Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I po problemie, po wgraniu najnowszej wersji oprogramowania ( S025) do swego Ferdka Ariva Combo, wszystkie C+ łącznie z Golem śmigają OK, jedyna różnica po mojej poprzedniej wersji ( S007) jest taka, że nie mam na tych kanałach czarnych poziomych pasków u góry i na dole, obraz jest na cały ekran.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pytanie czy karta i moduł CAM HD, który można kupić z Multipakiet Canal+ z kanałami HD za 6 PLN więcej to ta sama karta i moduł jak sprzedawane w normalnym abonamencie Cyfry+? Będzie karta spokojnie działać w czytnikach tunerów Linux bez modułu (oczywiście odpowiednio skonfigurowanych)?

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POA jest naliczana przy zmianie pakietu głównego (Kompakt[HD/+], Optimum[HD/+] i Prestiżowego[HD+]) na pakiet Start w kwocie 59,- PLN,

zmiana na inne (niższe) pakiety kosztuje 10,- PLN.

Za odłączenie opcji dodatkowej (nawet premium) nie nalicza się opłat...

...czyli odłączenie HBO nic nie kosztuje

Skąd u Ciebie informacja o POA w kwocie 30,-???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączenie pakietu HBO to zmiana pakietu na niższy, płatna jednorazowo 30zł - niezależnie czy to po okresie promocyjnym, czy w trakcie. Każda zmiana pakietu w dół jest płatna. Standardowa opłata za aktywację (wg cennika) to 99zł, ale tu może być różnie w zależności od promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie ekspertów :)) Mam dwa pytania :))

1. Jeśli dziś podpisze umowę o Multipakiet to pierwszy miesiąc będzie gratis??

2. Jeśli dziś podpisze umowę o Multipakiet to umowa ta dobiegnie końca 31.stycznia 2012??

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...