Skocz do zawartości

AB CryptoBox 752HD Combo – uwagi, sugestie, itp.


Linz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
W dniu 23.12.2021 o 18:21, untaztood napisał:

próbowałem nagrywać programy z TV naziemnej, ale po ustawieniu timera i wyłączeniu dekodera nic się nie nagrywa. Jeśli z ręki wcisnę rec, wówczas nagrywanie staruje. Czy to wina oprogramowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

Dzięki, tyle że tam na forum jest sporo linków, list kanałów i fajnie by było wiedzieć nieco dokładniej (by nie błądzić) gdzie konkretniej szukać ;-)

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, K63 napisał:

Szukaj w ostatnich postach

Na stronie "Szukaj" --> "Softy Patch CR752" i jest https://www.satedu.2ap.pl/viewtopic.php?f=785&t=21218&p=144480&hilit=Softy+Patch+CR752#p144480 .

Teraz czas porównać nowy soft 752HD_V1.18.23513_15-02-2022  z moim obecnym  752HD_V1.15.23135_18-09-2021 z https://cryptobox.sk/podpora/

Wielkie dzięki.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za kilka miesięcy,przy przedłużaniu umowy w Canal+ będę chciał wziąć moduł zamiast dekodera. Czy ten dekoder dobrze się z modułem od Canal+ sprawuję? Nie mam doświadczenia z modułami stąd moje pytanie, a z drugiej strony mam dość dedykowanych pudełek od operatora.

Edytowane przez Jaś Fasola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Jaś Fasola napisał:

... Czy ten dekoder dobrze się z modułem od Canal+ sprawuję? ...

Jeden z ostatnich softów całkiem dobrze działa z modułem  od Canal+ , ale ma jedną poważną wadę, mianowicie nie działa nagrywanie kanałów dekodowanych przez moduł.

Jeżeli nie używasz nagrywania to możesz się pokusić o używanie modułu w tym tunerze, ale jeżeli zależy Ci na możliwości nagrania czasami czegoś to niestety nie dasz rady.

Od razu uprzedzę, że nie wiem jak w najnowszym sofcie 1.18.... to działa, ponieważ nie używam już tego sprzętu ze względu właśnie na brak nagrywania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jaś Fasola napisał:

Układanie własnych list,wyszukiwanie kanałów i aby dobrze działał z modułem.

Mam ten dekoder i wiele o nim pisałem wcześniej, ale wiele  niedziałających funkcji mnie denerwowało typu: brak nagrywania, nie działa Timer Shift, EPG tylko kilka pozycji. Mimo, że mam inny to używałem Cryptoboxa bo podobał mi się wyświetlacz z pełnymi danymi, ale teraz gdy na naziemnej TV ma być 4K to dałem go do drugiego pokoju, a używam AX 4K Box HD61 bo: nagrywa też kodowane z modułu Canal+, jest UHD, natychmiast po włączeniu jest EPG, Timer Shift sprawny, a ustawiać można wszystko. Proszę nie przyjmować tego jako reklamy, ale mimo, że polubiłem Cryptoboxa za prostotę, a i duże możliwości, oraz bezproblemową i szybką zmianę softu, jednak zawiodłem się na niedopracowanych softach. Ktoś kto je tworzy powinien czytać fora bo po to w nich się wypowiadamy i brać pod uwagę nasze uwagi.

Pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jaś Fasola napisał:

Z drugiej strony to ciekawe czy sam moduł pozwala na nagrywanie,może tu jest blokada?Miałem jakiś czas temu Pace 500GB z TNK przeszłem na abonament i też Time Shift na nim nie działał,ale nagrywał.

Wcześniejszy soft o numerze bodajże 22010 nagrywał, ale z pewną kombinacją. Trzeba było ustawić na kilka minut wcześniej włączenie dekodera na tym kanale na którym chcieliśmy nagrywać, aby moduł uzyskał uprawnienia i wtedy nagrywał. Pisałem o tym jak i inni forumowicze we wcześniejszych postach. Trzeba było jednak przejść na nowsze softy bo przestały w nim działać sprawy internetowe. Działało też nagrywanie na żywo pod warunkiem, że nie przełączyliśmy kanału bo jak tak to tylko czarny ekran. Natomiast w dekoderze z Linuxem mogę jednocześnie nagrywać z satelity jak i z naziemnej oraz jednocześnie oglądać wcześniej nagrany film.

Szkoda, że do Cryptoboxa nikt nie dopracuje wreszcie sprawnego softu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...