Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Żołnierz Panathinajkosu po prostu nie jest mile widziane bo gramy w grupie z Grecją a to im ma kibicowac ten Pan,

 

Komentatorzy w większości słabi jedynie Laskowski bardzo dobry, szkoda żę nie będzie komentował meczów Niemców bo by sie oglądało z przyjemnością a tak może byc kłopot jak komentował będzie Iwański mecze Niemców. Mecze reprezentacji PZPN na dzień dzisiejszy mnie nie interesują i mam nadzieje że tak pozostanie do Euro, jakoś obrzydła mi ta nasza kadra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
na stronie wirtualnemedia_pl pisze,że początek relacji z meczów o 17.20 i 20.15. Nie wiem czy to dotyczy tylko anten otwartych,czy wszystkich.

Otwartych.

 

Co do komentatorów - nie jest źle. Dobrze, że jest Laskowski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tych narzekań na komentatorów,przecież z góry było wiadome jak TVP zdobyła prawa kto będzie komentował mecze. Nie wiem kogo się spodziewaliście: Borka, Pełki,Iwanowa,Smokowskiego,Nahornego,Twarowskiego?? Przecież jedynym zaskoczeniem w tym gronie jest Laskowski i zawdzięczamy to Smokowskiemu,który go zwolnił. Chwała władzom TVP(w tym Szaranowiczowi) ,że wykorzystał tą okazję i wzmocnił ekipę komentatorską. Powiem tak, zawsze mogło być lepiej,mogło być gorzej teoretycznie np. Ryczel,Kalinowski,Jagoda,C.Kowalski,Włodarczyk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Włodzimierz Szaranowicz będzie jedynie w studiu i nie będzie komentował spotkać.Może chociaż finał w parze z Dariuszem Szpakowskim.

 

A kiedy niby Szaranowicz ostatnio współkomentował jakis mecz piłkarski bo nie kojarze za bardzo ??

 

 

A co do najbliższej imprezy jaką będą transmitować tzn maja prawa czyli MŚ w hokeju na lodzie to znowu sobie robią jaja z ludzi że brak słów!!!!!!!!!!!!

Po co w ogóle te prawa kupili skoro patrze w rozklad jazdy i piątek 4 maja jeden mecz w planie maja pokazać. Sobota tak samo... dalej nawet nie zerkam bo mnie krew zalewa przez tych idiotów!!!!!!

Tak samo było z ręczną zawsze jak mieli MŚ czy ME, tak samo tearz z hokejem... No istna parodia z TVP.

 

 

Euro 2012 w TVP to też będize jedno wielkie nieporozumienie. Jedynie Laskowski się nadaje do komentowania, a reszta? buhahaha poziom tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam skład komentatorski się podoba. Najważniejsze, że jest Darek Szpakowski. Nie wiem co wy do niego macie, ale dla mnie to wyjątkowy komentator i słucha mi się go super. Na pewno najlepszy komentarz w TVP. Szaranowicz to jest od skoków szczególnie i w tym jest bezkonkurencyjnie najlepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego, że mają jakiś ograniczony pakiet. Takie turnieje albo kupuje się w całości, albo nic. Ewentualnie jakość mogli nie wziąć HD, bo po co jak nie mieliby możliwości pokazania jej. Może być jeszcze tak, że więcej spotkań będzie w internecie. tak jak w przypadku ME w piłce ręcznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego, że mają jakiś ograniczony pakiet. Takie turnieje albo kupuje się w całości, albo nic.

