Skocz do zawartości

tomx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak naprawdę to ta rewolucja mogłaby wystartować już na początku sezonu zimowego. Tak jak ktoś tutaj na forum pisał - TVP HD przemianowany na TVP Sport Max i start MUX8 ze stacjami TVP byłby jeszcze w tym roku. Bo skoro kanał sportowy najpóźniej w lutym, więc aż do tego czasu publiczna nic nie emitowałaby na swoich przedzielonych slotach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak się zastawiam czy te 2 nowe nazwy to nie 2 wizje tego . 1 Premium kojarzy się z brakiem reklam (robił to Polsat podczas Euro) a ten 2 podział ramówki z naciskiem na polskie rzeczy.  Mi ta 1 znaczni bardziej by odpowiadała.

 

Przykładowo leci sobie mecz Reprezentacji w naziemnej mecz + studio 1h + reklamy a w tym drugim 2h studia +mecz bez reklam, ja to kupuje.

Wilk syty i owca cała.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, krótkie pytanie: był jakiś komunikat od TVP, że będą pokazywać mecze II ligi? Według jakiego kryterium będą wybierane te mecze? No i czy wybrany mecz idzie na całą Polskę czy tylko na ośrodek lokalny?

Było info o nowościach w TVP3, najlepszy mecz kolejki 2 ligi w soboty o 15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pierścień

Może dopiero w lutym nadawcy zdecydują się na rozpoczęcie emisji w MUX-8? Ma być wspólna strategia przecież.

 

@wislok

Czyli, już wiesz, kto zostanie nowym prezesem i, że nie lubi sportu? ;)

Znam to środowisko i wiem jakiego typa prezesa wybierze tak skonstruowana RMN pod przewodnictwem komunisty Czabańskiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi sportowy kanal od TVP nie będzie premium w sensie dodatkowo płatny, to po pierwsze. Po drugie, wszyscy tak sie cieszą na TVP Sport HD w NTC, a to będzie zupełnie nowy kanał z niewiadomo jakimi prawami. Obecny w kablu TVP Sport HD zostanie przemianowany na TVP Sport Max i na tym kanale zostaną dotychczasowe prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi sportowy kanal od TVP nie będzie premium w sensie dodatkowo płatny, to po pierwsze. Po drugie, wszyscy tak sie cieszą na TVP Sport HD w NTC, a to będzie zupełnie nowy kanał z niewiadomo jakimi prawami. Obecny w kablu TVP Sport HD zostanie przemianowany na TVP Sport Max i na tym kanale zostaną dotychczasowe prawa.

 

Jakie dodatkowo płatne w pakietach standardowych, w których dziś jest TVP Sport zapewne wejdzie ten cały Max, przeciętny abo kabla lub sat tego nie poczuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Lepiej?

 TVP ma kupioneprawa  od Discovery :

-Skoki

-Biegi narcia,

 

Niedługo będzie  podpisana   umowa   w s prawie  sublicencji  o  Igrzyska,

A nc+ tworzy z Discovery CANAL+ Discovery oraz dzieli się prawami do Ekstraklasy i UEFA Europa League ;) Także więc z Bundesligą mogłoby być podobnie. Nie musi tak być, ale oczywiście może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówi się na to... (uwaga, trudne słowo)... "kompromis". Wiem, obce nam kulturowo i trudno pojąć jego znaczenie, ale tak właśnie było. ;)

 

Teraz też prezes Kurski zapowiedział 'kompromisowe' rozwiązanie. Nadawca nie straci, a widzowie będą mieli swój upragniony kanał sportowy w NTC. No, przynajmniej w teorii. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Myślałem, że lubisz sport? Skąd ten brak entuzjazmu?

 

No właśnie stąd,że go lubię i widzę,że zdejmują gościa co go lubił i raczej zastąpią go zdecydowanie mniejszym entuzjastą sportu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...