Skocz do zawartości

Dla Ciebie - Informator Abonentów Cyfrowego Polsatu


castros
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

dostalem wlasnie przed chwila ta gazetke.taka sobie.programu tv nie ma na w niej :(.na 1 stronie chwala sie ze zrobili super gazetke :D

dalej jest dzial

-aktualnoscijest tu mowa o telewizji hd i telefoni halo polsat,opisane jest czym jest HD, dekoder z dyskiem twardym itd.

 

Dalej jest wywiad Evą Longoria.jest to jedna z bohaterek serialu"gotowe na wszystko" sa pokazane kulisy serialu "pierwsza milosc" , premiery filmowe,pozniej troszeczke o sporcie i dalej cos dla dzieci "edukacyjne gry " :D hehe. Oczywiscie super wywiad z dodą "doda sie przyznala ze ciagle jest dzieckiem " :D chyba wszyscy to juz wiedza heh. napisane maja jak wyglada praca dziennikarza w programie "wydarzenia polsat",dalej cos tam :wink: na koncu troche napisane o centrum obslugi klienta nr.telefonu itd i na koncu horoskop i to cala super gazetka hehe :D:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zwykłe marnowanie kaski.

 

A mogli by zrobić comiesięczny program telewizyjny na wszystkie stacje w CP. Razem z opisem wszystkich filmów :) Plus oczywiście jakieś ciekawe wywiady, ten z Dodą może być. Co by było co na "tronie" poczytać. jeżeli zdjęcie jakieś ciekawe jest to ok :)

 

Wyszła by wtedy niezła encyklopedia comiesięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś uradowany byłem jak listonosz dawał mi do rączki dużą koperte z CP, byłem pewien, że zagłębie się w tą cudowną lekturę :D Otwieram i co widzę w środku ?? nową umowę z CP na pakiet familijny za 35zł :shock: i to w dodatku dotyczącą mojej starej umowy, która skończyła mi się chyba z 2 lata temu. Nawet nie mam już tunera (DSB606) bo sprawdzałem czy daleko poleci jak wyrzucę go z pierwszego piętra swojego domu :D Aktualna umowa kończy mi się w marcu i nic mi nie wysyłają nawet jakiejś gazetki nie chcą mi wysłać :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj ku mojemu zaskoczeniu dostałem przesyłkę od polsatu czyli wspomniany wyżej magazyn Dla ciebie, byłem przekonany ze abonentów z pakietem mini nie biorą pod uwagę a to proszę...Co do magazynu to takie powierzchowne informacje, oczywiście nie omieszkali dołączyc umowy dotyczącej zmiany abonamentu na familijny w cenie 35 złotych, szkoda ze na 17 miesiecy wiec to nie dla mnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...