Skocz do zawartości

TV Trwam


kulaq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Jego Cień, napisałeś tak:

"obecnie rolę urządzeń telemetrycznych przejmuje oprogramowanie telewizorów i dekoderów sat, które są podpięte do netu i to w dość szerokim zakresie."

 

To ja się pytam o czym mówisz, gdzie masz takie pomiary, gdzie te wyniki? :) Jeśli nawet by były to są bezwartościowe, NIESTETY ale liczy się jedynie wynik Nielsena. I nie ma co robić ludziom wody z mózgu i mówić, że jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@STARS.TV, mnie Nielsen obchodzi tyle, co zeszłoroczny śnieg, natomiast coraz to więcej instytucji, w tym i sprzedawcy medialni poprzez swoje dekodery, zbiera statystyki oglądalności, a do czego im to potrzebne i co oni z tym robią, to już wybacz, nie Twoja, a i moja sprawa.

 

Być może sprzedają te dane Nielsenowi. :)

 

Telewizory multimedialne, jeśli nie zablokować tej opcji w menu, również przesyłają statystyki do swoich producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się rozbujał temat. Nie jestem obrońcą tej stacji. Też ma swoje za uszami. Ale też nie widzę powodu, aby ją zupełnie przekreślać. Tyle jest innych badziewiastych kanałów ale o nich jakoś cicho sza. I nikomu to nie przeszkadza. Spójrzcie na ten kanał z innej perspektywy. Bez uprzedzeń. Bez zbędnej animozji. A kiedy już jutro zagości w waszym domu, to może każdy wyrobi sobie o tej stacji własne zdanie. I wcale tam nie musi się wam wszystko podobać.

I to by było na tyle.

I jak Kiepski mówi: "trzeba iść spać, żeby rano wstać" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz kiedy dużo ludzi ma internet to się podłącza odbiorniki do internetu, kiedyś była cała telemetria, a nawet co dokładniejsze badania musiały objąć kto aktualnie korzysta z telewizji, co ogląda i jaki czas, to wszystko wysyłane było do takiego urządzonka, ale jak to urządzonko łączyło się z "bazą" juz nie dociekałem aż tak bardzo. Takie urządzenie mogło łączyć się nawet radiowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak,w dodatkowym pakiecie "Chrześcijanin Tańczy + "

 

Nie wiem czy wiesz, ale tą telewizję oglądają nawet osoby niewierzące. Dlaczego? Bo jako jedyni pokazują co innego- i to nie dlatego, że kierują się chrześcijańskimi wartościami, tylko dlatego, że im jeszcze zależy- chcą pokazać coś, czego nikt nie widzi! Ludzie! Obudźcie się!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu jest paradoks-bo ja jestem wierzący i telewizji Trwam nie oglądam. Bo dla mnie to telewizja mało związana z chrześcijaństwem prędzej z sektami i fanatyzmem religijnym o podłożu aspołecznym. Dlatego wolę polską Religię TV,niemiecki Bibel TV czy watykański Sat 2000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie- takie jest stereotypowe myślenie o chrześcijańskich mediach- że muszą popadać zaraz w skrajność- a w przypadku TV Trwam jest dobry poziom dziennikarski i jest rzetelność przekazywanej informacji. Ci co krytykują najbardziej wcale tego nie oglądali nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@danielpes5, należysz do Kościoła neoliberalnego, że źle pachnie Ci TV TRWAM?

 

Oficjalna schizma tuż tuż, bo KK już dawno pękł i to niekoniecznie tylko na dwoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już reklamodawcy będą wiedzieć :P

 

Reklamodawcy już wiedzą, że widz TV Trwam nie jest atrakcyjny. No chyba, że Coca-colę czy podpaski będą rekomendowane przez ojca Rydzyka, bo wtedy widzowie TV Trwam kupią. Chociaż z Coca-colą przesadziłem, bo gdy Coca-Cola sponsorowała program Wojewódzkiego, to po piosence o Kaczyńskim i Wawelu w Radiu Maryja był bunt i namowa, by nie kupować Coca-coli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Media katolickie (np. Religia TV, Radio Jasna Góra) a zakłamane media katolickie (TV Trwam i Radio Maryja) to dwie zupełnie różne sprawy. Nie mniej jednak jestem za wolnością wypowiedzi i wolnego dostępu do mediów dla każdego. Dlatego uważam że obok TV Trwam (tak wielbionej przez niektórych) swoje miejsce powinna mieć także wspomniana Religia TV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym samym koniec jest winy rządów PO oraz TVP o braku miejsca dla TV Trwam w muxie. Teraz wina przejdzie na widzów że nie każdy się dokłada do telewizji Trwam. Bo w końcu z czegoś trzeba będzie opłacić koszty nadawania w muxie dla Emitela. A jak nie zapłacą to będzie pstryk....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam koniec winy rządów PO oraz TVN-u. Rydzyk musi mieć wroga. Teraz jest akcja "KRRiT oddaje moje 2 mln". I przed nami kolejne marsze "w obronie mediów katolickich" :D

 

Swoją drogą jestem ciekawy ile polski kościół straci wizerunkowo na powszechności TV Trwam :D

 

PS. Jutro wstajemy na jedyne najprawdziwsze w Polsce "informacje dnia" na żywo o 8 rano :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Tam prognoza też jest najprawdziwsza, "z samej góry"

 

Oj, nawet Krukowa, była przewodnicząca KRRiT za czasów PiS dziś posłanka, wlazła na ambonę by przeczytać "słowo boże".

Fiuuuuuuuu, fiuuuuuuu. Faktycznie apolityczna "impreza religijna" jak i sama TV :D

 

PS. "Zdobądźmy się więc na wspólny wysiłek - systematyczne wsparcie, gdyż chodzi o wielką sprawę dla Polski i dla świata" - to apel ojca Rydzyka m.in. do wielbicieli jego stacji z tego forum. Panowie przelewy w dłoń :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć, że żyjemy w wolnym kraju, z pluralizmem politycznym- nie będzie tak, że mamy tylko jedno źródło informacji- platformerskie media oficjalnego nurtu- musi być jakaś inna opcja- inaczej zamienimy ten kraj w coś z czymś mieliśmy do czynienia przed 1989 rokiem - tylko JEDNA partia ma racje- a kto mysli inaczej jest głupi i może być wyśmiany w telewizji- kto nie będzie chciał oglądać nie będzie oglądać tak czy owak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...