Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://sport.tvp.pl/18275100/co-nas-czeka-w-2015-roku

Tutaj wymienione są niektóre imprezy w TVP: To przede wszystkim MŚ w LA, MŚ I dywizji w Krakowie i MŚ elity w hokeju oraz ME piłkarek ręcznych. Ponadto w ramówce na kwiecień widzę ME w podnoszeniu Ciężarów. Ze swojej strony dodałbym WTA Tour w tenisie. Tyle ciekawego, czyli niewiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie pozycje z blisko 70. Rzeczywiście bajkopisarstwo. W dodatku z Pucharem Polski mógł ktoś popełnić czeski błąd i wpisać PN zamiast PLH, a do tego mają zdolności. Jedynie ten Wimbledon to niespełniona obietnica. Można narzekać na TVP, ale praw trochę mają. Też kilka im się zbiera z większymi zakupami, bo dalej chyba jest beach soccer, MŚ U20 i U17 w pakiecie z MŚ w piłce nożnej dorosłych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wymieniaj czego z tej listy nie mają? Chętnie się dowiem, bo większość praw(jeśli nie wszystkie) się zgadza za zapowiedziami. Jedyne czego mi tam brakuje to Copa America, do której pewnie też mają prawa.

Proszę bardzo:

MŚ i ME w Łyzwiarstwie Figurowym.Wszystkie pozycje od 11-16 , bo spójrz na miesiąc kiedy powinny być emitowane. Żadna z tych pozycji nie była emitowana w okresie Styczeń- Marzec 2015. Bardzo wątpliwe jest to GP w Łyżwiarstwie Figurowym,ale zobaczymy. PŚ i MŚ w saneczkarstwie, PŚ w Snowboardzie,PŚ w narciarstwie alpejskim, wspomniany Wimbledon i Puchar Polski. Zresztą o czym my tu będziemy dyskutować- większość tych "niesamowitych" praw jest w Eurosporcie i znając życie obszerniej pokazane. Projekt Alf pytał o duże imprezy,a nie każdą byle jaką transmisję. Hokej - MŚ , MŚ piłkarek ręcznych,WTA to na wyłączność w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to oni mają problemy z właściwym nazewnictwem imprez. Łyżwiarstwo to najprawdopdobniej było "Kings on Ice", które pokazywali. W dodatku mieli przecież prawa do kilku imprez, które jeszcze w poprzednim roku pokazywali jak np. PŚ w narciarstwie alepjskim. Pewnie ze względu na kolidujące programy trochę praw marnują. TVP jest organizacją bardzo skomplikowaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://sport.tvp.pl/18275100/co-nas-czeka-w-2015-roku

Tutaj wymienione są niektóre imprezy w TVP: To przede wszystkim MŚ w LA, MŚ I dywizji w Krakowie i MŚ elity w hokeju oraz ME piłkarek ręcznych. Ponadto w ramówce na kwiecień widzę ME w podnoszeniu Ciężarów. Ze swojej strony dodałbym WTA Tour w tenisie. Tyle ciekawego, czyli niewiele.

Dzięki.

 

Nie jest tak źle, pewnie jeszcze coś dokupią.

 

Oby m.in. Copa America...

 

please.gif

 

 

 

Cieszą bardzo MŚ w Lekkoatletyce i hokej. Polaków jeszcze się jakoś obejrzy, bo zapowiadają u nas powrót zimy, ale oglądanie hokejowych MŚ elity w maju chyba sobie daruję. Nie mój klimat... za oknem słoneczko, zielona trawka, wiosna w pełni, lato zapasem i mnie do hokeja o tej porze roku jakoś nie ciągnie. Nie wiem jak was? :)

 

Taka impreza miałaby swój niepowtarzalny smak i urok gdyby była rozgrywana nieco wcześniej. W końcu to dyscyplina zimowa.

 

Uprzedzając niepotrzebne posty - wiem, że mecze o Puchar Stanleya rozgrywane są w czerwcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w hokeju nie łatwo jest przerwać sezon (NHL przerywa raz na 4 lata na igrzyska). Hokejowa Liga Mistrzów po ciężkich bojach wróciła dopiero niedawno. W Europie sezon przerywa się na 2-3 turnieje EIHC, a same mistrzostwa rozgrywane są w zasadzie, gdy w Europie się już nie gra, a w NHL trwają play ofy(zawodnicy z tych zespołów co odpadli mogą grać na mistrzostwach Elity). Ja osobiście jestem wielkim fanem hokeja i słoneczko za oknem mi nie przeszkadza i oglądam wiele meczy mistrzostw Elity i Dywizji 1A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to oni mają problemy z właściwym nazewnictwem imprez. Łyżwiarstwo to najprawdopdobniej było "Kings on Ice", które pokazywali. W dodatku mieli przecież prawa do kilku imprez, które jeszcze w poprzednim roku pokazywali jak np. PŚ w narciarstwie alepjskim. Pewnie ze względu na kolidujące programy trochę praw marnują. TVP jest organizacją bardzo skomplikowaną.

