Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Albo Rydzyk pójdzie dalej i obok telefonii rodzinnej stworzy swoją markę telewizorów i do tego własną platformę cyfrową :lol2:

Wbrew pijarowskiej propagandzie, że to belzebub z Torunia podziwiam gościa za menedżerski łeb, wytrwałość.

Co się stało z TV Niepokalnów, TV Puls, Radiem Plus, które rozwalił ksiundz - leberał Sowa ?

Nie piszę tego jako zwolennik o. dyr., ale gdyby takich Rydzyków było więcej bez wcinania się w sferę polityki...

Ja wstydzę się za opóźnioną cyfryzację w Polsce, zbiurokratyzowaną skorupę urzędników, politykierów.

Nowa KRRiT będzie "bawić" się w procedery formalno - prawne, a czas ucieka. Białoruś nas wyprzedza :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z TV Niepokalnów, TV Puls

Gdyby nie upolitycznienie TV Puls i za duże wydatki na działalność, razem z TV Niepokalanów mogłaby działać do dzisiaj. Franciszkanie zostali wykołowani przez AWS i kilka podmiotów Skarbu Państwa, a oni wszyscy razem wzięci przez jeden prywatny Prokom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Bo w MUX1 znajdą się nadawcy nadający już teraz naziemnie + TVN Siedem, drugi kanał Polsatu, TV6 oraz TV Puls 2.

Te kanały będą w MUX2, a w MUX1 jak na razie mają mieć miejsce kanały TVP czyli TVP 1, TVP 2 oraz TVP Info. MUX3 w całości ma być dla TVP, więc w MUX 1 chyba mogłaby się znaleźć TV Trwam, ale tego to nie jestem pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

No, jeśli telewizja cyfrowa ruszy jeszcze gdy w TVP będzie rządził Kościół "toruński", to na pewno TV Trwam dostanie miejsce w tym multipleksie, który będzie miał największy zasięg i najlepsze pokrycie w całym kraju. A jeśli już po przejęciu władzy przez Kościół "krakowski", co czeka nas w niedalekiej przyszłości, to faktycznie może być różnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W poniedziałkowym wydaniu wiadomości TVP wyemitowały materiał TV TRWAM dotyczący pomnika dla bolszewików,ciekawi mnie tylko czy TVP jest taka "biedna" i dlatego nie wysłała tam swojej kamery czy zadecydowały względy polityczne(TV Trwam była jedyną telewizją która wysłała swoją ekipę do Ossowa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dzisiejsza audiencja generalna była transmitowana z rozciągniętym w pionie obrazem. Zazwyczaj TV Trwam ucina obraz z lewej i prawej. Od wielu miesięcy obserwuję też, że zagraniczne piosenki są tłumaczone przez lektora, chociaż w takich przypadkach powinny być napisy. Zagadywanie piosenki mija się z celem jej emisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się to podoba. Poza tym TV Trwam oglądają też starsi, niedowidzący ludzie, którzy słabo widzą napisy na ekranie, więc lepszym wyjściem dla nich byłby lektor. A tak w ogóle to te piosenki moim zdaniem są puszczane jako przesłanie religijne, a lektor to ładnie czyta, więc wszystko jest ok. Co innego, gdyby to były zwykłe teledyski, zespołów, które często występują w stacjach muzycznych. Wtedy miałbym inne zdanie.

 

Chciałbym też zwrócić uwagę, że wczoraj w "Polskim Punkcie Widzenia" gościem był polityk z poza kręgu braci Kaczyńskich (dawniej tak, ale teraz otwarcie akcentuje różnice pomiędzy nim, a PIS-em), czyli prezes Prawicy Rzeczypospolitej, były Marszałek Sejmu, Marek Jurek. Nie wiem o czym rozmawiali, bo dowiedziałem się o tym dziś, kiedy natrafiłem na koniec powtórki tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie jest żadna nowość, że Marek Jurek jest gościem TV Trwam. Nie tylko PiS jest tam reprezentowany i zdarza się to dość często. PiS oczywiście przeważa.

TV Trwam oglądają też starsi, niedowidzący ludzie, którzy słabo widzą napisy na ekranie, więc lepszym wyjściem dla nich byłby lektor.

Przesłania religijne owszem, tyle tylko, że z lektorem ich wersja śpiewana nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...