Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież to powtarzałem,że TVP to największe dno i nawet z tenisa zrobią największe gów... .Przecież tam było tak ze wszystkim Polsat pokazywał ze 3-4 mecze z ręcznej,a TVP najwyżej 2. itd. Potrafią obrzydzić każdy sport słaby komentarz,niska jakość i minimalna ilość transmisji.Co to za przyjemność z tenisa w momencie gdy możesz oglądać tylko 1 zawodniczkę.

Proroku ustalmy kilka rzeczy :

1. Nie tylko 1 zawodniczkę ,bo TVP pokazywało spotkanie Caroline Wozniackiej,Nadii Pietrowej czy Sereny Williams.

2. Polsat ma kilka anten sportowych,a TVP ma jedną, więc pokazywali tyle spotkań ile pokazywali. Mecze trzeba dodać,że się pokrywały. Mowa oczywiście o ręcznej.

3. Polsat czy Canal+ mógł kupić prawa do WTA , jednak nie byli tym zainteresowani.

4. Na pewno ilość spotkań jest niezadowalająca dla kibica tenisa,ale to i tak lepiej niż nic . To i tak więcej spotkań niż pokazuje kanał STHD z turniejów WTA.

5. TVP pokazuje mecze Agnieszki Radwańskiej w TV otwartej, to szansa na promocję tej dyscypliny w Polsce,tenis ma okazję obejrzeć większe grono ludzi w kraju. Polsat nawet finału Wimbledonu nie był w stanie wyemitować na antenie otwartej. Tacy są dobrzy na marginesie.

6. W necie jest mnóstwo bardzo dobbrej jakości streamów,więc to czego nie pokaże TVP i tak zobaczymy w necie , ja przez 2,5 r. oglądałem mecze wyłącznie w internecie(poza Wimbledonem),teraz przynajmniej mecze Isi obejrzę w TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując tę dyskusje dobrze się stało dla niedzielnych kibiców, których obchodzi tylko Radwańska, tacy kibice w stylu TVP , podobni do kibiców dortmundu i nikogo więcej.

 

Bardzio źle się stało z kolei dla takich maniaków tenisa jak ja, mnie osobiście mecze Radwańskiej obchodzą najmniej, mam innych faworytów.

 

Dla takich jak ja lepiej by było gdyby TVP się nie wtrącało i w końcu canal+ kupiłby prawa taniej i byłoby świetnie. Nie po to mam płatną tv by oglądač streamy, do których potrzeba stałego łącza.

 

I kogo obchodzi promocja a raczej antypromocja, snooker nie jest popularny w Polsce a transmisji jest mnóstwo i prawdziwi fani są zadowoleni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się wkurzam, bo wkręciłem się w tenis ostatnio, a tu nie można obejrzeć wszystkich meczów...

 

Może by tak "Satkurier" publikował "alternatywne metody odbioru" jak kiedyś, bo nie wierzę, że na "Hot Birdzie" i "Astrze" 19,2E tylko "TVP" transmituje te turnieje???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie tylko 1 zawodniczkę ,bo TVP pokazywało spotkanie Caroline Wozniackiej,Nadii Pietrowej czy Sereny Williams.

2. Polsat ma kilka anten sportowych,a TVP ma jedną, więc pokazywali tyle spotkań ile pokazywali. Mecze trzeba dodać,że się pokrywały. Mowa oczywiście o ręcznej.

3. Polsat czy Canal+ mógł kupić prawa do WTA , jednak nie byli tym zainteresowani.

4. Na pewno ilość spotkań jest niezadowalająca dla kibica tenisa,ale to i tak lepiej niż nic . To i tak więcej spotkań niż pokazuje kanał STHD z turniejów WTA.