Wykazujesz duże dozę zrozumienia dla TVP. Jednak umieszczenie takiego Wimbledonu jest niewytłumaczalne skoro wiadomo,że Polsat ma te prawa na kilka lat. Używając słowo bajkopisarstwo użyłem skrótu myślowego. Po prostu nie można traktować tego wykazu jako wykazu praw sportowych jakie posiada TVP.

Nie było zaproszenia na kolejny sezon PŚ co oznacza to co pisałem,że TVP takowych praw nie posiada. Jednak mam nadzieję,że dołożą starań by jednak były, bo skoki mimo słabszego sezonu Polaków nadal się cieszą bardzo dużą popularnością i na brak sponsorów transmisji TVP też narzekać nie może. To dla TVP ważne, co będzie z kolejnym i następnymi sezonami PŚ w skokach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będą raczej skoki w TVP w nastepnym sezonie, przecież w Polsce skoki zimą stają się sportem przynajmniej nr 2, albo nawet 1, są bardzo popularne, dużo ludzi je ogląda, Polacy i tak dobrze skaczą, oczywiście gorzej niż np. rok temu, ale i tak przynajmniej Stoch, Żyła i Murańka nieźle i TVP chce ich pokazywać.

 

...........

Dziwne za to, że tym razem nie będzie drugiej serii skoków MP w TVP 1. Całość niestety tylko w TVP Sport. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wideo z wypowiedzią Rafała Kota, który zdecydował się coś więcej powiedzieć nt. skoków w Polsce: http://sport.tvp.pl/19359040/kot-swiat- ... kim-skokom Wypowiedź ma podłoże także prywatne jak wiadomo, ale dużo w tym prawdy. Kurzajewski szybko przerwał obawiając się kilku zdań o "złotoustym prezesie"(Błachut podczas wczorajszego konkursu). Szkoda, że tak późno, kiedy sezon się skończył. Brąz uratował kilka posad i nie ma się co dziwić, że wielu kibiców wręcz życzyło 4 lub gorszego miejsca podczas MŚ w Falun, to może by ktoś zdecydował się na zmiany. Szkoda, że prezes ma ważniejsze sprawy na głowie niż skoki :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Bayernu jest pewny.

Pudlo. Na TVP 1 15.04 PSG - Barcelona http://www.tvp.pl/prasa/programTVP1/p0415_T1D.txt

Starcie MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia z ŻKS ROW Rybnik będzie transmitować TVP Sport w 1. kolejce Nice Polskiej Ligi Żużlowej.Lista meczow od 1 do 7 rundy Nice PLŻ ktore zostana pokazane w tv: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/50959 ... t-nice-plz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwy wybór, tym bardziej, że mecz Bawarczyków zainteresowani mogą zobaczyć w ZDF-ie. W rewanżu pokażą zapewne mecz Realu z Atletico, nawet niezależnie od rozstrzygnięć, które padną w pierwszych spotkaniach. Chociaż Monaco jest ostatnio na fali, więc nie skreślałbym ich w starciu przeciwko Juve. Poza tym na antenie ZDF-u będzie transmitowany również wtorkowy rewanż Bayernu, gdyż jest to jedyna niemiecka drużyna, która pozostała "na polu bitwy".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to temat poświęcony TVP Sport. Żeby nie rozdrabniać dyskusji traktujemy go jako temat o transmisjach sportowych w Telewizji publicznej. Nie widzę powodu by rozmawiać o tym w tematach dotyczących NC+ , przecież oni nie mają kanału TVP Sport na wyłączność. I ostatnia kwestia- nie masz innych problemów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz Bayernu jest pewny.

Pudlo. Na TVP 1 15.04 PSG - Barcelona http://www.tvp.pl/prasa/programTVP1/p0415_T1D.txt

Starcie MDM Komputery Dreier ŻKS Ostrovia z ŻKS ROW Rybnik będzie transmitować TVP Sport w 1. kolejce Nice Polskiej Ligi Żużlowej.Lista meczow od 1 do 7 rundy Nice PLŻ ktore zostana pokazane w tv: http://www.sportowefakty.pl/zuzel/50959 ... t-nice-plz

Mam nadzieje że mecz wczas będzie, bo im światło zgaśnie znowu :P

Fajnie, debiut Wandy pokazą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...