Gdyby zakupili całość to skoro wywalili na to pewnie nie małą kasę to i transmitowali by wszystkie spotkania. A skoro mają zamiar transmitować po jednym spotkaniu dziennie to widocznie zakupili jakiś śmieciowy pakiet. Do szczegółów licencji jaką zakupiło TVP zapewne ani ty ani ja wglądu nie mamy, więc nie można kategorycznie stwierdzić jaka jest sytuacja. W każdym razie, jeśli zakupili całość, a transmitować będą po jednym meczu dziennie to jest to zwykłe wywalanie kasy w błoto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Szpakowski zawsze chciałby na koniec komentować wielki turniej z Polski i pewnie po tym skończy z komentowaniem.
Na pewno jeszcze olimpiadę będzie komentował i ja przypuszczam jego koniec z komentowaniem.
Też coś czuję, że to są ostatnie Mistrzostwa w piłce nożnej z komentarzem Szpakowskiego. Po olimpiadzie chyba zawiesi mikrofon.

Bzdury kompletne. Szpakowski ma 61 lat jeszcze nawet nieukończone,a wiek emerytalny wynosi 65 lat obecnie,więc mu jeszcze brakuje. Zresztą Tomaszewski ma 90 lat i jakoś komentuje mecze tenisowe. Nie widzę powodu by Szpaku miał odchodzić. W ogóle na jakiej podstawie to piszecie?? Bo wydaje mi się,że to jest tak napisane,żeby cokolwiek napisać.

Dlaczego nie różowo, Czerkawski to ewidentnie specjalista od hokeja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że dziś w TVP Sport mecz koszykówki PGE Turów Zgorzelec - Anwil Włocławek - stan rywalizacji na razie 2:1, grają do 3 zwycięstw więc emocje zapowiadają się niesamowicie. Zapraszam o 18.30 przed telewizory. Dodatkowo dziś na stronie plk.pl transmisja meczu Śląsk Wrocław - Trefl Sopot początek o 19, w tej parze także jest 2:1, ten wynik jest naprawdę niespodzianką.

 

Wczoraj odbył się mecz Enegra Czarni Słupsk - Zastal Zielona Góra, zakończył się on wynikiem 77:78. Zwycięstwo gościom zapewnił Piotr Stelach rzutem w ostatniej sekundzie uciszają całą halę Gryfia. Stan rywalizacji wynosi więc 2:2 i decydujący piąty mecz odbędzie się w środę o 18:30 w Zielonej Górze. Transmisja w TVP Sport. Także wczoraj odbył się mecz AZS Koszalin - Asseco Prokom Gdynia. Gospodarze po bójce z kibolami trzecioligowego zespołu gwardii wyszli podwójnie zmotywowaniu i pokonali mistrza polski 87:72 wyrównując tym samym stan rywalizacji do stanu 2:2. Ostatni piąty mecz odbędzie się w Gdyni.

Także jak widzicie emocje w naszej lidze są niesamowite. Po raz pierwszy może się okazać że do półfinałów awansuje tak duża ilość zespołów niżej rozstawionych. Takie przypadki są niezwykle rzadkie. Dlatego polecam oglądać Tauron Basket Ligę. Są to emocje na świetnym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od pewnego czasu nie oglądam piłki z uwagi na hołotę na stadionach. Dopóki się to nie uspokoi to przerzuciłem się na inne sporty.

 

Na przykład na wspomnianą koszykówkę. Mecz który wam zachwalałem, czli PGE Turów - Anwil to było świetne widowisko. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 96-92 po wspaniałym meczu. Goście byli zmotywowani na 200% by to spotkanie wygrać, gospodarze zaś stanęli przed szansą na pokonanie rywala wyżej rozstawionego przed play-off.

 

Dziś i jutro ostatnie piąte mecze decydujące o awansie do półfinału. Dziś spotkają się Zastal Zielona Góra - Enegra Czarni Słupsk i Asseco Prokom Gdynia - AZS Koszalin. To pierwsze spotkanie będzie można zobaczyć na antenie TVP Sport od 18.20. Gdyż są to mecze o wszystko każdy z tych zespołów będzie podwójnie zmotywowany. Zachęcam do oglądania koszykówki na najwyższym poziomie na antenie TVP Sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A na koszu co było podczas derbów Łodzi i to kobiet?