5. TVP pokazuje mecze Agnieszki Radwańskiej w TV otwartej, to szansa na promocję tej dyscypliny w Polsce,tenis ma okazję obejrzeć większe grono ludzi w kraju. Polsat nawet finału Wimbledonu nie był w stanie wyemitować na antenie otwartej. Tacy są dobrzy na marginesie.

6. W necie jest mnóstwo bardzo dobbrej jakości streamów,więc to czego nie pokaże TVP i tak zobaczymy w necie , ja przez 2,5 r. oglądałem mecze wyłącznie w internecie(poza Wimbledonem),teraz przynajmniej mecze Isi obejrzę w TV.

 

1.Wow! pokazyli 3 zawodniczki przez 4-5 dni.Eurosport jednego dnia potrafił tyle meczy pokazać.

2.Skoro mają jedną stacje to czemu kupili WTA,wiedząc że to bardzo czasochłonny sport.A co będzie jeśli w weekend będzie jakaś koszykówka lub kadra będzie grała?Wtedy obejrzymy o 23 jedynie powtórki.Pora na jakieś inne pomysły by wykorzyastać pełne prawa.Może ośrodki regionalne lub inne kanały należące do TVP.Ich w tym głowa.

3.Nie byli zainteresowani zapewne z powodu pieniędzy.Znając życie w momencie gdyby nikt nie kupił to Posat i C+ napewno przysłaliby swoje oferty i dla nas byłoby to korzystniejsze.Szkoda,że dla władz WTA liczy się tylko kasa,a nie np.zapewnienia stacji o ilości transmisji.

4.Tak jak mówiłem z czasem napewno ktoś by to kupił.WTA zeszło by z ceny i byłoby okej.Jednym słowem szkoda.

5.Jedyny niewątpliwy plus!Chociaż i tak będą kwiatki na tym polu.Przerwana długa transmisja czy podobne chochliki.

6.Nie po to płace kase na te wszystkie abonamenty by oglądać w necie w momencie gdy stacja za,którą płace puszcza 25% meczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepszy rydz niz nic...rozumiem maniaków tenisa, ale naprawde WTA [beep]o obchodzi sprzedawanie praw za grosze, gdyby tvp tego nie kupiła to tylko net by kibicom pozostał poza szlemami. Nie ma co narzekać...wydaję mi się że panuje tu jakiś głupi odpych od tvp - co nie zrobią i kupią to wam zle. Wielu Polaków dopiero zacznie "uczyć" się tenisa więc w jakis sposób można pogratulować tvp ze popularyzuje tą dyscyplinę. Mają jeden kanał sportowy i wydaje mi sie ze jak na razie pokazuja wszystko co mogą bo trwają mś w biathlonie i alpejskim wiec to sie pokrywa czasami. Według mnie telewizja polska idzie w dobrym kierunku. Do kacperek14: No niestety dużo jest "niedzielnych" kibiców ale to własnie dlatego ze w polskiej tv brakuje porzadnego programu który informował by o polskim sporcie. Tu tvp mnie wkurza bo rzeczywiscie czemu nie informują ze polski panczenista prowadzi w pś, ze w weekend są mś w łyżwiarstwie szybkim, ostatnio nawet nie wspomnieli o dobrym miejscu bydlinskiego w mś...w tych info jest taka fuszerka kompletna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentator w "TVP Sport" zapowiedział przed chwilą, że wszystkie mecze półfinałowe będą transmitować :D .

 

To fakt, że mają tylko "TVP Sport" do takich transmisji, chociaż od biedy mogą przecież zakodować "TVP Info" z "Astry" i tam też dawać transmisje :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP nas oszukała,no nic w necie obejrzę :) Tak TVP nie powinna robić,jeśli zapowiada transmisję w TVP2 to powinna ją wyemitować. Zwłaszcza,że nadaje same powtórki w tym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co było bronić TVP?!Nic nie potrafią zrobić.Dają jakieś serialowe [beep].. zamiast meczu.Mam alergie na nich i wszędzie będe ich jechał do momentu gdy zobacze u nich odrobine profesjonalizmu.Szkoda jakiechkolwiek praw na tą stacje.

