Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kościół biedny nie jest, sami jego "miłośnicy" tak nieraz twierdzą, a teraz nagle twierdzą że nie ma za co zrobic telewizji. Prawda jaka konsekwencja? Jak chce się psa uderzyć to zawsze kij się znajdzie.

Podaruje częśc swoich "wpływów" na światły cel jakim jest telewizja religijna i po sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o finansowanie, to koncesje dostały podmioty, które maja mało kasy i nigdy jeszcze nie nadawały.

 

Czy Polsat czy TVN jak dostawały koncesje na nadawanie analogowe to wcześniej nadawały? (Jedynie Polsat krótko bodajże z Holandii) Po za tym gdzie był wymóg aby kanał wcześniej nadawał? Czy miały dużo kasy? Nie! Były to małe firmy. Solorz i Walter dopiero dorobili się dopiero na telewizjach które stworzyli. Nieprawdą jest że koncesje dostały podmioty które mają mało kasy. Takie ATM obraca milionami. Sprawdź sobie ile kosztowały nowo wybudowane przez nich studia w warszawskim wawrze. Za Polo tv i Eską też stoją poważne pieniądze (wcześniej stworzyli min: Super Express, Murator i stacje radiowe). Stavka to też nie jest jakaś biedna firma. To poważny producent filmowy ( to oni tworzy seriale Londyńczycy dla TVP, Pensjonat pod różą dla Polsatu czy Bez tajemnic dla HBO) Nie opowiadaj więc bajek tylko sprawdź jak się ma sytuacja naprawdę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli idzie o finansowanie, to koncesje dostały podmioty, które maja mało kasy i nigdy jeszcze nie nadawały.

 

Czy Polsat czy TVN jak dostawały koncesje na nadawanie analogowe to wcześniej nadawały? (Jedynie Polsat krótko bodajże z Holandii) Po za tym gdzie był wymóg aby kanał wcześniej nadawał? Czy miały dużo kasy? Nie! Były to małe firmy. Solorz i Walter dopiero dorobili się dopiero na telewizjach które stworzyli. Nieprawdą jest że koncesje dostały podmioty które mają mało kasy. Takie ATM obraca milionami. Sprawdź sobie ile kosztowały nowo wybudowane przez nich studia w warszawskim wawrze. Za Polo tv i Eską też stoją poważne pieniądze (wcześniej stworzyli min: Super Express, Murator i stacje radiowe). Stavka to też nie jest jakaś biedna firma. To poważny producent filmowy ( to oni tworzy seriale Londyńczycy dla TVP, Pensjonat pod różą dla Polsatu czy Bez tajemnic dla HBO) Nie opowiadaj więc bajek tylko sprawdź jak się ma sytuacja naprawdę...

 

No właśnie - Polsat i TVN dostały koncesje, a nadająca wcześniej Polonia 1 nie.

 

W "Informacjach dnia" poinformowano, że TV Trwam jako jedyna nie otrzymała koncesji. To oczywiście kłamstwo.

 

Zapędzili się. Ten kto dał taką informację do emisji powinien ponieść konsekwencje.

 

Kościół biedny nie jest, sami jego "miłośnicy" tak nieraz twierdzą, a teraz nagle twierdzą że nie ma za co zrobic telewizji. Prawda jaka konsekwencja? Jak chce się psa uderzyć to zawsze kij się znajdzie.

Podaruje częśc swoich "wpływów" na światły cel jakim jest telewizja religijna i po sprawie.

 

Jak w manipulowaniu jest potrzebny bogaty Kościół, to się mówi, że jest bogaty. Jak w manipulowaniu jest potrzebny biedny Kościół, to powiedzą, że jest biedny ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Po przeczytaniu artykułu na stronie Radia Maryja jestem w szoku. Nie wiem dlaczego TV Trwam próbuje naciskać na Krajową Radę Radiofonii i Telewizji opierając się na nieprawdzie. Z tego artykułu wynika, że TV Trwam jest szkalowana, gdyż nie przyznano jej miejsca w pierwszym multipleksie Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Przypominam, że w pierwszym multipleksie były dostępne tylko cztery miejsca, a chętnych niemal dwudziestu, więc TV Trwam nie jest wyjątkiem, który jako jedyny jest dyskryminowany.

Zgadzam się z kolegą @Karol, że równie dobrze TVN Meteo mógłby rozpocząć protesty, gdyż widzowie tego kanału nie mogą na bieżąco śledzić prognoz pogody tylko muszą czekać na prognozę pogodę po Wiadomościach, Faktach czy Wydarzeniach.

Nie wiem na przykład, co miał na myśli dyrektor Radia Maryja mówiąc, że nie przyznanie miejsca TV Trwam w Naziemnej Telewizji Cyfrowej to przemoc?

Wypowiedź profesora Jaroszyńskiego także mnie zdumiała, który twierdzi, że nie przyznanie koncesji TV Trwam to ograniczenie wolności słowa. Tak samo mogą powiedzieć pozostali nadawcy, którzy nie otrzymali miejsca w Naziemnej Telewizji Cyfrowej, a przede wszystkim Superstacja, w której prezentowane są poglądy całkowicie przeciwne do tych w TV Trwam. W takiej sytuacji może TV Trwam powinna wstawić się również za Superstacją tak, aby w Naziemnej Telewizji Cyfrowej były reprezentowane dwa zupełnie przeciwne bieguny? W takie sytuacji nikt by nie był dyskryminowany.

