Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zarzuty znajdują się, mówienie przy skokach na 130 m,że to daleki skok to troszkę nie tak, podobnie jak zastanawianie się po skoku Stocha czy ten pokona Freitaga i wiele takich jak np skoczył w okolicach 130m,a było 120 m.

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Jednak nie jest ulubieńcem kolejnych decydentów odpowiedzialnych za sport. Przynajmniej będzie komentował NHL w czasie IO. 

Edytowane przez wislok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykazał się dzisiaj jakoś specjalnie wiedzą, wiedza w komentarzu to nie wszystko, wiele komentarzy W. Szaranowicza zapamiętam do końca życie, bo sport to głównie emocje i umiejętność ich przekazywania dla mnie jest najważniejsza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z @wislok. Szaranowicz to dla mnie Bóg komentarza, wiele niezapomnianych komentarzy, które odtwarzając w myślach wywołują u mnie ciary wszędzie. Najlepiej wspominam komentarze z MŚ 2003 i PŚ w Planicy 2003, które zresztą oglądałem na żywo. Ale było tego o wiele więcej i nie tylko w skokach, ale i lekkoatletyce, jak np. rekord świata Usaina Bolta na 100 metrów w Berlinie - coś niesamowitego. Teraz już nie jest tym samym Szaranem, ale jednak nadal ma to coś. Podobnie Dariusz Szpakowski w piłce nożnej czy Piotr Dębowski w łyżwiarstwie (złoto Bródki w Soczi).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarzuty znajdują się, mówienie przy skokach na 130 m,że to daleki skok to troszkę nie tak, podobnie jak zastanawianie się po skoku Stocha czy ten pokona Freitaga i wiele takich jak np skoczył w okolicach 130m,a było 120 m.

Babiarz podobnie ma z tymi odległościami, że nie ogarnia. Podejrzewam, że oni komentując ze skoczni mają nie za dobre miejsce do śledzenia odległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja uważam,że skoki powinni komentować Szaranowicz, Snopek, Szczęsny (mowa oczywiście o tych dziennikarzach co mają), na pewno nie babiarz. Pomysł Szkolnikowskiego. Dla mnie nie jest wiarygodny ten, kto zaczyna komentować nagle jakąś dyscyplinę po 25 latach uprawiania danej profesji. To samo tyczy się np. obsadzenia Piotra Dębowskiego, czy Jacka Laskowskiego w piłce ręcznej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykazał się dzisiaj jakoś specjalnie wiedzą, wiedza w komentarzu to nie wszystko, wiele komentarzy W. Szaranowicza zapamiętam do końca życie, bo sport to głównie emocje i umiejętność ich przekazywania dla mnie jest najważniejsza.

 

Ale przynajmniej błędów językowych było mniej,bo u Babiarza i Szarana to praktycznie w każdym nazwisku..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż już od dłuższego czasu wiadomo kto będzie odpowiadać za jaką dyscyplinę, jeśli chodzi o IO. Ale w woli formalności:

 

- Ceremonia otwarcia i zamknięcia : Przemysław Babiarz, Włodzimierz Szaranowicz, Piotr Sobczyński

- Biathlon : Jarosław Idzi, Piotr Sobczyński

- Biegi narciarskie : Jarosław Idzi, Piotr Meissner

- Bobsleje : Sławomir Kwiatkowski, Tomasz Żyła

- Curling : Marta Szeliga-Frynia, Adam Sterczewski, Sławomir Kwiatkowski

- Hokej : Mariusz Czerkawski, Jacek Laskowski, Dariusz Szpakowski, Katarzyna Zygmunt

- Kombinacja norweska : Sebastian Szczęsny

- Łyżwiarstwo figurowe : Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński

- Łyżwiarstwo szybkie : Piotr Dębowski

- Narciarstwo alpejskie : Andrzej Lesiewski, Maciej Bydliński

- Narciarstwo dowolne : Andrzej Lesiewski, Piotr Gnalicki, Jacek Milas

- Saneczkarstwo : Sławomir Kwiatkowski, Przemysław Pochłód

- Short-Track : Piotr Dębowski

- Skeleton : Sławomir Kwiatkowski, Kamil Karnas

- Skoki narciarskie : Przemysław Babiarz, Włodzimierz Szaranowicz, Sebastian Szczęsny

- Snowboard : Jacek Milas, Bartek Gołębiowski, Macej Jodko, Tomasz Kowalczyk

 

Dodatkowo reporterzy : Justyna Szubert-Kotomska, Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Aleksander Dzięciołowski, Adrian Pudło, Sebastian Parfjanowicz, Marcin Tulicki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaranowicz kiedyś był OK, faktycznie komentarz emocjonalny za czasów Małysza. Teraz jest już tetrykiem ,który powinien siedzieć na emeryturze, a nie zwracać się publicznie do milionów rodaków.

