Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, jednak wydawało mi się, że gdzieś widziałem opcję 2 kanałów HD (C+ Film HD oraz C+ Sport HD) za 6 zł/miesiąc, którą można dodać do Multipakietu, być może po prostu coś pomyliłem. W takim razie przy umowie na 13 miesięcy będzie to 39 zł/miesiąc a przez pierwsze 4 miesiące 19 zł, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie przy umowie na 13 miesięcy przez pierwsze 4 miesiące abonament wynosi 19,50zł, a przez pozostałe 9 miesięcy 39zł. Przez pierwszy, niepełny miesiąc Multipakiet CANAL+ oglądasz za darmo. Dodatkowo możesz jeszcze włączyć sobie opcję C+ HD za 6zł/m-c oraz Orange Sport za 10zł/m-c.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o mnie to mam świadomość tego, że na moim LCD obraz z Sagema nie będzie najlepszej jakości, jednak na chwilę obecną nie stać mnie na zakup nowego tunera HD, więc na razie raczej zdecyduję się wziąć Sagema SD i za jakiś czas, kupię lepszy tuner i przerzucę do niego kartę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dlaczego jakość obrazu na Canal+GOL oraz Canal+sport2 jest 4 razy gorsza od POLSATU. W środe oglądałem Lige Mistrzów i porównywałem z meczem który leciał na Sport+2 i powiem szczerze że to jest straszna różnica w jakość obrazu na niekorzyść flagowych kanałów CYFRY +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od dziś jestem posiadaczem multipakietu C+. Standardowa umowa na 13 miesięcy, aktywacja 1 zł i dekoder Sagem za symboliczną złotówkę. Ogólnie wszystko fajnie ale okazje się, że to co pisali wcześniej inni użytkownicy forum nie było ani trochę przesadzone, obraz na Sagemie jest słabej jakości, naprawdę ciężko to się ogląda, może na CRT jeszcze jakoś to wygląda ale LCD nie jest zbyt dobrze. Wygląda na to, że na razie będę musiał się do tego przyzwyczaić, tylko nie wiem czy dam radę :D

Jeśli ktoś ma nieco lepszy telewizor i zastanawia się nad wyborem Sagema niech tego nie robi. Sagem to właściwie tuner za darmo i na pewno nie ma co wybrzydzać i narzekać, jednak jeśli komuś zależy na dobrej jakości powinien wybrać coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W nowych umowach wynajem PVR 10zł przez 12 miesięcy, kolejne 7 miesięcy 15zł.

Ale uwaga. Od 01-10-2010 dekoder Philips HD będziemy sprzedawać za 99zł :brawo:

 

Nie wiem czy Pan zauważył, ale ceny dotyczyły Multipakietu Canal+, a nie oferty Cyfry+. Podejrzewam, że ceny podane przez Pana nie mają zastosowania w omawianej ofercie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiecie może czy jeśli mam trwająca umowę na Multipakiet to jest możliwość dołączania do paczki kanałów C+, Orange Sport? Umowa weszła w życie 3 miesiące temu i nie jestem pewien czy mogę jeszcze dobrać dodatkową opcję.

Jeśli chodzi o Sagema to nie przesadzajcie. Jak na dekoder za 1zł to pracuje bardzo przyzwoicie. Oczywiście, że mógłby być lepszy, ale on jest przecież prawie za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...