Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podejrzewam, że wyniki wczorajszego meczu były słabe i dlatego zdecydowali się na taki ruch. Bo nie wierzę, że jednostronny mecz RM- APOEL zebrał zadowalające wyniki. Bo mecze Realu czy Barcelony z ogórkami jarają głosujących fanów tych drużyn ale masowej publiczności nie zgromadzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibice Realu wygrali to losowanie na stronie TVP tak jak ja wygrałem kiedyś książkę na pewnej stronie internetowej  :twisted:

 

W obu przypadkach wygrało oszustwo. Przegrał: organizator i pozostali uczestnicy. 

 

Losowanie to nie jest zły pomysł, ale wypadałoby to jakoś usprawnić. Może smsy za jakąś symboliczną malusieńką kwotę? Jeden numer telefonu = 1 głos. Żeby nie było tak, że z jednego telefonu można głosować w nieskończoność. Chociaż pewnie po dłuższym zastanowieniu znaleźlibyście jeszcze lepszą metodę głosowania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszustwo - i tak i nie. Realowi Madryt nabili głosów,ale nigdzie nie było napisane,że można oddać tylko 1 głos. Fani innych zespołów mogli zrobić dokładnie to samo co Królewskich. To na TVP spoczywa odpowiedzialność takiego zorganizowania głosowania by nie było możliwości nabijania głosów. Skoro to umożliwili to nie jest winą to,że ktoś skorzystał z takiej możliwości. Przypomina mi to narzekania,że Radwańska zostaje najbardziej lubianą tenisistką, bo Polacy głosują i oddają wiele głosów. Tylko nic nie szkodzi by Rosjanie, Białorusini, Amerykanie robili to samo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już kiedyś w tym wątku wspominał, żeby głosować mogli ci, którzy się zarejestrują na stronie, wtedy może nie byłoby pretensji o nabijanie głosów. Inna sprawa że też dzięki temu, że każdy mógł zagłosować tyle razy, ile dał radę, można było się mobilizować, co zresztą zrobiono.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszustwo - i tak i nie. Realowi Madryt nabili głosów,ale nigdzie nie było napisane,że można oddać tylko 1 głos. 

Masz rację. 

 

W tym konkursie, w którym zgarnąłem knigę też nie było napisane, że tak nie wolno. Innymi słowy organizator zawalił, bo od strony moralnej ani ja nie powinienem tej książki wygrać ani kibice Realu nie powinni wygrać swojego meczu w taki sposób. 

 

Ja bym to trochę porównał do kwestii dopingu w sporcie, która zmieniała się na przestrzeni ostatnich kilkudziesięciu lat, gdy np. w niektórych krajach wiele środków dopingujących było dozwolonych, a w wielu innych znajdowały się one na czarnych listach komisji antydopingowych. Dopiero później po latach globalnie wyjaśniono te kwestie. Nie da się jednak ukryć, że wielu sportowców wygrywało na dopingu. Choć legalnie prawo było po ich stronie. Podobnie jest w tym przypadku odnośnie głosowania na stronie TVP. Boli to, że Telewizja Polska nie powstała wczoraj, proceder oszukiwania w tego typu głosowaniach też nie powstał wczoraj i myślę, że wnioski już dawno temu powinny zostać wyciągnięte.

 

Z tak zwanego pokolenia "hala dzieci" można się śmiać, kpić, żartować, ale to właśnie te hala dzieci zrobiły w konia wielką telewizję publiczną. Takie sytuacje dają do myślenia i mnie np. nie dziwi to, że po dziś dzień TVP wraz z grupą kolejnej partii rządzącej nie potrafi znaleźć złotego środka w temacie egzekwowania opłaty za abonament telewizyjny.  

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak, jak się spodziewałem. Fatalna oglądalność RM-APOEL. Taki mecz tylko kibiców Realu interesował, a masowej widowni nie zbierze. Więc pewnie dlatego zrezygnowano z głosowania, bo fani jakieś drużyny wybiorą mecz, który ogółu nie zainteresuje i zbierze niską widownię, jak w tym przypadku.
A Kurski nie wierzy, jak Real na otwartej antenie mogło oglądać tak mało osób i znowu atakuje firmę badawczą, ale niech lepiej zobaczy, jaki marny mecz pokazali. Do jednej bramki i anonimowy APOEL

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/wedlug-nielsena-mecz-real-madryt-apoel-nikozja-w-tvp1-mial-1-4-mln-widzow-a-wedlug-kurskiego-ponad-2-5-mln

Edytowane przez Barti
Brak znaków interpunkcyjnych w poście, przez co jego czytelność jest utrudniona. Pisząc posty należy poprawnie stosować znaki interpunkcyjne. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz PSG - Bayern Monachium z Paryża skomentują Dariusz Szpakowski i Mirosław Trzeciak. Studio poprowadzi Jacek Kurowski, a jego gośćmi będą Jerzy Dudek i Jacek Magiera. Program skrótów prowadzić będzie Rafał Patyra, a jego gościem będzie Maciej Iwański.

http://sport.tvp.pl/34084380/psg-bayern-w-tvp1-sporttvppl-i-aplikacji

Edytowane przez Pihał102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mecz PSG - Bayern Monachium z Paryża skomentują Dariusz Szpakowski i Mirosław Trzeciak. ...

 

 

Ten gość jest przyspawany do stanowiska komentatorskiego - nie do ruszenia (: Gdzie jest Jacek Laskowski !!!

Edytowane przez flot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...