Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości tylko - z jakiej puli TVP kupuje prawa do wydarzeń sportowych? :)

Mnie też dręczy to pytanie: kto płaci za prawa do transmisji które są pokazywane jednocześnie w tvp1/tvp2, tvp sport a czasami jeszcze w tvp hd do tego jeszcze pensje komentatorów którzy 'obsługują' taką relacje pokazywaną na 3 kanałach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 marca od 20.35 TVP Sport pokaze dosc nieoczekiwanie (prawa do walk braci Kliczko przejal od C+ w tamtym roku Orange Sport, widocznie na bardzo krotko) gale z Kolonii, gdzie glownym wydarzeniem walka mistrza WBC wagi ciezkiej Vitalija Kliczko z Odlanierem Solisem. Transmisja walki wieczoru od 23.00 takze na TVP 1. Vitalij Kliczko to na dzis bardziej prawdopodobny rywal Adamka na wrzesniowa walke anizeli jego brat,Wladimir.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ja właśnie oglądam na "TVP Sport" z transpondera "Cyfrowego Polsatu" mecz i zauważyłem, że mój "Globo HD S1" wykrył na tym przekazie W KOŃCU teletekst i działa on bez problemu, podczas gdy na 11508 mój "Globo" wciąż teletekstu nie wykrywa (dziwne, bo przecież technicy "ITI" wiedzą jak prawidłowo emitować teletekst, choćby na "TVN", a z "TVP Sport" jakoś nie mogą sobie dać rady...)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tragedia, a zarazem komedia z tym sportem w TVP. Mam kompakt w cyfrze, jest tam kilka kanałów sportowych oczywiście TVP Sport nie mam, w polsacie cyfrowym też w podstawowych pakietach jak Familijny kanału nie ma.

Jestem bardzo ciekawy co takiego TVP transmituje na podstawowych antenach TVP 1 i 2 o godzinie 23 i później w nocy, bo właśnie wtedy większość meczy grupowych się odbędzie. Z pewnością będą to same premiery gdzie oglądalność będzie wysoka :lol2:

Pamiętam jak za dzieciaka w 99 i 2001 roku do 2-3 w nocy czekałem, żeby tylko zobaczyć jakieś mecze w telewizji. O canal+ czy wizji mało kto słyszał, z anteny siatkowej była telewizja publiczna i polsat :D ale dzięki temu, że takie mecze były ogólnodostępne, można było rozwijać swoje zainteresowania i próbować różnych zagrań później na boisku. Jak teraz dzieciaki maja interesować się sportem skoro takie mecze są kodowane, podobnie jak mistrzostwa w koszykówce kobiet. Platformy tv tylko liczą zł, a rośnie nam pokolenie fizycznych i intelektualnych kalek (większość młodzieży nie interesuje się sportem czy nawet czymkolwiek, a 2 najważniejsze strony takiego nastolatka to nasza-klasa i pudelek :? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport to teraz biznes a nie misja... Liczy się kasa bo prawa do transmisji kosztują. Nie ma się zatem co dziwić że jest coraz mnie transmisji na kanałach otwartych. Co innego jest to, że mecze polskich reprezentacji powinny być w kanałach otwartych - naród niech widzi jak nasi się mordują. Ale czy to jest jakoś wyregulowane ustawami - raczej nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...