Skocz do zawartości

TVP 4K


Patjyk
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, hipis_1 napisał(a):
 
 

Jestem zawiedziony, że TVP nie chce uruchomić tego programu na stałe, nawet z ograniczonymi transmisjami czy innymi audycjami. W porównaniu do zwykłego TVP obraz robi znaczną różnicę.

Mogliby brać przykład z Rai 4K. Tam cały czas coś leci, gdy nie ma meczów MŚ, choćby programy informacyjne z Rai 2.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mrozio11 napisał(a):

TVP 4K 268 tysięcy osób

mizeria. Teraz widać dlaczego najwięksi się nie dogadali w sprawie retransmisji TVP 4K u siebie. Mnożąc te parę złotych razy liczbę abonentów wychodzą duże sumy. To powinno być przynajmniej o milion osób więcej biorąc pod uwagę, że telewizor 4K ma w domu około 25% Polaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, mrozio11 napisał(a):

Średnia widownia wczorajszego meczu Polski to 8,58 mln osób, z czego na TVP 4K 268 tysięcy osób. 
Dane od Nielsena za wirtualnemedia_pl

Nikt nie wierzy firmie Nielsen bo TVP 4K jest dostępny  w telewizji naziemnej. 268 tysięcy osób ma w Polsce telewizory   4k? Na pewno znacznie więcej. Śmieszny jest ten Nielsen.Każdy posiadacz telewizora zmieni kanal  z tvp 1 tvp2 hd lub tvp sport na TVP 4K aby oglądać mecz w  znaczne lepszej jakości.

Edytowane przez Logomaniak
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś niski procent tego TVP4K w stosunku do całości...TVP4K w naziemnej, to nie trzeba było ręcznie wyszukać od nowa kanałów? U mnie w kablówce w sumie można było przeoczyć kanał jeśli ktoś nie zagląda na kanały sportowe regularnie. TVP1 jest u mnie na kanale 1, a TVP4K na 421.

Nie wiem od kiedy telewizory 4K są w przystępnych cenach, ale zakładam, że 6-8 lat temu bardziej schodziły Full HD.

Edytowane przez hipis_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Logomaniak napisał(a):

Nikt nie wierzy firmie Nielsen bo TVP 4K jest dostępny  w telewizji naziemnej. 268 tysięcy osób ma w Polsce telewizory   4k? Na pewno znacznie więcej. Śmieszny jest ten Nielsen.Każdy posiadacz telewizora zmieni kanal  z tvp 1 tvp2 hd lub tvp sport na TVP 4K aby oglądać mecz w  znaczne lepszej jakości.

Oczywiście, że nie. Pytałem w pracy (otoczenie w wieku 25-35 lat) i nikt(!) nie oglądał wczorajszego meczu na tvp 4K mimo, że każdy ma tv nowej generacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...