Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekaw jestem czy to tylko u mnie, ale zauważyłem wczoraj, że na "TVP Sport" z transpondera "Cyfrowego Polsatu" co jakiś czas są jakieś "zrywy", tzn. na sekundę-dwie "mrozi" się obraz i zanika dźwięk...

 

Wczoraj jeszcze myślałem w czasie meczu z Poznania, że to zakłócenia pogodowe w "dosyle", ale dziś jest tak samo.

 

Problem na pewno nie jest u mnie, bo wszystkie inne kanały "idą" normalnie.

 

Ktoś jeszcze tak ma???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@Frazes - Tak, u mnie też. To już jest normalka na tym kanale z tp. CP. Na szczęście nie występuje to cały czas. Podejrzewam, że są to najwyraźniej jakieś problemy z dekodowaniem sygnału z Astry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz oglądam od kilku minut powtórkę programu "Nasi Rywale" i "zrywów" już nie ma i mam nadzieję, że nie wrócą :D .

 

Swoją drogą zupełnie nie rozumiem polityki "CP" i "Cyfry+", jeśli chodzi właśnie o "TVP Sport", tzn. dlaczego nie potrafią dogadać się z "Nką", żeby brać ten kanał od nich, znaczy "CP" jeszcze rozumiem, bo nie chcą płacić, ale "Cyfra+" jest już w zasadzie przecież połączona z "Nką", więc to nie byłby myślę żaden problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem po co transmitować ten sam mecz Euro na trzech kanałach jednocześnie ,w przypadku TVP 1HD ,TVP HD jest jeszcze jakieś wytłumaczenie ,ale w przypadku TVP Sport ? ,przecież wiadomo że posiadacze nowoczesnych telewizorów wybiorą przekaz HD ,chyba że przekaz na TVP Sport jest dla posiadaczy telewizorów kineskopowych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę TVP Sport planuje transmisję z Rzeszowa aby pokazać spotkanie derbowe w Enea Ekstralidze PGE Marma Rzeszów - Azoty Tauron Tarnów, spotkanie zapowiada się niezwykle interesująco, obie drużyny walczą w tym sezonie raczej o inne cele, ale nudno nie będzie, początek transmisji o 17.25, ale warto też przyjść na Stadion Miejski w Rzeszowie, transmisja tego spotkanie będzie też zapewne na antenie TVP Rzeszów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W najbliższą niedzielę TVP Sport pokaże znowu tylko 1 spotkanie Enea Ekstraligi o 17.00 Lotos Wybrzeże Gdańsk - Stal Gorzów Wielkopolski, chociaż równie dobrze mogła by pokazywać drugą odsłonę derbów pomiędzy zespołami z Rzeszowa i Tarnowa, widać, nie wierzą w wyrównany mecz, bo Marma wielkich szans w Tarnowie mieć nie będzie, jeżeli na swoim torze Marma przegrała to w Tarnowie może nawet nie zrobić przysłowiowej wody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ostatnich dniach jakość przekazu w TV Sport jest tragiczna!!! bitter po wprowadzeniu TVP 1 i TVP 2 HD jest tak słaby, że wręcz przypomina jakość transmisji internetowej!!! (nie jestem znawcą, ale oglądając ten kanał w cyfrowym polsacie, najlepiej było by mieć telewizor z minionej epoki) też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakosc tego kanalu w CP to porazka... Nie wiem czy sie pogorszyla jeszcze, ale jak sie ostatnio oglada tylko EURO na TVP HD a potem przelaczy na TVP Sport to az piksele kłują w oczy. O ile przyjemniej by sie ogladalo zuzel czy koszykowke w wysokiej rozdzielczosci. Mam nadzieje ze sa jakies plany uruchomienia TVP Sport HD...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja może zmienię trochę temat i pochwalić TVP za wybór Jacka Zielińskiego do komentowania Euro jako "ekspert".Naprawdę nieźle sobie radzi z Jackiem Jońcą.Jestem mile zaskoczony.Szkoda, że reszta ekipy komentatorskiej TVP nie trzyma poziomu tej dwójki.Oczywiście za wyjątkiem Jacka Laskowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja może zmienię trochę temat i pochwalić TVP za wybór Jacka Zielińskiego do komentowania Euro jako "ekspert".Naprawdę nieźle sobie radzi z Jackiem Jońcą.Jestem mile zaskoczony.Szkoda, że reszta ekipy komentatorskiej TVP nie trzyma poziomu tej dwójki.Oczywiście za wyjątkiem Jacka Laskowskiego.

Żewłakow i Ulatowski jako eksperci też dają radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet bardzo nie mam za co krytykować TVP jeśli chodzi o transmisje z Euro 2012 jednak bardzo denerwuje mnie szumnie zapowiadane studio na Wedlu, które jest tylko reklamą Wedla i nic nie wnosi. Druga rzecz na minus to jałowe i poprawne rozmowy w studiu. Ogólnie jest bez szału ale w miarę ok chociaż uważam, że Polsat lepiej sobie poradził z obsługą Euro 2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadome było,że w TVP będzie poprawnie politycznie,bo TV publiczna. Moiim zdaniem największy plus to oczywiście mała liczba reklam,transmisja obu meczów w fazie grupowej o tej samej porze-jest wybór i nie trzeba mieć płatnej telewizji. Plus za ekspertów przy komentatorach na każdym meczu i za ekspertów Strejlaua i Lubańskiego,a Także J.Dudka.Takze plus za sprawę włączenia się w akcję mobilnych stref kibica,które uważam za ciekawy pomysł. Minus to moim zdaniem studio-które jest ogromne i tak naprawdę nie wiem w jakim celu takie jest,bo jego przestrzeń jest w ogóle nie wykorzystana. Kolejny minus to brak wywiadów z gwiazdami futbolu,a można powiedzieć,że trudno o lepszą okazję niż taka impreza w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juskowiak , Ulatowski , Żewłakow , Trzeciak - dla mnie dno jako eksperci. Iwański też słabo. Po co on co 5 minut przypomina ,że Euro tylko na kanałach TVP? Laskowski ? wiadomo najlepszy z tej całej ekipy. Szpak wczoraj miał problemy z portugalskimi nazwiskami.Jońca no tutaj się nic nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w niedzielę TVP Sport nie planuję żadnej transmisji spotkania Enea Ekstraligi, mimo, ze jest kilka ciekawych spotkań, ME w lekkoatletyce są ważne, ale mogliby przenieść transmisję z nich na inne anteny i pokazać przynajmniej jedno spotkanie żużlowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Juskowiak robi to specjalnie? Zawsze wymawia nazwisko jakiegoś piłkarza źle i nie zważa na to, że komentator sekundę przed nim lub po nim wymawia to samo nazwisko zupełnie inaczej. Dziś na Xaviego mówił "Ksawi". No niech nim ktoś potrząśnie bo robił tak w trakcie wszystkich meczów. W Polsacie też nikt nie jest w stanie przywołać go do porządku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...