Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cieszę się z medali, ale powtarzanie biegów co 15-20 minut to była lekka przesada moim zdaniem, wystarczyło raz na koniec o 22:00. ;) Dla kogoś, kto skacze po kanałach to może i było w porządku, ale jak transmisję oglądało się od początku to trochę już przeszkadzało. Gdyby nie wszędobylskie reklamy w Eurosporcie, oglądałbym tam.

Edytowane przez Barti
Poprawiono zapis podanej godziny w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując. lepsze powtórki złotych biegów Polek i Adama. aniżeli reklamy, Natomiast pierwszy raz, bo nie przypominam sobie wcześniej takiej sytuacji i zabiegów TVP, powiem, że obszernie pokazywano  skok wzwyż, dobrze skok w dal i także najważniejsze momenty rzutu dyskiem także były. Dzisiaj realizacja transmisji, moim zdaniem, wyglądała lepiej, niż bywało to w poprzednich dniach, gdzie potrafiono właściwie w ogóle nie pokazać biegu na 10 km, czy dopiero z odtworzenia bieg na 200 metrów.

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyrektor TVP zapytany czy jest szansa na zakup praw do ligi francuskiej,tureckiej, portugalskiej albo rosyjskiej

 

Nie wygłupiajmy się. Nikt tego nie ogląda.Jako szef sportu w TVP nie jestem zainteresowany tymi ligami. Oglądalność nie będzie rekompensować poniesionych kosztów.Nie jesteśmy zainteresowani niszowymi ligami. Pracuję w telewizji i jestem rozliczany z oglądalności. Mecz Ekstraklasy ma potencjał na 1,5mln widzów, hit ligi francuskiej ok. 100 tysięcy, inne francuskie mecze, Turcja, Portugalia, Szkocja to błąd statystyczn

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek Szkolnikowski dał znać na Twitterze wieści na temat praw: ME 2020 i 2022 w lekkiej atletyce, halowe i drużynowe ME 2021 i 2023 plus dwie edycje ME U18, U20 i U23

 

https://twitter.com/mszkolnikowski/status/1029365640061173760?s=19

Edytowane przez Mr. Orbita
Dodana treść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądam WTA nawet jak polki nie grają i znam bardzo dużo takich osób. Bardzo dobrze że niszowych praw nie chcą bo tylko zapchali by ramówkę która i tak już jest ciasna.

Ja także, dzięki TVP mam możliwość oglądania większości mniejszych turniejów bez sięgania po pirackie streamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa praktyka TVP Sport. Zaczynają transmisję wydarzenia sportowego, po czym ją przerywają zapraszając na dalszą część do internetu. Tak było w sobotę z półfinałem WTA w Montrealu, tak było w dniu dzisiejszym kiedy od 17.00 zaczęto transmisję z Cincinnati i meczu Stephens- T. Maria by przed 18.00 puścić komunikat ,że na dalszą część zapraszają do internetu. Czy waszym zdaniem TVP powinna nadawać jak najwięcej live i przerywać transmisje, czy jednak jeśli czegoś nie może pokazać w całości to nie zaczynać transmisji?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...