Skocz do zawartości

Netflix – pytania, problemy, komentarze


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, czerstwy napisał:

Szału nie ma ale z 0.85/720 na 6.83/1080 . Spodziewałem się że będzie lepiej.


Panie... jak ja na Netflix w 1080p miał bym tyle to życie inaczej bym sobie ułożył... :rofl: W jakości 1080p nie oglądam nic... bo moje oko krwawi jak widzi bitrate 2-3Mb/s. Tylko 4K... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj zakupiłem usługę Netflix. Chciałem się dowiedzieć, czy jak zacznę oglądać jakiś film, to po wyłączeniu filmu i włączeniu go następnego dnia... film rozpocznie się od tego samego momentu na którym skończyłem go oglądać? 

Edytowane przez Vampi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączyć spam przychodzący po wygaśnięciu subskrypcji? Kiedy konto miałam aktywne, to informacje interesowały mnie, teraz przeszkadzają. 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No myślę, że dla przeciętnego usera na pewno wejście w ustawienia własnego konta, aby znaleźć podaną przeze mnie opcję jest bardziej oczywiste niż np. ustawienie 3/4 rzeczy w KODI ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Zuzia napisał:

Jak wyłączyć spam przychodzący po wygaśnięciu subskrypcji? Kiedy konto miałam aktywne, to informacje interesowały mnie, teraz przeszkadzają. 

Żeby to jeszcze były informacje o nowych treściach, ale to dzień w dzień prośby błagalne o powrót. 🤣😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku dni na dekoderze c+ box po podłączeniu słuchawek wyskakuje komunikat "Mamy obecnie problem z odtworzeniem tego tytułu. Spróboj ponownie lub wybierz inny tytuł". Żadnego filmu nie idzie obejrzeć mając podłączone słuchawki, za to przy dźwięku z tv chodzi bez zarzutu. Da radę coś z tym zrobić ?

 

https://zapodaj.net/1ceaa6142d072.jpg.html

Edytowane przez kamill87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Netflix zakomunikował, że jego tańsza wersja z reklamami zostanie wprowadzona w ostatnim kwartale tego roku w sześciu krajach. Nie podano, w jakich, ale na pewno wśród nich są Stany Zjednoczone. Wersja ta będzie kosztować od 7 do 9 dol. miesięcznie. Tymczasem pełna wersja ze wszystkimi udogodnieniami kosztuje 15,49 dol.

 

https://www.press.pl/tresc/72454,netflix-ujawnia-szczegoly---wersja-z-reklamami-prawie-dwa-razy-tansza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Krzysiek11:)
2 godziny temu, czerstwy napisał:

Czy osoby które mają plan HD będą mieli film HD w takiej samej jakości jak ci co opłacają plan 4K? Bo po kilku tygodniach odpaliłem sobie znowu Netflixa odpaliłem film a na Android tv pokazuje mi 0.99 Mb/s 1080

Mam plan 4K, odpaliłem cokolwiek w HD i leci z parametrami różnie - raz 2,49 Mb/s 1080, na innym 3.81 Mb/s 1080. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...