Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TV Trwam też nie zapomina o Euro.Właśnie w jakimś programie dla dzieci było wspomniane o miniEuro 2012 i była krótka relacja. Z tego co pamiętam, to o tym samym wspominało kilka dni temu TVP INFO.

 

Ogólnie, to stacja otwiera się na nowe tematyki - jest jakiś nowy program o jeździectwie i jeszcze kilka innych nowych programów. No, a w DVB-T powtórki z Polsatu, TVN-u, TVP i disco polo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem 15 dni temu e-mail do TV Trwam, z treścią tj. w jednym z moich postów wysłanych w tym temacie, do tej pory cisza. Ani na e-mailu, ani w skrzynce standardowej, bo taki adres też podałem. Pozostało czekać jeszcze kolejne 15 dni, tak do miesiąca.

Później mogę stwierdzić, iż olewanie ludzi mają na pierwszym celu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Parlamencie Europejskim w Brukseli trwa, obszernie relacjonowane na portalu wPolityce.pl, wysłuchanie publiczne na temat dyskryminacji telewizji Trwam w procesie koncesyjnym. W kuluarach wysłuchania założyciel Radia Maryja i twórca Telewizji Trwam ojciec Tadeusz Rydzyk powiedział portalowi wPolityce.pl, że Fundacja Lux Veritatis w kolejnym konkursie na koncesje naziemnego nadawania cyfrowego będzie starała się o dwa kanały. Jeden dla obecnej telewizji Trwam, a drugi dla stacji młodzieżowej.

Tak, mówię to pierwszy raz, ale taki jest nasz plan. Młodzież niech robi telewizję dla młodzieży. Mam nadzieję, że dobrzy ludzie mi pomogą, że pani dyrektor Lidia Kochanowicz z Fundacji Lux Veritatis pomoże. Trzeba rozwijać te dzieła, jest tylu dobrych, życzliwych ludzi.

Ojciec Tadeusz Rydzyk dodał, że skoro inne grupy medialne mają w sumie po kilkanaście kanałów, to katolickie media mogę mieć nie tylko jeden, ale dwa i więcej.

gim, informacja własna

 

Źródło http://wpolityce.pl/wydarzenia/29902-na ... -nasz-plan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zapchania ramówki to bym się nie martwił, emitowali już przecież kilka filmów animowanych np Kopciuszka a gdzieś czytałem że filmy animowane z kategorii chrześcijańskiej są dużo tańsze od innych produkcji dlatego z zakupem nowych filmów nie powinno być problemów. Ja osobiście popieram powstanie takiego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporadycznie oglądam( ewentualnie serwis informacyjny jestem katolikiem wierzącym praktykując ale wolę Religie TV ) jeszcze rzadziej słucham (nie akceptuję osoby Pana Rydzyka) ale w imię pluralizmu medialnego stacja powinna być jak najbardziej w darmowej naziemnej telewizji cyfrowej !!! .Pamiętajcie trzeba poszerzać swoje horyzonty i nie koncentrować się tylko na jednej lansowanej opcji informacji ( tzn TVN). Mówi wam to student Nauk Politycznych .

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Tv Trwam nie powinna być w DVB-T ponieważ ta stacja za bardzo miesza się w politykę, a Rydzyk robi z siebie "showmana".

 

W TV Trwam, czy w Radiu Maryja, albo Radiu SIM (wszystkie powiązane z redemptorystami) przynajmniej bardzo często oddaje się głos widzom. "Mieszanie się do polityki" objawia się w tych stacjach poruszaniem tematów społecznych, co z resztą mają zapisane w koncesji. Porównując programy publicystyczne TV Trwam z innymi, doszedłem do wniosku, że jest w nich mniej opinii własnych dziennikarzy, więcej chęci przedstawienia informacji/omawianego problemu, każdy może sobie wyrobić zdanie, każde zdanie także może zostać dopuszczone do dyskusji (sam o. Rydzyk ostatnio, w Brukseli, apelował o "jedność w różnorodności" w Polsce, mówił, że chciałby, żeby dyskusje odbywały się na argumenty, a nie jak to jest teraz w polskiej polityce - na obrażanie). Co do "robienia z siebie showmana" - chyba nie widziałeś prawdziwych showmanów, skoro już zwykły polski zakonnik (bo o. Rydzyk nie jest jakoś wysoko w hierarchii zakonnej) robi na tobie wrażenie show.

 

 

------

Podejrzewam, że jeżeli w następnym konkursie FLV nie dostanie żadnego miejsca, to po kolejnych wyborach kilka podmiotów może z NTC wylecieć (żeby zrobić miejsce dla TV Trwam). Odbędzie się to w prosty sposób - KRRiT w nowym składzie nakaże wszystkim, bez wyjątku zapłacić opłatę koncesyjną w jednym kawałku, bez zwłoki, czego skutkiem będzie to, że nie wszystkie podmioty zapłacą w terminie, bo już mają z tym ogromne problemy. (piszę to, bo kiedyś się zastanawialiśmy w tym temacie, skąd wziąć miejsce dla TV Trwam, skoro już wszystkie zajęte).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre posunięcie o. Rydzyka, powinno zmienić nastawienie medialne w Polsce. Polska powinna mieć media chrześcijańskie i nie ważne kto je zakłada.

A co nie ma w Polsce mediów chrześcijańskich ?

 

Media Rydzyka, Radio Józef, Radio Plus, Redakcja katolicka TVP itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Podejrzewam, że jeżeli w następnym konkursie FLV nie dostanie żadnego miejsca, to po kolejnych wyborach kilka podmiotów może z NTC wylecieć (żeby zrobić miejsce dla TV Trwam). Odbędzie się to w prosty sposób - KRRiT w nowym składzie nakaże wszystkim, bez wyjątku zapłacić opłatę koncesyjną w jednym kawałku, bez zwłoki, czego skutkiem będzie to, że nie wszystkie podmioty zapłacą w terminie, bo już mają z tym ogromne problemy. (piszę to, bo kiedyś się zastanawialiśmy w tym temacie, skąd wziąć miejsce dla TV Trwam, skoro już wszystkie zajęte).

Po pierwsze - to za takie coś to pod Trybunał Stanu. :) A po drugie - pierwszym, który nie podołałby byłaby Fundacja Lux Veritatis. :)

Uświadomię Cię, że TV Trwam nie otrzymała miejsca na cyfrowym multipleksie w wyniku decyzji administracyjnej czyli wszystko odbyło się zgodnie z prawem, co jeszcze zostało potwierdzone 25 maja przez Sąd Administracyjny. A to co przyniosły Twoje podejrzenia to jawne łamanie prawa. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...