Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W zwiazku ze zmiana regulaminu chcialbym zerwac umowe, w kopercie ktora od nich otrzymalem jest napisane, ze nalezy to zrobic w terminie 14 dni od otrzymania tegolistu, a tutaj ktos napisal ze od 1 lipca mozna zrywac to jak to jest?

 

Trzeba w rezygnacji napisac, ze w zwiazku ze zmiana regulaminu chcemy umowe rozwiazac, ale w jakim terminie? Natychmiastowo maja nam ja rozwiazac czy jak? Zebym jakiejs kary za przed wczesne zerwanie nie dostal czy cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać kogoś, kto przedłużał już raz umowę o multipakiet, czy jest szansa na negocjacje lepszych warunków kolejnej umowy czy lepiej wypowiedzieć obecną i podpisać nową ze zniżką na 4 miesiące? Na infolinii twierdzą, że należy podpisać nową umowę, nie ma przedłużania. Proszę o potwierdzenie bo na infolinii różne bajki opowiadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

chciałbym w najbliższym czasie wziąć sobie multipakiet canal +. Chciałbym się zorientować, jak dokładnie kształtować się będą moje koszty. Poprawcie mnie jeśli się mylę...

 

1) umowa na 13 m-cy - 4*19,50 + 9*39

2) Wynajęcie dekodera SD 49 zł ?

3) Wynajęcie talerza 50 zł ?

4) opłata aktywacyjna 19 zł?

5) instalacja 200 zł?

 

Oplatę za dekoder, talerz, aktywacyjna i instalacyjna placi sie na miejscu?

 

Czy nie taniej by wyszlo zakup dekodera i anteny satelitarnej na wlasny rachunek?

Wiem, że zamowic instalacje i montaż mozna juz od 120 zł w Gdyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...