Skocz do zawartości

Strong 6860


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...czyniłem tak kilka razy i z SAT i z TV, dziesiątki kombinacji i ciągle tak samo. Potrzymam go do czasu tej aktualizacji softu, jak nic się nie zmieni na lepsze to kupie jakiegos Fergusona :) Bo dziwne się ogląda TVN TURBO ze zmianą rozdzielczości co szybszą zmianę klatek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też przeskakuje format. Ale tylko gdy Strong jest ustawiony na 16/9, a TV LCD na tzw. "pełny" (TV wtedy wykrywa i obcina paski u góry i dołu).

Taka kombinacja ustawienień najmniej u mnie zniekształca obraz (gdy jest nadawany obraz panoramiczny - nie widzę zniekształceń).

W trybie TV "pełny" obraz jest rozciągnięty tylko po bokach, środek zachowuje właściwe proporcje.

 

W kombinacji Strong:16/9 i TV:16/9 obraz jest stabilny (format nie przeskakuje na TVN) . Niestety w tym trybie obraz jest rozciągnięty liniowo na całej szerokości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

...oni są śmieszni :D pytam w liście dlaczego Strong nie ładuje nowej listy z kanałem Aktywacja kart i Zone Romantica a dostaję odpowiedź, że wysłali do mnie ponownie uprawnienia do odbioru i mam włączyć kanał TVP 1 :D może się nie znam ale myśle, żeto problemu nie rozwiąże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...