Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Kirk napisał(a):

 Poza tym podtrzymam to, co napisałem tu jakiś czas temu: taka postać jak Dariusz Szpakowski powinna mieć godne pożegnanie, benefis z gośćmi, pokazany najlepiej na żywo w telewizji.

Tu pełna zgoda, też uważam że powinien mieć godne pożegnanie. Tylko zaraz u mnie się pojawia kolejne pytanie- jak można pożegnać Pana Darka, jeśli on nadal chce(być może) komentować? Albo niech zmieni stację i godnie się pożegna, albo pogodzi z tym, że Szkolnikowski i jednak wielu widzów, w tym ja nie chce już Szpakowskiego jako komentatora. Ja jestem kibicem piłkarskim od wielu lat i pamiętam wielu graczy, którzy dogorywali na boisku, aż żal było patrzeć. Po co to Panu Darkowi?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kirk napisał(a):

I tu jest właśnie zagadka - czy faktycznie finał Mundialu miał być końcem kariery, czy tylko zakończeniem komentowania spotkań na MŚ? Poza tym podtrzymam to, co napisałem tu jakiś czas temu: taka postać jak Dariusz Szpakowski powinna mieć godne pożegnanie, benefis z gośćmi, pokazany najlepiej na żywo w telewizji. A nie, że tu się mu program zdejmie bez możliwości pożegnania, tu się go już nie obsadzi na LM na przykład...

Cały czas była mowa, ze to ostatni mundial, takze na konferencji przed mundialem. Mówię o tym co wiadomo oficjalnie. 

Dla mnie wypowiedzi Szkolnikowskiego w programie " Dwa fotele" są skandaliczne i świadczące o braku klasy. Kto będzie chciał to sobie wysłucha. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zauważyliście, co Szpakowski powiedział na konferencji przed mundialem? Przedstawiają Szkolnikowskiego, a Szpakowski "tu w scenariuszu mamy brawa". Potem jeszcze nawiązał do wysokich cen. Benefis też mógł im się odbić czkawką - Szaranowicz na swoim tknął lekko kwestie tego, jaka teraz jest TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znając ustaleń i relacji trudno oceniać, co i jak, kto jest winny itd. Mimo wszystko uważam, że Dariusz Szpakowski powinien wiedzieć, kiedy ze sceny zejść i IMO ten najlepszy moment, czyli finał mundialu przegapił. Inna sprawa, że Marek Szkolnikowski też nie do końca powinien tak postępować wobec człowieka, który przez tyle lat pracował w TVP i towarzyszył nam przez wiele lat. Może Szpakowskiego chcą bardziej dać jako gościa w studiu i to będzie jego nowa rola? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Przemolo napisał(a):

@Beks to , że nie ma problemów zdrowotnych to nie znaczy , że ma się trzymać mikrofonu do śmierci , jego czas minął i wypadałoby już odejść .

To jest inna kwestia.  Szkolnikowski przed musiałem gada do mediów  jakie to ma znakomite relacje ze Szpakowskim,  jak to się raz na miesiąc  spotykają  na kawce we trójkę  z Szaranowiczem by po mundialu  pójść do Meczów i napieprza na Szpaka dziwić się,  że to nie była #ego ostatnia transmisja.  Sorry,  ale dla mnie to nie wygląda poważnie.  Skoro tak często  się spotykają to miałem wrażenie,  że taka kwestię mówili.  Jakoś nie widziałem by Kmita, Kołodziejczyk czy Wilkowicz poszli do jakiegoś  medium i napieprzali na swojego pracownika..  Basałaj jak chciał to po prostu  usunął  Szpaka , Szkolnikowski  działa nietransparentnie,  niby nie chce Szpaka,  ale bez kozery  mówi,  że robi im zasięgi...

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Szkolnikowski nie chce, aby Szpakowski pracował, to niech to powie słynnemu komentatorowi i opinii publicznej.  Propo Szpakowskiego, to na tvp.pl jest wywiad z dziennikarzem:

https://www.tvp.pl/66345784/co-wzrusza-dariusza-szpakowskiego-i-czy-kiedys-zwatpil-w-swoja-prace

 

Mecz Realu Madryt z Liverpoolem F.C. skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 22.02.2023 o 13:59, domka napisał(a):

TVP Sport: „Stan futbolu” w niedziele, koniec magazynu Dariusza Szpakowskiego
 

https://www.wirtualnemedia_pl/artykul/dariusz-szpakowski-tvp-sport-stan-futbolu-w-niedziele

Jednak program "Stan futbolu" Jak wynika z aktualizowanych ramówek zostaje w soboty.

Podejrzewam, ze tu TVP musiała się dostosować do Stanowskiego. Program "Stan Futbolu" Nagrywany chyba jest z tego samego studia co Kanał sportowy, który ma jak wspominałem w niedzielę program o 10.00 "loża piłkarska". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem. Aczkolwiek to, że Szpakowski jest w studiu, a nie na "majku" świadczy, że już się spełnia obietnica Szkolnikowskiego, że słynny komentator będzie gościem w studiu, a nie komentatorem relacjonującym wydarzenia ze stadionu. Choć w "7 dni sport" był przedstawiony jako komentator. Warto dodać, że Szpakowski jest już de facto współpracownikiem TVP, a nie stałym pracownikiem, dlatego "Szpak" zaczął reklamować pewne produkty.

Edytowane przez Pihał102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...