Na pewno profesjonalne to nie było,bo zapowiadano transmisję w TVP2, kiedy to w ogóle w programie tej stacji jej nie było.

Wrócę do innej kwestii. Piszesz ,że źle,że TVP kupiła prawa,kupiłby Polsat czy Canal+. Mam wątpliwości co do tego. Polsat ewidentnie oszczędza na wszystkim bo Solorz ma ogromny kredyt do spłaty za Plusa. Natomiast Canal+ też ostatnio miał sporo wydatków związanych z zakupem praw kluczowych dla ich oferty,do tego dochodzi fuzja,oni też pieniędzy bez dna nie mają. Czy Eurosport był idealny?? No nie, często nie pokazywał na żywo spotkań finałowych bo miał ważniejsze transmisje. Przypomnę,że np. zarówno finału z Tokio 2011 jak i finału turnieju w Dubaju z udziałem Agnieszki Radwańskiej nie można było obejrzeć w Eurosporcie. TVP miała okazję zdobyć atrakcyjne prawa to je zdobyła, mam nadzieję,że jak już miną te MŚ w sportach zimowych to w większym zakresie pokażą tenis,bo widać,że mogą skoro pokazują końcówki innych spotkań.

https://satkurier.pl/news/82731/2102 ... w-tvp.html

Plan taki opublikowała TVP. I znowu wprowadzają widzów w błąd. Już wiadomo,że TVP Sport pokaże jedynie skróty z rywalizacji w Biegach w kombinacji norweskiej w piątek 22 lutego o 19.30 i skoki kobiet o 23.20. Wynika tak z programu TVP Sport w telegazecie, bo od 14.00 będą półfinały turnieju w Dubaju. Nie rozumiem dlaczego TVP najpierw nie może w zaciszu gabinetów ustalić planu transmisji ,a później go ogłosić już oficjalnie i bez zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neo_patryk - ty chyba sobie zartujesz?

Szeroko dostepne dla widza? A TVP SPORT to gdzie jest? W n i n na kartę w pakiecie za 19,90 lub 39 a w pozostałych platformach w pakietach od 60 zł. W kablówkach tez nie tanio.

I to jest dostępność? To już lepszą ma EUROSPORT. Jest w tańszych pakietach.

 

Nie mówiąc o ilosci transmisji ich jakości. Już chyba przekaz internetowy jest lepszej jakości na sport.tvp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po dzisiejszym dniu transmisji, kiedy nie było już wpadek (moim zdaniem) pomysł pokazywania tenisa w "TVP" coraz bardziej się podoba i ciekaw jestem czy będą pokazywać wszystkie turnieje w sezonie, czy tylko wybrane, bo jeśli wszystkie, to chyba nie oderwę się od telewizora :D???

 

Wiem, że zdanie wielu na tym forum jest inne, ale jednak dla mnie nie ma nic fajniejszego, jak obejrzeć sobie meczyk siatkówki, albo właśnie tenisa (piłka nożna w porównaniu z tym to naprawdę nudziarstwo :D ) :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 18 lutego

16:00 Tenis, Turniej WTA - Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie: I runda TVP Sport

 

Wtorek 19 lutego

16:00 Tenis, Turniej WTA - Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie: II runda TVP Sport

 

Środa 20 lutego

16:00 Tenis, Turniej WTA - Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie: III runda TVP Sport

17:50 Hokej na lodzie, Polska Liga Hokejowa TVP Sport

20:40 Milan - Barcelona TVP 1

 

Czwartek 21 lutego

10:40 Narciarstwo klasyczne, Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme, Włochy: sprint kobiet i mężczyzn - kwalifikacje TVP Sport

12:45 Biegi narciarskie, Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme, Włochy: sprint techniką klasyczną TVP 2, TVP Sport

