Skocz do zawartości

Konferencje platformy n


melman-x
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co z tego że jestem nowy, jak czytam twoje posty to nie wiem czy śmiać się czy płakać, tak długo na forum a tak żałośnie piszesz.

Widzę, że ma co rozmawiać, bo tu nie ma merytorycznej dyskusji.

Oczywiście to co ty napisałeś to było merytoryczne, czyli oddali dwie wytwórnie bo były nieopłacalne.Dobre, tylko nie realne. Po prostu oddali bo mają pustki w kasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop, na serio jesteś pewien wszystkich swoich racji? Ja nie byłbym tak oczywisty. Choć nie uważam, żeby Nka nie startowała po LE to też nie wierzę w to, że Canal+ tak sobie zrezygnował z dwóch dużych wytwórni filmowych. Nie wskazują na to chociażby komunikaty prasowe po wypłynięciu tej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośmieszasz to się Ty, swoją niewiedzą.

Widzę, że ma co rozmawiać, bo tu nie ma merytorycznej dyskusji.

Czy uważasz, że Twoje posty są merytoryczne?

To co podałeś to oficjalny komunikat C+. W samej cyfrze zawrzało, gdy się okazało, że utracili prawa do filmów tych wytwórni (z tego co pamiętam - lucius nawet o tym pisał).

A te nerwowo pisane komunikaty C+, w których zapierano się, że C+ nadal ma podpisaną umowę z Dreamworks.

 

Będzie dyskusja, jak choć spróbujesz napisać coś obiektywnego. Bo póki co każdy Twój post to próba wyjaśnienia błędów C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze mówienie o Dreamworks "duża wytwórnia" jest nie na miejscu.

Po drugie reakcja C+ nie była niczym dziwnym, ponieważ umowa z Dreamworks miała jeszcze obowiązywać ok 2 lat.

 

@Kabiq, potwierdzasz to co pisałem. W Cyfrze zawrzało, bo stary prezes sobie odpuścił te wytwórnie i z tego powodu nie jest już szefem :)

Cyfra przegrała przetarg na LM, bo nka dała więcej i czy wtedy było jakieś trzęsienie ziemi?

Zresztą co to za różnica, jest jak jest, ale mam nadzieje, że jednak w przeciągu dwóch, góra trzech lat sytuacja się zmieni :wink:

 

PS.

Myślę, że nka jednak nie starała się o LE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Przecież nowy prezes gdy obejmował stanowisko zapowiedział, że nie będzie już konferencji (wysokie koszty - mały pożytek), a także, że nie będą dorzucać dużej ilości kanałów (nowe kanały większe koszty) oraz nie będą probować przyciągnąć nowych abonentów promocjami podobnymi jak stosuje C+ (np. z tv za złotówkę). Głównym ich celem teraz jest zarobienie jak najwięcej na podstawie tych abonentów których już posiadają - zwiększenie dochodów z jednego abonenta, oszczędzanie oraz pozyskiwanie abonentów na obowiązujących już od dłuższego czasu promocjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konferencja to nie [beep]ada, wręcz przeciwnie, konferencje i forum były częścią nowej strategii wizerunkowej, w ramach której platforma miała większy kontakt z klientami. Mówiono o planach firmy i osiągnięciach. Konferencje zawsze miały na celu zaspokajać głód wiedzy obecnych i potencjalnych klientów. Może dla zwykłego zjadacza chleba, który, zwykle nie wie nawet co to jest transponder albo nie odróżnia kablówki od platformy cyfrowej, to może i [beep]ada. Ale z pewnością forumowicze SatKuriera do takich osób nie należą, interesuje ich każdy szczegół nt. telewizji cyfrowej, a to właśnie te osoby najczęściej zostawiają potężny kawałek swojej wypłaty operatorom platform, i też na tych osobach najbardziej n-ce zależy.

Można różnie oceniać konferencje N-ki ale mają swoją moc, po każdej konferencji rynek rusza z kopyta, nagle ze snu budzą się także konkurenci i rośnie sprzedaż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie samo zdanie jak kolego jupiter. Lubiłem te konferencje. Do tej pory pamiętam pierwszą konferencję. Zobaczyłem ją wtedy na TVN24. Czekam na następne. A może będzie tym razem konferencja, może ostatnia związana z multiroomem, TnK HD, nowymi kanałami i funkcjami turbo, modułami itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beep]ada i nic więcej. Forumowicze SK i tak wszystko wiedzieli znacznie wcześniej.

Sens miały dwie pierwsze konferencje, technologiczna i programowa. Każda kolejna, to już kabaret w stylu: "za rok uruchomimy nfilm", albo "w pierwszym półroczu dołączyliśmy..." i najlepsze "wprowadzamy multiroom" :lol2:

O takich rzeczach to się na bieżąco informuje, a nie robi szopkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konferencje na pewno były bardzo ciekawe, chociaż był to swego rodzaju show a nie konferencja w pełnym tego słowa znaczeniu. Osobiście podobała mi się taka forma corocznego podsumowania działalności platformy i informowania o jesiennych nowościach.

 

Jednak listowne powiadomienie o wiosennym dołączeniu BBC HD i FOXlife HD również mnie ucieszyło. Nie wiem jaką formę wybiorą jesienią (bo pewnie szykują jakieś nowości) ważne żeby po prostu nowości nas nie zawiodły. A czy to będzie konferencja, list do abonentów czy zwykły komunikat prasowy to w sumie mi to wisi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...