Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mniej więcej w tym czasie padają słowa o przekazie, faktycznie jest on kiepski. Przynajmniej nie wmawiają, że wszystko u nich w porządku tylko odbiorcy muszą zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt :)

 

tvpsport.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej w tym czasie padają słowa o przekazie, faktycznie jest on kiepski. Przynajmniej nie wmawiają, że wszystko u nich w porządku tylko odbiorcy muszą zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt
 
tvpsport.jpg
Nikt mi tak nie wmawiał, wsparcie Play nie jest super, ale 10x lepsze od CANAL+, mam zgłoszenie w tym serwisie, czekam tydzień - zero odpowiedzi. W Play czekałem góra 3 dni i jak coś się działo z Viaplay to zawsze był zwrot tej kwoty, która płacę za Viaplay.

Mogło TVP dać więcej kasy i zrobić własny przekaz zamiast katować widzów badziewiem.
Nie mogli jej puścić , bo ja chce oglądać to jak chcesz lekkoatletykę to jest TVP Sport Online .
Rozumiem, że jako kibic Lecha wolisz mecz Legii - serio?
No jest
IMG-2892.jpg
Wystarczy odpalić apkę 
Serio nie domyślasz się, że lepsza jakość to chodziło mi, aby na kanale linearnym była? Dlaczego myślicie, że komunistyczna Legia to pępek świata?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kisiel95 napisał(a):

Nikt mi tak nie wmawiał, wsparcie Play nie jest super, ale 10x lepsze od CANAL+, mam zgłoszenie w tym serwisie, czekam tydzień - zero odpowiedzi. W Play czekałem góra 3 dni i jak coś się działo z Viaplay to zawsze był zwrot tej kwoty, która płacę za Viaplay.

Mogło TVP dać więcej kasy i zrobić własny przekaz zamiast katować widzów badziewiem.

Niech lepiej doinwestują TVP Kultura.

 

34 minuty temu, kisiel95 napisał(a):

Czy TVP Sport za to zwróci pieniądze płacącym abonament, albo z niego zwolnionym?

Z ciekawości, a Ty w ogóle płacisz abonament TVP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czekamy na informacje ile wywalczyłeś zwrotu z tego abonamentu, co go nie zapłaciłeś.
Nieraz ludzie pisali, że za taką jakość to powinno Viaplay dopłacać, bo za 0 zł tego nie chcą. Tu mamy jakość dużo gorszą, gdzie są te trolle?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Kazachstanie też są dobrze nadające telewizje np. KazSport, w Full HD, można było się z taką TV dogadać i dać kasę klubowi, ale brakuje pomyślunku. Taki przekaz nadaje się do streamu, za który powinni dopłacać, a nie hańbić kanał linearny. Legia to nie pępek Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj czytałem na tym forum kilka komentarzy rozczarowanych tym, że TVP dzisiejszego popołudnia i wieczoru nie pokazuje wszystkich transmisji w telewizji, ale część tylko w internecie.

Ponieważ w szczytowym momencie, między 17:30 a 19:00 były trzy równoległe transmisje, a wieczorem będą dwie, postawię pytanie:

Czy zatem bylibyście za zajęciem obu głównych anten w szczytowym momencie i jednej z nich do późnego wieczora? Np. wg poniższego schematu:

TVP1: mecz Igi Świątek, wieczorem normalna ramówka

TVP2: mecz Legii, wieczorem mecz Lecha

TVP Sport: lekka atletyka, potem mecz Pogonii (zakładając że lekka się skończy - dlatego dałem ten mecz późniejszy)

Ewentualnie wieczorem jeden z meczy na Jedynce, a na Dwójce normalna ramówka.

Czy to by nie był przesyt ze sportem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem byłby drobny, gdyby to była ramówka jesienna i sport na kanałach ogólnotematycznych mógłby zakłócać emisję regularnych programów. Ale mamy teraz wakacje, Jedynka i Dwójka poza dziennikami nadają wieczorami powtórki, więc myślę, że nie byłoby to aż tak przegięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kirk napisał(a):

Jedynka i Dwójka poza dziennikami nadają wieczorami powtórki, więc myślę, że nie byłoby to aż tak przegięte.

 

Panorama by musiała zlecieć. Chyba że by ją wcisnęli w przerwie, albo po meczu.

Przy czym po meczu trochę bez sensu, bo by było w tym samym czasie co Fakty i Wydarzenia, a tuż przed Wiadomościami.

Osobiście bym dał Panoramę w przerwie meczu, wypełniając tą przerwę w całości (kosztem reklam - na Sport i tak chyba nie było bo dali lekką). To by było jakieś 15 min. dla Panoramy, około 17:45.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, maniek357 napisał(a):

Taki przekaz robi jedna telewizja i tu nie ma wyboru. 

Niby jaka telewizja robiła taki przekaz? Podałbyś nazwę. Bo bardziej wyglądało to na stream.

Są telewizje w Kazachstanie nadające w Full HD. Jest telewizja sportowa nadająca w Full HD - https://qazsporttv.kz/kz/live

Zapraszam do ankiety:

 

9 minut temu, czerstwy napisał(a):

Temat stary jak świat mecze pucharowe  gdy graja drużyny z tamtych regionów rok w rok wyglądają tak samo. Kto ogląda ten o tym wie trolle robia sensacje🤣

Już się poprawiło, kiedyś oglądałem mecz z tamtych stron, było ładnie, pięknie Full HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mateusz2006 napisał(a):

Jak puszczali mecz Lech - Legia to leciała tylko na TVP Info.

Tak, to częsta praktyka w TVP. Aczkolwiek ja jej nie popieram. Wolałbym przesunąć Panoramę a jeśli konieczne, nawet skrócić, ale starałbym się o ile to możliwe, zmieścić ją na TVP2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...