Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

płacisz abonanent za to że posiadasz telewizor, a nie za ogłądanie TVP i innych nadawców.

To opłata za czasów, kiedy nie było prywatnych telewizji, tylko jedna państwowa, a posiadanie telewizora wiązało się z oglądaniem tej telewizji. Płacę za to, że posiadam telewizor? Czyż nie zapłaciłem za niego w sklepie? W takim razie co robią napisy "program jest w całości finansowany z abonamentu"? Nie kontynuujmy tej dyskusji...

 

Chciałbym zobaczyć wyliczenia, z których jasno wynikałoby że kanał ten utrzymywany jest jedynie z pieniędzy zarobionych od n-ki i kablówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Info ma być Info a nie Sport. To raczej konferencji PiSu nie powinni przerywać meczem

Właśnie dlatego ten kanał jest bez sensu. Kiedy wchodził TVP Sport, miałem nadzieję że przeniosą tam wszystkie transmisje sportowe z pozostałych kanałów i nie będzie sytuacji, kiedy o 18:00 na TVP2 zamiast okienka lokalnego jest mecz. Niestety, kanał stał się kanałem kodowanym (całodobowo, a mógłby być tymczasowo), niedostępnym w dwóch na trzech platformach i do tego dublującym te same spotkania dwa razy. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KAROL91 niestety tak to juz jest że nie myslą tam bo czesciowo kodowany powinien byc ale i w cyfrze i CP powinien byc i wtety by miał oglądalność około 3 mil. widzów a tak jakies 500 tys. widzów a przecież transmisje kosztują a do tego z reklam mniej kasy więc jestem ciekaw czy jest rentowny ?czy biorą kase z budżetu panstwa czyli naszych? :lol2: a przecież dostępu nie mam :brawo: a bym zobaczył ramówke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyliście, jak bardzo zmienia się jakość obrazu na tym kanale? No, przynajmniej odbierana przez dvb-t. Czasem obraz jest wzorcowy, kiedy indziej po prostu koszmarny (nieostry, z fatalnym kolorem itd.). Co ciekawsze, różnice są nawet w jakości samego znaczka "tvp sport", zupełnie tak, jakby całość (włącznie ze znaczkiem!) była np. nagrywana ze słabszym bitrate'm, po czym odtwarzana. A może to są inne dosyły, rekodowanie?. Oczywiście jakość samych przekazów też się zmienia i to znacznie bardziej.

Inne kanały TVP są pod tym względem raczej stabilne, co wcale nie oznacza, że dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

To niech mi ktoś powie z czego opłacają TVP Sport? Z opłat od kablówek i platformy n? Z reklam? Bo jakoś nie widać, żeby kanał chciał dołączyć do pozostałych platform - pewnie mają już tak dużo pieniędzy! :shock: A TVP jest spółką państwową, nie prywatną i komercyjną, więc jak może tworzyć takie kanały? I skąd wzięła fundusze na jego start, skoro wcześniej nie miała tego typu projektów - zapozyczyła się u samej siebie, z funduszy przeznaczonych np. na kulturę? :lol: Jedyną szansą uratowania TVP Sport jest jego dołączenie do DVB-T jako niekodowanego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta cała gadanka TVP o tym, że kanał nie jest finansowany z abonamentu to zwykła ściema i ogłupianie widza. Nie ma takiej opcji, że z reklam przy tak małej oglądalności tej stacji mieliby wystarczająco funduszy na prawa transmisyjne i koszty związane z transmisjami.

 

A co do SportKlubu - stacja nie działa tylko w Polsce. Należy do węgierskiej spółki IKO Polonia SRL, z której pewnie czerpie źródła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...