Można walczyć o swoje, a nawet powinno, ale nie takimi metodami. Przykra sprawa. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć osobiście mi to jest wszystko jedno czy TV Trwam będzie w dvb-t, aż niedobrze mi się robi gdy czytam na różnych portalach nieprawdziwe informacje na temat całej sytuacji. Takie małe podsumowanie kłamliwych informacji które pojawiają się w mediach:

 

1. "Tylko Telewizja Trwam nie dostała koncesji"

Ta informacja to kłamstwo: dowód - lista stacji startujących do przetargu - na pewno jest ich więcej niż 5:

http://www.krrit.gov.pl/Data/Files/_pub ... _mux_1.pdf

2. "Telewizja Trwam miała koncesję DVB-T, tylko została jej zabrana"

Taka informacja pojawiła się na portalu Wirtualna Polska. Chyba nie muszę nikomu udowadniać, że to bzdura.

 

3. "Koncesję dostały spółki, które już ją mają"

Koncesje orzymały:

Eska Tv - właściciel Eska TV SA

TTV - właściciel STAVKA

PoloTV - właściciel Lemon Records

ATM Rozrywka TV - właściciel ATM Grupa.

(kto jest właścicielem stacji można sprawdzić w linku powyżej)

 

Właściciele stacji które miały już koncesje: Telewizja Polsat S.A, Telewizja TVN (ITI), TVP S.A., TV Puls sp. z o.o. , Polskie Media S.A

Jakoś nie widzę, żeby któryś nadawca się powtarzał.

 

4. "Nieotrzymanie koncesji oznacza koniec tv Trwam na satelicie i w kablówkach."

Bez przerwy pojawiały się w mediach takie informacje. Że to nieprawdziwe informacje zostało dokładnie udowodnione parę postów wcześniej przez Mr. Orbita.

5. "Telewizja Trwam jest telewizją z koncesją nadawcy społecznego."

To oczywiście także nieprawda. Dowodem może być np. to, że nadawała reklamy np. Telezakupy

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Telezak ... 83860.html

 

Oczywiście to tylko najczęściej pojawiające się, nieprawdziwych informacji w mediach było znacznie więcej.

Uważam, że każdy ma prawo walczyć o swoje, ale nie podoba mi się sposób w jaki robi to tv Trwam.

 

Z drugiej strony muszę napisać, że nie podoba mi się także to, że bardzo dużo miejsca w dvb-t dano TVP - która nie potrafi tego miejsca rozsądnie wykorzystać, a także uważam, że KRRiT dała zbyt dużo czasu nowym telewizjom na start (Puls, ATM itp.). Ale to już niezwiązane tak bardzo z tematem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz było na tym forum. Ojciec dyrektor po prostu wyrażał swoje zdanie, a co nie wolno mu? Tak samo stacja z niebieskim logiem ... ona też pluje na Rydzyka.

Ciekaw jestem czy, gdy już dostaną koncesję (:lol:) to czy najjaśniejszy pasterz zacznie sprzedawać własne zestawy DVB-T ? Nie żebym miał coś do tego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lalamido przecież ATM Grupa jest zwiazana z Polsatem,bo Solorz ma w niej udziały. TTV jest związany z TVN-em co widać np. po programie "Uwaga po uwadze" :D Więc nie traktuj ludzi jako niedorozwiniętych,którzy patrzą tylko na nazwy.Przecież taki Solorz ma bardzo wiele spółek(albo udziały większościowe albo mniejszościowe).

W tym materiale nie ma nic siejącego nienawiść. Naprawdę macie łatwość rzucania bardzo mocnych epitetów na RM czy TV Trwam,jak widać bez pokrycia. Chaos medialny wokół tv trwam pokazuje jacy są dziennikarze niedouczeni.To ja co średnio się orientuję w tych sprawach umiem rozdzielić kwestię analogu od NTC czy kablówek. A pan Gadomski co się zajmuje tą kwestią na swoim blogu robi potwornego byka.. I to na portalu poświęconym kwestiom tv satelitarnej itp. Rzeczpospolita sie nie popisała ,WP.pl też nie. I Rydzyk też nie,bo tu widzę demagogię.

A co do TV TRWAM(Mówi o RM,ale to może dotyczyć także TV TRWAM) to polecam wypowiedź C. Pazury ,która oddaje mój pogląd na tą sprawę . I to moja ostatnia wypowiedź na ten temat. I prosze nie wyrzucajcie tego do kosza bo komentarz jest apolityczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie pluralizm medialny? Jeśli ktoś będzie chciał oglądać TV Trwam w muxie to będzie jak nie to nie. Ktoś widać się mocno boi TV Trwam i strasznie mu zależy, żeby nikt tego nie oglądał nie słuchał! Pisanie o antysemityzmie jest dla mnie ciosem poniżej pasa! Dyskusja jest żenująca, a same tytułu w mediach jak podawałem wyżej świadczą o wpisywaniu się w kampanię przeciwko TV Trwam!

Polecam artykuł http://ekai.pl/wydarzenia/temat_dnia/x5 ... -tv-trwam/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"pharphocel" - No wybacz ale juz pierwszy akapit/argument na ktorym oparto artykul jest idiotyczny, cyt.: "Wiele tysięcy osób, które oglądają TV Trwam, są podatnikami i płatnikami abonamentu, współfinansują projekt multipleksu. Mają więc prawo do bezpłatnego odbioru tej stacji w naziemnej cyfryzacji, która daje możliwości dalszego jej rozwoju – uważają członkowie Katolickiego Stowarzyszenia Dziennikarzy." Czyli kazdy podatnik i platnik abonamentu moze domagac sie kazdego kanalu ktory lubi ogladac ??? Wiec dlaczego nie NG albo HBO, badz tez Religia TV???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale argument - czy NG, HBO są darmowe ? Nie jestem jakoś specjalnie za TV TRWAM, ale wyraźnie widać, że ktoś celowo i świadomie pozbawia tej telewizji miejsca w MUXie, obsadzając go kanałami z "łowickimi pasami", bez żadnej renomy i pozycji w słupkach oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...