Z doświadczanie wiem, że gorąca atmosfera w halach jest efektem odwiedzin "kibiców", którzy jednak preferują piłkę nożną. ;) Akurat nie wiem, jak było w Łodzi, ale najczęściej... :D

A Czarni Słupsk niestety odpadli. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na koszu co było podczas derbów Łodzi i to kobiet?

Z doświadczanie wiem, że gorąca atmosfera w halach jest efektem odwiedzin "kibiców", którzy jednak preferują piłkę nożną. ;)

 

 

No tak myślenie jak rządu czyli jak zawsze "wina kibola"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy poziom koszykówki to polska liga? Dobre żarty. Chcesz dobrego kosza to obejrzyj NBA, Euroligę na C+ Sport albo hiszpańską i rosyjską na Sportklubie. Polska liga to na pewno nie czołówka koszykówki.

Widziałeś dzisiejszy mecz, albo ten poniedziałkowy? Nie był to wysoki poziom? Liga może nie jest najsilniejsza, ale przez ilość wyrównanych klubów robi się ciekawie, naprawdę bardzo ciekawie. Hiszpańską i rosyjską oglądam i wiem jaki jest poziom. Euroligę też, NBA nie oglądam bo pracuję a zarywać nocy nie będę.

Hołota na stadionach haha dobre,teraz to już jest dobrze :D A na koszu co było podczas derbów Łodzi i to kobiet? :D Jak kolega wrażliwy to polecam się przerzucić na snookera albo polska lige ping-ponga,tam nie ma żadnej hołoty :D

A ktoś z zas widział ostatni finał PP na TVP Sport? Hołota to mało powiedziane. Właśnie często prowodyrami są osoby z piłki i tez często osoby z promilami. Na koszykówce i siatkówce nie ma hołoty. Idź kiedyś na mecz to zobaczysz to na własne oczy.

A na koszu co było podczas derbów Łodzi i to kobiet?

Z doświadczanie wiem, że gorąca atmosfera w halach jest efektem odwiedzin "kibiców", którzy jednak preferują piłkę nożną. ;) Akurat nie wiem, jak było w Łodzi, ale najczęściej... :D

A Czarni Słupsk niestety odpadli. :(

Podzielam słowa kolegi. Niestety tak jest. Psują ci ludzie wizerunek kibiców kosza.

 

A dlaczego oglądacie polską kopaną. Poziom jest wręcz tragiczny. Dużo niższy jak porównamy na tle tych dwóch dyscyplin.

Zachęcam do oglądania jutrzejszego meczu numer 5 Trefl-Śląsk. Tez przewiduję duże emocje. Transmisja od 20 w TVP Sport.

 

Za chwilę startują półfinały:

  • 6.05 12:45 Asseco Prokom Gdynia - Zastal Zielona Góra
  • 7.05 18:15 PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot/Śląsk Wrocław (przewaga parkietu będzie wiadoma po wyniku jutrzejszego meczu)
  • 8.05 17:45 Asseco Prokom Gdynia - Zastal Zielona Góra
  • 9.05 15:50 PGE Turów Zgorzelec - Trefl Sopot/Śląsk Wrocław (przewaga parkietu będzie wiadoma po wyniku jutrzejszego meczu)
  • 11.05 17:45 Zastal Zielona Góra - Asseco Prokom Gdynia
  • 12.05 17:45 Trefl Sopot/Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec (przewaga parkietu będzie wiadoma po wyniku jutrzejszego meczu)
  • 13.05 12.45 Zastal Zielona Góra - Asseco Prokom Gdynia
  • 14.05 18.15 Trefl Sopot/Śląsk Wrocław - PGE Turów Zgorzelec (przewaga parkietu będzie wiadoma po wyniku jutrzejszego meczu)

 

Kolejne ewentualne mecze podam później. Szykuje się super zabawa przy super koszykówce na dobrym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...