Skocz do zawartości

Strona internetowa Cyfry+


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak ten program to nieporozumienie.Sportklub i pare innych kanałów nawet nie ma na liście.Tak samo żeby zobaczyć jakie są programy w danym pakiecie.Od jakiegoś czasu obserwuje zmiane wyglądu stron internetowych i zauważam że stare były lepsze i bardziecz czytelniejsze.Powiem krótko-Nowe nie znaczy lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie teraz znajde informacje o powtorkach? Wczoraj przegapilem "Kowboje w raju" na Canal+ i nie widze powtorek.

Poza tym nie ma oznaczen co na Canal+ HD i Canal+ Film HD jest faktycznie w HD a co nie jest. Na Sport HD jest.

Dziwne.

Ale jak wspomnialem, najbardziej brakuje informacji o reemisji filmow/programow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Generalnie zmiany na stronie Cyfry oceniam pozytywnie, mam tylko zastrzeżenia co do nowej strony z programem TV. Wiadomo, że w naszych dekoderach EPG nie jest tak dobre jak w nbox turbo, gdzie można wyszukiwać po tytule konkretnego programu, a nawet po słowach kluczowych/opisach programów. Dawniej można było tą funkcjonalność uzyskać właśnie dzięki programowi na stronie www.

 

Obecnie niestety brak możliwości wyszukiwania programów na stronie wg. kategorii/podkategorii programowych np. na starej stronie można było zlecić wyszukanie np. wszystkich filmów - horrorów. Można obecnie co prawda w wyszukiwaniu jako słowo do przeszukania wprowadzić słowo horror - jednakże takie zapytanie zwraca także pozycje, które nie są filmami-horrorami np. programy z Discovery Channel.

 

Zablokowane zostało wyszukiwanie programów po opisach zawartym w EPG. Co prawda na początku działania nowej strony z programem wpisanie danego słowa w pole szukaj, wyszukiwało także pozycje które zawierały konkretne słowo w opisie programu, teraz już to niestety nie działa i zostało zablokowane. Przydałaby się opcja (tak jak w starej wersji Programu TV), gdy użytkownik wie, iż chce świadomie przeszukać także opisy programów by mógł włączyć taką opcję.

 

Bardzo dobrym pomysłem jest możliwość zgrupowania programów wg. tytułów - jednak przydała by się opcja by można było na jednej stronie wyświetlić wszystkie wyniki od A-Z. Klikanie po kolei każdej literki alfabetu by sprawdzić czy pod daną literą znalazły się jakieś wyniki wyszukiwania jest bardzo uciążliwe i w sumie zniechęca do korzystania z tej opcji.

 

Widać, że cały czas pracują nad stroną i ją ulepszają, mam nadzieję, że przede wszystkim poprawią właśnie dział z Programem TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja to ujmę tak, że poprawianie dobrego zawsze prowadzić musi na manowce i tak się też stało z witryną CYFRY+, a szczególnie z podstroną z programem TV.

 

Jak jest dobrze, to nie ruszać, bo mieszanie bez sensu tylko zniechęca do korzystania z tych "udogodnień".

 

Nie wiem jak WY, ale ja cenię sobie stabilizację i kiedy do czegoś przywyknę, to jakieś wybryki tylko mnie wkurzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Niechby sobie była nowa wersja programu TV, ale starą można było zostawić i dac nam wybór.

 

Obecnie można już wyszukać wszystkie pozycje dla wybranych kanałów w okreslonym przedziale dni. Jednak nie działa to zadowalajaco, gdyż np. wyszukiwanie w podziale na pojedyncze dni powoduje, że w wielu wypadkach wyświetlane programy kończą się o godzinie 24, choć wiadomo, że po tej godzinie są jeszcze nadawane.

 

I przydałoby się grupowanie wg. programów i dat.

 

Funkcjonujący przez ładnych kilka lat układ:

- godzina rozpoczęcia, zakonczenia

- tytuł

- gatunek

- rezyser itd.

- kraj produkcji

- czas trwania

- opis

był optymalny i łatwo czytelny.

 

Teraz trzeba się solidnie naklikać, aby zobaczyc podstawowe informacje nt. programu.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Program TV totalnie skopali - moim zdaniem nie da się gorzej :brawo:

Może mi ktoś odpowiedzieć, ja sprawdzić kiedy będzie kolejna emisja danego filmu. Bo ja sobie nie radzę.. :(

 

Na stronce np. HBO jak wejdę w opis danego filmu to mam wszystkie kolejne emisje i nawet przypomnienie można ustawić, a na stronie C+ siedzę i tylko czas marnuje..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Jestem nowy na tym forum. Mam mały problem - a mianowicie strona cyfry nie chce mi się otworzyć. Po prostu nie wczytuje mi jej(tak jakby w ogóle nie istniała). Próbowałem na trzech przeglądarkach- IE,firefoxie i chromach. Wiecie może co zrobić aby stronka mi się normalnie uruchomiła? :) liczę na waszą pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowy na tym forum. Mam mały problem - a mianowicie strona cyfry nie chce mi się otworzyć. Po prostu nie wczytuje mi jej(tak jakby w ogóle nie istniała). Próbowałem na trzech przeglądarkach- IE,firefoxie i chromach. Wiecie może co zrobić aby stronka mi się normalnie uruchomiła? :) liczę na waszą pomoc :D

Mam to samo od wielu miesięcy. Próbowałem na różnych przegladarkach i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...