Skocz do zawartości

Cyfra+ z milionem abonentów


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sądzę, że przychód Cyfry+, może być o wiele niższy ok. 40 mln. bo wiele osób ma pakiety powitalne, podstawowe z rabatem.

Niech czysty zysk będzie na poziomie 5 % przychodu - to 2 mln zł. na miesiąc - nie jest złym wynikiem.

Ciekaw jestem po ile Cyfra+ kupiła tunery Strongi?

70 zł. za sztukę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Dziś przed 20:00 na Canal+ był wywiad z milionowym abo Cyfry+. Gość dostał gratis abonament, więc jednak można się postarać o jakąś nagrodę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tylko tyle usłyszałem, bo akurat przełączyłem na ten kanał. Gość coś mówił, że nie grał nigdy w totka i nigdy nic nie wygrał i nagle chciał sobie kupić abonament, a tu jeszcze dostaje nagrodę. Nie wiem jaki ma pakiet, co z dekoderem. Jednak wspominał, że może nagrywać i to go bardzo cieszy, bo może oglądać kiedy chce, więc ma pewnie Phila z HDD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak dodatkowo wspominał o NG i że w nowej technice/HD / gdzie dokładniej widać szczegóły no i może sobie nagrywać film i jednocześnie oglądać inny film.O ile dobrze zrozumiałem abonament gratis dotyczy miliona minut to i tak około 23m-cy.Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
przecież oni już mają ponad 3 miliony abonentów :) moga cos teraz szykowac dla 4 milionowego

 

:lol2::lol2::lol2::lol2:

Nie!.. pomyliłeś się to polsat ma ponad 3mln abonentów a cyfra ma 1,55mln abonentów jak nie wierzysz to odsyłam cię do tematu na ten temat https://satkurier.pl/news/53115/cyfra-powiekszyla-baze-abonentow-do-1-55-mln.html

 

 

Ciekawe co przygotują dla 2 mln abonenta

Może dadzą mu telewizor 3D + wszystkie kanały gratis + Dekoder PVR HD na własność gratis albo jeszcze coś lepszego :D

Przecież przyszłość to HD lub 3D więc raczej cyfra jeżeli już rozdawała telewizory to i może dla swojego honorowego abonenta coś takiego zrobi... Lecz żeby ten 3D był pożyteczny to musieliby wprowadzić jakiś kanał testowy w jakości 3D..

Według moich obliczeń jeżeli cyfra utrzyma tępo wzrostu na poziomie 170.000abonentów/rocznie to 2Mln abonent powinien pojawić się w 2012r gdzieś między lipcem a październikiem>

Są to amatorskie obliczenia nie muszą się sprawdzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...