Skocz do zawartości

Strona internetowa Cyfry+


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jak dla mnie nowa strona Cyfry beznadzieja...szczegolnie jesli chodzi o zakaldke program...w sterej wersji wystarczylo kliknac 3 razy i czlowiek mial przed soba caly program danej stacji na kilka dni...teraz zeby zobaczyc program np.C+ na 4 dni trzeba sie naklikac z nieskonczonosc...bezsens:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona w porządku, tylko trochę faktycznie nie ma nigdzie "na wierzchu" listy kanałów ani pakietów, trzeba szukać głębiej.

Program TV podoba mi się w nowej formie o wiele bardziej, ale opcja wydruk faktycznie by się przydała.

No i te nieaktualne logosy (a niektórych wręcz brak) na liście tutaj mogliby poprawić : http://cyfraplus.pl/poznaj_cyfre/uklad_kanalow.html (TVN 7, Superstacja, HBO HD, Cinemax, CC, CC Family, Trace i jeszcze kilka).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nowy program nie podoba. Wcześniej można sobie było wybrać ulubione kanały i zobaczyć przejrzysty program nawet na kilka dni naprzód. Komu to przeszkadzało?

 

Teraz stoję przed opcją klikania i przewijania kilometrami programu w celu zorientowania się w planach nadawców.

 

ArtS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...