16:00 Tenis, Turniej WTA - Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie: 3. Ćwierćfinał TVP Sport

18:00 Tenis, Turniej WTA - Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie: 4. Ćwierćfinał TVP Sport

 

Piątek 22 lutego

09:55 Narciarstwo klasyczne, Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme, Włochy: kombinacja norweska, skoki HS106 TVP Sport

14:00 Tenis, Turniej WTA - Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie: 1. Półfinał TVP Sport

16:00 Tenis, Turniej WTA - Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie: 2. Półfinał TVP Sport

17:50 Skoki narciarskie, Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme, Włochy: HS 106, kwalifikacje TVP Sport

20:10 Boks, Gala WSB: Algeria Desert Hawks - Poland Hussars TVP Sport

 

Sobota 23 lutego

12:45 Biegi narciarskie, Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme, Włochy: biegi, 7,5+7,5km kobiet TVP 2, TVP Sport

14:10 Narciarstwo klasyczne, Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme, Włochy: biegi, 15+15km mężczyzn TVP Sport

15:55 Tenis, Turniej WTA - Dubaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie: Finał TVP Sport

17:00 Skoki narciarskie, Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme, Włochy: HS 106, konkurs indywidualny TVP 1, TVP Sport (od 18:15 w TVP Sport)

21:00 Narciarstwo klasyczne, Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme, Włochy: biegi łączone kobiet i mężczyzn - dekoracja TVP Sport

 

Niedziela 24 lutego

09:55 Narciarstwo klasyczne, Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme, Włochy: kombinacja skoki, drużynowo, biegi eliminacje sprintu drużynowego TVP Sport

12:00 Biegi narciarskie, Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme, Włochy: sprint drużynowy TVP 2, TVP Sport

14:55 Narciarstwo klasyczne, Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme, Włochy: drużynowa kombinacja norweska, bieg 4x5km TVP Sport

16:55 Narciarstwo klasyczne, Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme, Włochy: skoki, drużynowy konkurs mieszany, HS106 TVP Sport

21:15 Narciarstwo klasyczne, Mistrzostwa Świata - Val di Fiemme, Włochy: skoki HS106, dekoracje TVP Sport

 

Więcej informacji w rozpiskach Piłkarska ramówka i Sport w TV oraz na stronie Tele-Sport.pl. Zapraszam również na oficjalny fan page i proszę o klikanie Lubię to!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi po dzisiejszym dniu transmisji, kiedy nie było już wpadek (moim zdaniem) pomysł pokazywania tenisa w "TVP" coraz bardziej się podoba i ciekaw jestem czy będą pokazywać wszystkie turnieje w sezonie, czy tylko wybrane, bo jeśli wszystkie, to chyba nie oderwę się od telewizora :D???

 

Wiem, że zdanie wielu na tym forum jest inne, ale jednak dla mnie nie ma nic fajniejszego, jak obejrzeć sobie meczyk siatkówki, albo właśnie tenisa (piłka nożna w porównaniu z tym to naprawdę nudziarstwo :D ) :D!

TVP ma pokazać wszystkie najważniejsze turnieje WTA, Włodzimierz Szaranowicz mówił o 21 turniejach, więc zostało jeszcze 19.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba pochwalić TVP,że wróciła do transmisji w internecie. Dziś wszystkie mecze 1/4 turnieju w Dubaju,choć TVP Sport pokaże 3 i 4 ćwierćfinał tylko. Kolejna sprawa jutrzejsze skoki narciarskie kobiet i bieg panów w ramach kombinacji w TVP Sport. W niedzielę na stronie internetowej transmisja meczu gwiazd polskiej koszykówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem ćwierćfinały sprintu mężczyzn a w tvp sport i na dwójce jakieś felietony na temat Justyny Kowalczyk. Myślałem, że przynajmniej na MŚ zobaczymy biegi mężczyzn a tutaj takie coś :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...