Jump to content
domban

Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów w Cyfrowym Polsacie

Recommended Posts

A czy pakiet Polsat Sport Premium będzie dostępny też na dekoderze dodatkowym multiroom, czy tylko na głównym? I wie ktoś, czy pojawi się w OTG?

Pakiet Polsat Sport Premium będzie dostępny także na urządzeniach dodatkowych w usłudze Multiroom, jak i również w opcji ON THE GO na urządzeniach mobilnych (jeżeli ta jest aktywna na kontrakcie).

Edited by Specjalista Cyfrowy Polsat

U mnie na Icoku stoi że w skład pakietu wchodzi "Katalog Polsat Sport Premium".

U mnie na Icoku stoi że w skład pakietu wchodzi "Katalog Polsat Sport Premium".

Ja nic takiego w icok nie mam

Patrzyłem i tego niestety nie mam, możliwe że nie przedłużałem umowy na pakiet Polsat Sport Premium

Ja mam Premium Max i u mnie tego nie ma. :/

A dlaczego miałoby bie być dostępne w dodatkowych dekoderach? Na tym polega właśnie multuroom — aby dzielić ten sam abonament na kilku dekoderach.

Koledze pewnie chodziło o przypadek który jest z VOD - te jest tylko na jednym dekoderze.

W cenniku z dnia 2.07.2018 (Cennik Ogólny dla Usługi Telewizja Satelitarna) jest ujęty pakiet dodatkowy Polsat Sport Premium w cenie 40 zł. Z wyraźnym zastrzeżeniem, że jest to cennik pakietów dla umów na czas nieokreślony. Czy faktycznie posiadacze umów na czas nieokreślony mają możliwość dodania tego pakietu (np. przez ICOK)? Co z posiadaczami umów terminowych? Czy jest jakiś cennik pakietów dodatkowych dla umów na czas określony?

Edited by ianus

W cenniku z dnia 2.07.2018 (Cennik Ogólny dla Usługi Telewizja Satelitarna) jest ujęty pakiet dodatkowy Polsat Sport Premium w cenie 40 zł. Z wyraźnym zastrzeżeniem, że jest to cennik pakietów dla umów na czas nieokreślony. Czy faktycznie posiadacze umów na czas nieokreślony mają możliwość dodania tego pakietu (np. przez ICOK)? Co z posiadaczami umów terminowych? Czy jest jakiś cennik pakietów dodatkowych dla umów na czas określony?

Faktycznie jest taki zapis i tabelka. Wysłałem zapytanie do ICOK. Zobaczymy, co odpiszą.

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Też wysłałem pytanie przez ICOK. Oto odpowiedź:

"Uprzejmie informujemy, że w przypadku posiadania w swojej ofercie Pakietu Pakietu Polsat Sport Premium po zakończeniu Okresu Podstawowego tej Umowy należność za ww. pakiet będzie wynosiła 40 zł/mies. zgodnie z Cennikiem.
Nadmieniamy, że obecnie aby wskazany Pakiet dostępny był w ofercie należy skorzystać z Umowy obejmującej do niego podstęp."

Nie do końca o to pytałem, ale drugie zdanie wiele wyjaśnia.

Mi odpisali podobnie:

"Uprzejmie informujemy, że w przypadku posiadania Pakietu Polsat Sport Premium w ofercie, to w przypadku zakończenia jej Okresu Podstawowego opłata za ww. pakiet zgodnie z Cennikiem wynosić będzie 40 zł/mies. Nie jest natomiast możliwe aktywowanie pakietu we wskazanej cenie po Okresie Podstawowym bieżącej Umowy."

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.

Co to za bełkot :?:

Tak faktycznie to jeszcze nikt tego pakietu niema, bo fizycznie on jeszcze nie istnieje, podobnie jak i kanały, które ma zawierać, a oni już wiedzą co będzie za dwa lata :?:

Chyba, że ja czegoś nie rozumiem. :/

Edited by Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.

Czyli jak teraz mam pakiet Premium Max za 99.99 to nie będę miał kanałów Polsat Sport Premium w tej cenie?

@Specjalista Cyfrowy Polsat
Wyjaśnij proszę sensownie, dlaczego ten pakiet nie jest dostępny w prepaid jako dodatkowy? Jak jest gala bokserska albo MMA to jakoś zawsze jest dla wszystkich.

Bo UEFA zabrania sprzedaży PPV już po Euro 2016. Polsat cięgi dostał.

Jeśli w nc+ się pojawi ten pakiet i będzie go można dokupić bez przedłużania umowy i cena będzie mniejsza niż w CP to już naprawdę dno dna w CP.

@xut2zs

Chodziło mi na zasadzie takiej jak pakiet dodatkowy tak jak np. sport HD albo rozrywka HD

Jeśli w nc+ się pojawi ten pakiet i będzie go można dokupić bez przedłużania umowy i cena będzie mniejsza niż w CP to już naprawdę dno dna w CP.

Nie będzie, w Polsacie musieliby pracować [beep]e, żeby dopuścić do czegoś takiego.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...