 

Pozwolę sobie tu wrzucić dwa obrazki idealnie oddające jego komentarz skoków z ostatnich lat i tak w kółko gość to samo powtarza co weekend  :/

hkyTX2j.png

 

I tutaj odnośnie komentarza Snopka w ostatni weekend  :mrgreen:

 

comment_jApoOg0zTJVfvC5zc6h7z4VfNCVxu9M2

 

Gość wymienia tych prehistorycznych skoczków, a nie jest w stanie sprawdzić czy Junshiro i Ryoyu to rodzeństwo i przez kilka tygodni powtarza, że nie są spokrewnieni. :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Merytorycznie owszem bardzo dobrze, ale to dla mnie nie jest najważniejsze. Choć mocno rażą mnie głupoty wygadywane przez Szaranowicza, to jednak emocje są ważniejsze. Tak jak pisał @wislok, to podobnie i ja zapamiętam na zawsze wiele komentarzy Szaranowicza, a Snopka nie pamiętam żadnych, czy też Szczęsnego. Ok, Szaranowicz też już nie emocjonuje się jak kiedyś, ale np. podczas TCS emocje były i myślę, że będą też podczas IO. Ja wolę komentarz Szaranowicza niż Szczęsnego, choć ten też merytorycznie jest ok, ale jakoś mnie wkurza. Babiarz gdyby bardziej znał się na skokach, to byłoby ok, ale może się z czasem wyrobi, to jego pierwszy sezon. Poza tym jak dla mnie świetnie komentuje lekkoatletykę czy pływanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Szaranowicz to legenda polskiego dziennikarstwa sportowego i proszę odnosić się do niego z szacunkiem. Na dodatek również dzisiaj jest najlepszym komentatorem skoków (TVP i ES razem), a wspomnienia historycznych postaci w skokach nadaje transmisji bardziej podniosły charakter. Emocje i piękny, bogaty język.

Narzekacie, walicie jak w bęben, że za dużo gada, przerywa, mówi bez sensu, że to, że tamto.
W przypadku oślepienia (czyli zabrania liczb i statystyk), to zobaczycie jaki dostaniecie rzeczowy i merytoryczny komentarz jego młodszych kolegów. Nuda.

Edytowane przez jacekmalina30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo cieszę, że Pan Włodek skomentował ten historyczny TCS wygrany w całości przez Kamila. Pamiętam jak rok temu żałowałem, że siedzi w studio zamiast komentować i w ogóle komentował bardzo niewiele, nawet był chyba któryś z ostatnich sezonów, kiedy nie skomentował nic. Na szczęście zmieniło się to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż już od dłuższego czasu wiadomo kto będzie odpowiadać za jaką dyscyplinę, jeśli chodzi o IO. Ale w woli formalności:

 

- Ceremonia otwarcia i zamknięcia : Przemysław Babiarz, Włodzimierz Szaranowicz, Piotr Sobczyński

- Biathlon : Jarosław Idzi, Piotr Sobczyński

- Biegi narciarskie : Jarosław Idzi, Piotr Meissner

- Bobsleje : Sławomir Kwiatkowski, Tomasz Żyła

- Curling : Marta Szeliga-Frynia, Adam Sterczewski, Sławomir Kwiatkowski

- Hokej : Mariusz Czerkawski, Jacek Laskowski, Dariusz Szpakowski, Katarzyna Zygmunt

- Kombinacja norweska : Sebastian Szczęsny

- Łyżwiarstwo figurowe : Przemysław Babiarz, Piotr Sobczyński

- Łyżwiarstwo szybkie : Piotr Dębowski

- Narciarstwo alpejskie : Andrzej Lesiewski, Maciej Bydliński

- Narciarstwo dowolne : Andrzej Lesiewski, Piotr Gnalicki, Jacek Milas

- Saneczkarstwo : Sławomir Kwiatkowski, Przemysław Pochłód

- Short-Track : Piotr Dębowski

- Skeleton : Sławomir Kwiatkowski, Kamil Karnas

- Skoki narciarskie : Przemysław Babiarz, Włodzimierz Szaranowicz, Sebastian Szczęsny

- Snowboard : Jacek Milas, Bartek Gołębiowski, Macej Jodko, Tomasz Kowalczyk

 

Dodatkowo reporterzy : Justyna Szubert-Kotomska, Aleksandra Rajewska, Filip Czyszanowski, Aleksander Dzięciołowski, Adrian Pudło, Sebastian Parfjanowicz, Marcin Tulicki.

 

Źródło. Bo wg wrzucanej listy wcześniej komentatorów Narciarstwo Alpejskie miał komentować S.. Szczęsny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...