej mi się korzysta, mimo, że ostatnio prawie nic tam nie oglądam.

Gwarancji na to żadnych nie ma. Ja jednak wybieram Canal+, bo na pewno co najmniej przez 1,5 roku będę go abonował-Legia i Barca :). Z Netflixem może być różnie. Może być tak, że tylko raz, max 2 razy w roku będę go abonował. Mam podobnie, też więcej oglądam w innych serwisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio oglądam serial " Squid Game", dobrze się to ogląda.

Czekam na kolejny sezon " Ku jezioru".

Niedawno obejrzałem ostani sezon  "Domu z papieru".

Z seriali jak jeszcze nie widziałeś polecam  np. "Wikingowie", " "Nawiedzony dom na wzgórzu",  "Dark", " Czarne lustro", "Telefonistki".

Chciałbym nadrobić zaległości jak kiedyś  czas pozwoli  m.in. na  "Gambit królowej" , " House of Cards", "Orange is the New Black" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...