Skocz do zawartości

Cyfra+ z milionem abonentów


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

gdyby nie ich ceny to mieliby już dawno ten milion, mogli mieć taką liczbę nawet w zeszłym roku, tyle te ich ceny są takie, że często odstraszają a nie przyciągają. No, ale i tak dobrze, że pobili ten milion hehe niech zdobędą tak w przyszłym roku więcej niż 1,5 to będzie dobrze. Powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiez sa te ceny?Od roku bywaja(zwlaszcza przed swietami)bardzo przystepne.Przez cala,lub jak teraz wiekszosc umowy jest taniej 25-35%,czyli za 2/3 ceny standardowej.Komfort z multiplexem kosztuje ok 60zl.Ciekawe co jest lepsze na rynku za te pieniadze?Nie ma nic i nigdy nie bylo.Wysokie ceny Cyfry to mit,ktory juz mina.Teraz doskwiera im co innego...Twardoglowie,czyli wolny rozwoj oferty,ale to samo jest i w CP i oprocz ostatniej konferencji w N-ce.Ten rynek jest zamulony i lepiej to spiac w calosc,a nie wszedzie nadawac niemal to samo,bo to i tak jest zadna konkurencja.Oferta rozni sie nieznacznie,ludzie wybieraja platformy glownie pod katem ceny,czesto nawet nie majac pojecia jaki jest stan faktyczny cennikow i oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Nka faktycznie działa nieźle, a ma być jeszcze lepiej :P Gratulacje dla Cyfry+. Ciekawe czy milionowy abonent dostał jakąś ekstra promocję :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy jest ten komentarz pod tekstem o milionowym abonamencie :D

 

Podoba mi się ewolucja tekstu o Cyfrze, który jest dodawany na końcu informacji prasowej. Jeszcze rok temu zaczynał się od słów: "Cyfra+ to wiodąca platforma cyfrowa w Polsce", potem : "Cyfra+ to największa platforma cyfrowa w Polsce", a teraz: "Cyfra+ to najbogatsza programowo platforma cyfrowa w Polsce". Podejrzewam, że niedługo będą już tylko mogli napisać: : "Cyfra+ to jedna z platform cyfrowych w Polsce".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michal218 Cyfra+ robi jeden blad ze powinna zniesc te promocja i zaproponowac ceny o wiele nizsze gdyby zwykly szary czlowiek mial C+ i HBO za ok.70zl to raczej nikt innej oferty by nie wybieral a jak patrzy na cene bez promocji i widzi tam kwote 100zl. To niestety wiekszosc Polakow na taki luksus sobie niepozwoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Zamiast bawić się w słowo promocja, to niech na stałe obniżą te ceny. Ludzie zawsze widzą - oho, promocja, fajnie, ale co potem... aaaa potem 90-100zł. No to dziękuję, idę do CP lub N.

Mimo wszystko nawet 5% abonentów nie zna tego haczyku z wypowiedzeniem umowy...

 

Teraz są zadowoleni z 1 mln, a ktoś w komentarzach dał link, że chcieli tą ilość osiągnąć w 2004 roku... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co za roznica ile kto ma abonentow??? Co to dla was zmieni??? Czy ma 1mln czy 5 mln?? Bo jak to czytam to mi sie wydaje ze niektorzy jakies udzialy maja w platformach Cyfrowych :D Ja mam Cyfre + i przedluzam z nimi teraz umowe bo jej oferta jest wedlug mnie najlepsza a i dostane abonament 25 do 30% tanszy :D ale nie interesuje mnie to czy ma 1 mln czy 500 tys czy 2 mln bo chyba bardziej liczy sie oferta programowa i ze ty masz Cyfre i ogladasz np mecze OE a inni nie maja bo maja np Polsat czy N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieli wtedy 1,2 mln abonentów.

To tylko niektóre osoby zazdroszczą abonentów ,dlatego tak gadają nie mając żadnych argumentów.

 

dla scisłości jak mnie pamięc nie myli pakiet mini wprowadzono cos na poczatku października 2006 natomiast polsat milion abonentów przekroczył koniec listopada 2006

Czyli wniosek jeden ze pakiet mini jest takim motorem napedowym tej platformy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...