Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pilka na IO jest nudna? Chyba sobie kpiny urzadzasz Lanser. Dzisiaj przez caly dzien transmitowali wlasnie glupoty - amatorski boks, kolarstwo kobiet, plywanie gdzie bite sarekordy Swiata o 2 sek bez strojow poliuretanowych i wszystko jest w porzadku itd. ...

Piłka na IO to jest właśnie nuda, bramkarze takie babole wpuszczają że to poziom polskiej 2 ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na TVP Sport raczą teraz widzów powtórką meczu siatkarzy, brawo, zamiast live albo nawet już premiery lepiej wałkować powtórkę :) Fajnie że Polacy wygrali, zresztą inny scenariusz byłby sensacją, nie było to jakieś strasznie porywające widowisko bym miał ochotę je sobie przypominać :)

I jeszcze jedno, rozpiski live dla TVP Sport przez najbliższe dwa tygodnie nie będę robił, myślę że jest to zupełnie niepotrzebne, a sama ramówka zdarza się że nie zawsze ma odzwierciedlenie w rzeczywistości :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilka na IO jest nudna? Chyba sobie kpiny urzadzasz Lanser. Dzisiaj przez caly dzien transmitowali wlasnie glupoty - amatorski boks, kolarstwo kobiet, plywanie gdzie bite sarekordy Swiata o 2 sek bez strojow poliuretanowych i wszystko jest w porzadku itd. ...

Od tego są igrzyska aby pokazywać takie sporty.  A piłka jest nudna, bo wszyscy zawodnicy mają wywalone na ten turniej, ostatnie ME stały na znacznie wyższym poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy TVP2 transmitowała o 1.45 tenis ziemny??

Teraz blok powtórkowy i mecz siatkarzy, piłki ręcznej i mecz siatkówki plażowej. Co do siatkówki plażowej rozumiem,ale jednak powinni pokazywać wydarzenia z nocy- głównie pływanie,a nie wydarzenia, które były rozgrywane w najdogodniejszej porze i myślę,że większość je śledziła.

 

Nie wiem ma ktoś porównanie jak IO robi ZDF/DAS Erste, która ma emitować 900 godzin, czy tam też dużo studia, wywiadów, materiałów?? Czy tak dużo poświęcają miejsca jakiemuś sukcesowi swojego reprezentanta, powtarzają to co chwila.

 

Mam wrażenie,że przez kolarstwo(dobrze,że emitowali) po łebkach pokazywali kajakarstwo górskie i inne dyscypliny(starty Polaków i to przejazd do widzenia i nie wiadomo co dalej, co to im daje). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy TVP2 transmitowała o 1.45 tenis ziemny??

Teraz blok powtórkowy i mecz siatkarzy, piłki ręcznej i mecz siatkówki plażowej. Co do siatkówki plażowej rozumiem,ale jednak powinni pokazywać wydarzenia z nocy- głównie pływanie,a nie wydarzenia, które były rozgrywane w najdogodniejszej porze i myślę,że większość je śledziła.

 

Nie wiem ma ktoś porównanie jak IO robi ZDF/DAS Erste, która ma emitować 900 godzin, czy tam też dużo studia, wywiadów, materiałów?? Czy tak dużo poświęcają miejsca jakiemuś sukcesowi swojego reprezentanta, powtarzają to co chwila.

 

Mam wrażenie,że przez kolarstwo(dobrze,że emitowali) po łebkach pokazywali kajakarstwo górskie i inne dyscypliny(starty Polaków i to przejazd do widzenia i nie wiadomo co dalej, co to im daje). 

Tak, leciał cały mecz Djokovicia z Del Potro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego są igrzyska aby pokazywać takie sporty.  A piłka jest nudna, bo wszyscy zawodnicy mają wywalone na ten turniej, ostatnie ME stały na znacznie wyższym poziomie. 

 

Przy czym poziom i tak był najniższy od lat.

Nie wiem czy kiedyś doczekamy sie porządnych relacji z IO, zawsze fani któryś dyscyplin będą niezadowoleni. Nie rozumiem tylko jak można krytykować, że pokazuja pływanie? Przeciez to obok lekkoatletyki głowna dyscyplina na IO, cieszaca się najwieksza popularnością. Są gusta i guściki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ma ktoś porównanie jak IO robi ZDF/DAS Erste, która ma emitować 900 godzin, czy tam też dużo studia, wywiadów, materiałów?? Czy tak dużo poświęcają miejsca jakiemuś sukcesowi swojego reprezentanta, powtarzają to co chwila.

Niemiecka telewizja emituje IO w nieco inny sposób, tam anteny się wymieniają, czyli że dzisiaj wszystkie transmisje można zobaczyć na Das Erste, a jutro na ZDF. Program jest bardziej zorientowany na transmisje, na Das Erste jest jeszcze coś takiego jak Olympia-Telegramm, taki kilkuminutowy skrót najważniejszych wydarzeń z aren olimpijskich. Wywiady i materiały są głównie w magazynie porannym, nadawanym od 9:05 do 12:00 na tej stacji, która relacjonowała IO dnia poprzedniego (czyli dzisiaj ten magazyn był na ZDF).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy czym poziom i tak był najniższy od lat.

Nie wiem czy kiedyś doczekamy sie porządnych relacji z IO, zawsze fani któryś dyscyplin będą niezadowoleni. Nie rozumiem tylko jak można krytykować, że pokazuja pływanie? Przeciez to obok lekkoatletyki głowna dyscyplina na IO, cieszaca się najwieksza popularnością. Są gusta i guściki. 

Bardziej krytykować można to że wchodzą na mecz koszykówki w 6 minucie 3 kwarty po przerwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma możliwości pokazać wszystko, można lepiej ewentualnie rozplanować transmisje. Nie wiem dlaczego wczoraj zamiast pokazywać live judo to emitowali jeszcze materiały o tenisistach i rozmowa z Joanną Sakowicz-Kostecką. Właśnie chyba jak zwykle w TVP brakuje takiego magazynu podsumowującego gdzie była by tabela medalowa, jakieś ciekawostki, śmieszne sytuacje, podsumowanie rywalizacji w dyscyplinach, które nie transmitują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie ma możliwości pokazać wszystkiego owszem, ale teraz mimo że jest co transmitować to i tak na TVP Sport znowu powtórkę siatkarzy dają, a w TVP2 studio :D No bez przesady... więcej elastyczności! Teraz to pewnie na szermierkę będą czekać... a przez tą chwilę można by jednak coś pokazać :)

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też denrwuje realizacja, często w TVP Sport, często są powtórki zamiast live, a na ZDF/Das Erste leci multum różnych dyscyplin. 

 

Ale przez ostanie 2 godziny trochę było lepiej w TVP Sport. Tak skacze po kanałach, więc nie ogladam cały czas TVP Sport, ale niedawno poskakali po różnych dyscyplinach w przerwach między innymi zawodami, wreszcie chociaż na chwilę pokazali Rugby i Piłkę wodną, i bez reklam co parę minut inne dyscypliny. Tylko, że przy strzelectwie nie było komentarza.

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć jest do wyboru, cytuję za TVP Sport : "Internauci będą mieli do wyboru 12 wirtualnych kanałów ". Może ktoś mi wskazać, gdzie mogę zobaczyć te owe 12 kanałów do wyboru?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...