Skocz do zawartości

Multipakiet Canal+


peyton
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanie: Mam CP i chcę dokupić multipakiet canal+ (chodzi mi głównie o sport). Czy będe musiał zmieniać obecną antene CP i jak będzie wyglądało podłączenie dekodera cyfry do tego CP?

 

P.S. Do kiedy trwa promocja, że 8 miesięcy jest za 20zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz zmieniać anteny. Pytanie czy chcesz mieć dwa dekodery czy jeden? Jeśli jeden to musisz posiadać moduł Cyfrowego Polsatu, kartę od Multipakietu i dekoder z przynajmniej jednym wejściem CA (Multipakiet) i CI (Cyfrowy Polsat). Jeżeli nie chcesz mieć jednego dekodera to możesz mieć dwa - jeden CP i jeden Multi. Podłączenie może być takie: jeden kabel do anteny bezpośrednio, drugi do pierwszego dekodera przez przelotkę (wyjście sygnału antenowego do drugiego dekodera), albo podłączenie obu innymi kablami, oczywiście musisz zmienić także konwerter na podwójny, jeśli będziesz miał dwa dekodery SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Chciałbym się dowiedzieć jeśli jest promocja 50%taniej do 8 miesięcy, to jeśli biorę multipakiet na 12 miesięcy to przez ile będę płacił taniej? Chciałbym również prosić o ogólny kosztorys wraz z wynajęciem dekodera, opłatami aktywującymi. Byłbym bardzo wdzięczny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MULTIPAKIET CANAL+

1. Canal+ , Canal+ Film , Canal+ Sport ,Canal+ Sport2 za 19,50 zl/mies przez 8 mies reszta za 39zl/mies

2. Canal+ , Canal+ Film, Canal+ Film HD, Canal+ Sport, Canal+ Sport HD, Canal+ Sport2 za 22,50zl/mies przez 8 mies reszta za 45zl/mies

Jeśli chcesz skorzystać z Multipakietu CANAL+ możesz:

wynająć:

* dekoder SD za 10 zł/mies., teraz 5 zł/mies. do 10 mies.

* dekoder HD za 15 zł/mies., teraz 7,50 zł/mies. do 10 mies.

* dekoder z nagrywarką PVR HD - 20 zł/mies. teraz 10 zł/mies. do 10 mies.

kupić:

* dekoder Strong za 149 zł

* dekoder Philips HD za 499 zł

* moduł CAM za 179 zł

Multipakiet CANAL+ dostępny jest również z samą kartą do dekodera.

Multipakiet CANAL+ jest samodzielnym pakietem. Nie łączy się z innymi pakietami, ani opcjami dodatkowymi dostępnymi w ofercie CYFRY+. Jeżeli wybierasz sposób opłacania abonamentu miesięcznie, okres obowiązywania umowy o abonament wynosi 13 miesięcy, przy wyborze opłaty za cały rok z góry - 12 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PYTANIE.czy warto kupić moduł cam cyfry+ (multipakiet c+)czy działa bez problemowo? chodzi mi oto żeby dobrze współpracował też z modułem Polsatu w jednym odbiorniku ferguson Hf-8900. bo znalazłem też moduł do cyfry + Zeta cam blue .Więc co radzicie tak żeby nie było żadnych problemów też w przyszłości w np.innych odbiornikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawel_N> Witam.Czy teraz po zmianie regulaminu mogę rozwiązać umowe o multipakiet?Chciałbym wziąć cyfre,głównie zależy mi na national geographic i planete.Proszę o odpowiedz.

 

JamesB> Tobie zmienia się regulamin? No raczej nie, bo Ty nie masz pakietów z +, ani nie masz zagwarantowanego Podróże TV, aby mieć jakiekolwiek podstawy do odstąpienia od umowy.

 

Może to zabrzmi zabawnie, ale w cenniku zmieniła się pozycja "Koszt jednorazowego wezwania do zapłaty zaległych opłat wynikających z umowy - 10 zł" (wcześniej było 5 zł). Czy brak zgody na podwyższenie kary może być powodem do wypowiedzenia umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

To tunera ferguson musisz wgrać soft dvb extreme z opcją phoenix cam do tego podpinasz phoenixa :P W komputerze zaś podpinasz sobie karte sat i phoenixa . Kartę dzielisz sobie jakimś splitterem .Do Karty dvb polecam program Dvbdream + wtyczka ta która podał Kolega @Piter od siebie dodam że poszukać wersji 9.0 edycja for splitter;)bo tylko ona dobrze w miarę działa z nowymi kartami c+ Co do phoenixów ja będziesz miał pytania zagadaj do mnie na gg jestem całą dobę prawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

WITAM

Chciałbym mieć Multipakiet Canal+ tylko przez 6 miesięcy. Z tego co się orientowałem to jest to niemożliwe.

Można podpisać tylko promocyjną umową na 12 (płatność za rok z góry) lub 13 miesięcy (płatność miesięczna).

Z rozmowy z dystrybutorem wywnioskowałem, że nie można kupić multipakietu C+ bez promocji!! :crazy:

Moglibyście mi to wyjaśnić?

 

Jaka kara mnie czeka jak umowę 13 miesięczną rozwiążę po 6 miesiącach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...