Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak wczoraj było coś nowego i niespotykanego. Sesję wieczorną komentowali Szaranowicz z Babiarzem. Aż tu nagle przyszedł trzeci Chmara i przez ok. pół godziny zastąpił W. Szaranowicza. Nie pamiętam by w trakcie transmisji LA następowała wcześniej taka zmiana. 

Moim zdaniem zbędne to studio w TVP1. Nie dość, że zaczynają później transmisję to jeszcze niepotrzebna rozmowa w studiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj Dzieciolowski znowu dowalil do pieca - wywiad z Ewa Swoboda.

Cos jej mowil, ze musialaby skrocic wakacje - odpowiedziala mu porzadnie "Ty sie odwal od moich wakacji".

 

Na koniec powiedzial, ze moze biegac szybko i jej tego zyczy, chwile potem "Ewa Swoboda polfinal MS, 11.24 - SZAŁU NIE MA, liczymy na wiecej". Gdy to mowil ze nie ma szalu, Ewie zmienila sie odrazumina i sie musiala mocno wkurzyc, chyba nie udawala.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też macie wrażenie,że Szaranowicz gada jak z pod ziemi?

Mamrocze pod nosem,że nic nie można zrozumieć..

To jest żenujące, powinien iść na emeryture

 

 

Co ciekawe Kurzajewski na antenie TVP 1 będzie/był codziennie. od 29 lipca do 13 sierpnia (studio TdP i MŚ w lekkoatletyce).

Adam Kszczot wyszedł z wywiadu z Aleksandrem Dzięciołowskim.

Dzięcioł też z Sofią Ennaoui się nie popisał

Troszkę redaktorek przesadził, no ale i zachowanie Kszczota powinno być inne.

Kszczot ma jaja

 

Powiedział co myśli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RafPolsat w Rio to nie tak. Mieli wykupione przekazy, które pojawiły się na satelicie, Mogli sobie wybrać i wybrali Piłkę Ręczną i LA. Dzięki temu mogliśmy obejrzeć wszystko z LA. Natomiast do Londynu nie wysłali wozu. Mnie dziwi jednak inny fakt. Z takiej Diamentowej Ligi są produkowane specjalne Multifeed z wszystkich dyscyplin i są one dostępne na satelicie ( za opłatą) a z MŚ tego nie ma? Nie chce mi się wierzyć. Na moje nie chcieli zapłacić dodatkowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewa to też zawodniczka, która potrafi przysolić mocne teksty. Swoją drogą jak chce się w życiu coś wielkiego osiągnąć to chyba można poświęcić wakacje? Nie uważam to za minus,że redaktor nie ogranicza się do pytania jak oceniasz  swój bieg?  Cieszę się,że TVP ma przekaz międzynarodowy, bo wkurza mnie jak ma własny feed, bo wtedy pokazywali by wyłącznie kulomiotów- o tyczce czy siedmioboistkach moglibyśmy zapomnieć. Tak to jest bardzo dobre. Polacy rzucali by daleko to ich rzuty zostałyby pokazane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się,że TVP ma przekaz międzynarodowy, bo wkurza mnie jak ma własny feed, bo wtedy pokazywali by wyłącznie kulomiotów- o tyczce czy siedmioboistkach moglibyśmy zapomnieć. Tak to jest bardzo dobre. Polacy rzucali by daleko to ich rzuty zostałyby pokazane. 

Co za brednie. Konkurencje techniczne a zwlaszcza rzutowe sa zazwyczaj marginalizowane  podczas przekazow miedzynarodowych. Priorytetem sa nawet poczatkowe fazy eliminacji konkurencji biegowych kosztem finalow dyscyplin rzutowych.

 

Piszesz ze gdyby Polacy rzucali daleko to ich rzuty by zostaly pokazane. A ile pchniec zwyciezcy rzutu kula pokazano live? Idac twoja logika  meczow Radwanskiej w ostatnim czasie nie powinni pokazywac w tv bo nie wygrywa turniejow czy nie dostaje sie do polfinalow itp.

Edytowane przez aboutreka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja napisałem,że pokazywali je live? Chodzi o to,że TVP nie umie korzystać z przekazu. Pokazywali by słabe zawodniczki rzucające niespełna 70 m.,a nie pokazywali by decydujących skoków w konkursie np. skoku wzwyż mężczyzn czy skoku w dal. Mnie nie interesuje całość rywalizacji w jednej konkurencji technicznej,a ogarnięcie całej rywalizacji na stadionie. Skoro TVP co pokazała za każdym razem mając własny wóz nie potrafi umiejętnie realizować transmisji skupiając całość uwagi na konkurencji technicznej( z deszczu pod rynnę) wolę by już tam własnego wozu nie miała. 

Bieżnia jest najbardziej prestiżowa i patrząc na liczbę nacji to właśnie na bieżni jest największa konkurencja i zawsze to bieżnia będzie priorytetowa. To naturalne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie strasznie irytuje to pokazywanie bieżni. Zajmuje to z 80℅ transmisji. Jedynie w miarę pokazywano na tych MŚ z poza biegów skok o tyczce pań.

A jeśli chodzi o liczbę krajów w biegach.

Jest ich dużo bo często regulamin po prostu pozwala na start większej ilości zawodników w biegach na MŚ czy ME niż w innych konkurencjach no i na pewno łatwiej biegać niż rzucać młotem czy skakać o tyczce.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieżnia jest najważniejsza i nie zmienią tego żadne inne konkurencje - wczoraj w tyczce była Brytyjka to pokazywali sporo skoków o tyczce ;) Kulomiotów i Dyskoboli też rzadko pokazują w Diamentowej Lidze , raczej z odtworzenia najlepszych więc czego się dziwić ;) mnie tam to nie dziwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie strasznie irytuje to pokazywanie bieżni. Zajmuje to z 80℅ transmisji. Jedynie w miarę pokazywano na tych MŚ z poza biegów skok o tyczce pań.

A jeśli chodzi o liczbę krajów w biegach.

Jest ich dużo bo często regulamin po prostu pozwala na start większej ilości zawodników w biegach na MŚ czy ME niż w innych konkurencjach no i na pewno łatwiej biegać niż rzucać młotem czy skakać o tyczce.

Jednak to sprawia ,że więcej ludzi interesuje się bieżnią, no tak realizator ma skazywać cały świat na oglądanie jakiś rzutów, w których występuje i które uprawia parę krajów na krzyż.  Zresztą mnie też bardziej interesuje bieżnia, ja nie oglądam LA dla Polaków, ja jestem po prostu fanem,a nie fanem sukcesu Polaków. Z czegoś to chyba wynika,że każda impreza tak wygląda. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...