Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale chodzi o zasade Mistrzostwa europy w koszykówce kobiet to dośc poważne rozgrywki najważniejsze w tym roku rozgrywki kobiet i telewizja nie pokazuje finału to mało poważne ale niestety nasza tvp jest specyficzną tv i wszystkiego można sie po niej spodziewac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety czasami takie poslizgi sie zdarzaja i w takim przypadku gdy tvp ma 1 kanal sportowy nic innego nie mogli zrobic. Przeciez nie przerwa w polowie transmisji zuzlowej, tym bardziej ze tak jak leo-83 napisal zuzel to produkt nr 1 tej stacji, przynajmniej od wiosny do poznej jesieni.

A ci co ogladali ta godzine gry Brazylii, to raczej nie zaluja ze nie widzieli pierwszych 30 minut... Oby sie ten puchar rozkrecil bo na razie to nie za ciekawie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy filmy też lubisz oglądać np. od 30 minuty?

Ale zgadzam sie z tym że mając jeden kanał sportowy czasem takie sytuacje będą się zdarzały. Szkoda. Z drugiej strony jednak, TVP Sport nie ma tyle kontentu żeby wypełnić nim dwa kanały sportowe. Chociaż z drugiej strony skoro Sportklub ma dwa kanały to czemu nie i TVP Sport :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że maja w ciągu roku jednak za mało kontentu na dwa kanały sportowe. Jednak z drugiej strony zawsze można coś wykombinować. Rai we Włoszech ma dwa kanały sportowe u nas Sportklub również. TVP gdyby wykorzystała możliwości ośrodków regionalnych to miała by co pokazywać na dwóch kanałach sportowych. No ale wszystko jak zwykle rozbija się o $$$.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy filmy też lubisz oglądać np. od 30 minuty?

 

A lubisz oglądać filmy do 30 minuty, a później przełączać na następny film? W profesjonalnych stacjach, jeżeli mają tylko jeden kanał sportowy, to najpierw kończą jedną relację, a dopiero później zaczynają drugą. Cieszę się, że choć raz TVP postąpiło profesjonalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co tworzyć drugi kanał sportowy. Mogli by stworzyć coś na wzór BBC red Button i tam pokazywać sport na żywo i np: dać tam TVP Parlament jeśli nie było by żadnej transmisji. Kilka transmisji równoległych sportowych (liga polska koszykówki, żużla i transmisje które się nie mieszczą w ramówce TVP Sport) oraz kilka transmisji z TVP Parlament . W nowym kanale to trzeba mieć czym ramówkę zapełnić itd.

Wczoraj przedłużył się mecz żużla i mecz nie był w całości pokazywany chyba nie wiem, nie oglądałem. Nie było transmisji z finału i meczu o 3 miejsce z koszykarskich ME rozgrywanych w Polsce. Mając takie kanały można było by dać to wszystko na żywo i jeszcze dorzuć pozostałe transmisji z ekstraligi żużlowej(2 mecze bo z 4 meczy dwa pokazują), żeby widz mógł sobie wybrać mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy piszą tylko o żużlu i Copa America... Dla mnie jeszcze większym absurdem jest to, że TVP Sport nie pokazało finału mistrzowskiej imprezy odbywającej się w Polsce, czyli finału ME koszykarek. To na [beep] pokazywali fazę grupową, ćwierćfinały, półfinały?! To tak, jakby pokazać film i bez ostatnich dwudziestu minut. Chyba tylko w TVP są zdolni do takich rzeczy. Po co kupują prawa, skoro nie mają miejsca, żeby zmieścić transmisje. Czy n-ty mecz ligi żużlowej (nie decydujący o niczym istotnym - liga na nim się nie kończy), sportu, który bardzo lubię, ale jednak niszowego, jest ważniejszy od finału wielkiej koszykarskiej imprezy odbywającej się w naszym kraju? I jeszcze do tego finału nie dawali nawet w internecie, na stronie TVP Sport. Mają prawa, więc spokojnie mogli wrzucić mecz do sieci, skoro już żużel ligowy taki święty. A tak musiałem oglądać transmisję z Polski na tureckiej telewizji. Śmieszne...

 

Dokładnie. Zgadzam się calkowicie co do meczu ME koszykarek. Mecz powinien zostać pokazany na żywo. Na szczęście finał był pokazany w Rai Sport1. I dobrze, że pokazali żużel do końca. Przecież transmisji się nie urywa. Mieli zrezygnować z decydujących fragmentów tylko po to, by pokazać od początku mecz grupowy Copa America? Byłoby to niepoważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy to prawda, że TVP Sport wykupił prawa do MŚ w hokeju na lodzie. Jakie prawa sportowe TVP Sport ma zamiar jeszcze zakupić. Ja proponuję jakąś ligę w piłkę nożną np. turecką i coś z siatkówki chociaż jakieś memoriały. Niech nawet dadzą minimum tej siatkówki ;). Mogą oni pomyśleć jeszcze o jakiś wyścigach samochodowych lub motorowych oraz o rugby ;p ;p. A i tennis. Są to tylko moje propozycję bo ich oferta nie jest za bardzo ciekawa. Jedynie czym mogą się poszczycić to MŚ 2014, igrzyska olimpijskie 2012, Euro 2012, PLK, PLKK, liga żużlowa i co jeszcze ciekawego bo PLH ostatnio nie zauważyłem. A bym zapomniał ostatnio kupili prawa do ligi szkockiej to już według mnie jakiś krok do polepszenia oferty ligowej bo unibet I liga jest żałosna. Oferta jeśli chodzi o piłkę ręczna jest w miarę ciekawe bo zapewnią nam na najbliższe lata ME kobiet i mężczyzn. Ale co z tego skoro podczas okresu gdzie nie ma wielkich wydarzeń nie ma nic ciekawego. W okresie zimowym jest w sumie bardzo dobrze. Mamy dosyć wiele transmisji. Ale zobaczymy teraz jak skończy się Copa America co nam TVP Sport pokaże? Zasięg już powiększyli to tylko jeszcze kupienia kilku praw i może naprawdę zagrozić Eurosportowi i Polsatowi Sport. Ostatnio prześcignął nawet PS Extra

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli również kupili MŚ 2013 w Moskwie, ponieważ sprzedawane one były w podwójnym pakiecie. "prawa sprzedawane są w dwuletnim pakiecie, obejmując również następne MŚ w 2013 w Moskwie. Jeśli nie kupi się Daegu, to i Moskwa przepadnie."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam to jeszcze raz.Prawa do MŚ w LA w polsce nie zostały jeszcze sprzedane!!! CZy do was to dociera. Praw nie sprzedaje już EBU, tylko prywatna firma IEC in Sports. W Polsce nie zapdały jeszcze żadne decyzje. Nie piszcie proszę niesprawdzonych info. Prawdą jest zaś, że te prawa są sprzedawane w pakiecie z MŚ w 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mówię, że kupili praw do tych MŚ w lekkoatletyce, ponieważ ja tego nie wiem. Wiem natomiast że wcześniej inni pisali że któryś z redaktorów TVP napisał na swoim blogu o tym, że zostały zakupione prawa do MŚ w hokeju na lodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...