Skocz do zawartości

CANAL+ 4K Ultra HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, andrzejgratis napisał:

@konieczkoJaki dekoder posiadasz ?

"MTV Unplugged. Krzysztof Zalewski" - HDR załączone. 

Zgemma h7, moduł w środku. Jak odpalam mecz nagrany 2 tygodnie temu to HDR od razu załącza. Teraz cokolwiek włącze z c+4k to na zadnym z emitowanych programów tego kanału HDR się nie załącza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie obraz tragiczny w porównaniu z kanałem HD. Na 4 k jest jakiś ciemny a gama i tak podniesiona o 2 względem HD. Dodam że na Amazon, Netflix i Apple TV plus też mam filmy w hdr i nic nie podnosząc gamy i raz jest super tam gdzie ma być ciemno jest coś em no a tam gdzie jakieś światła albo błyski to hdr robi robotę i obraz jest całkiem inny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kummer napisał:

 u mnie obraz [beep] bardzo dobry

Na prawdę ?

Przełącz sobie na mecz Wsła-Cracovia w HD i zobacz jakie tam są kolory, jasność i porównaj z tym co jest na 4k. I wtedy sam sobie odpowiedz czy to jest prawidłowa jakość.

W tej chwili ten kanał wygląda jakby jego sponsorem była firma orange...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dokładnie, na tvp 4k też był hdr a technicy z tvp to super ogarnęła po pierwszym meczu. Na canal plus mecze wyglądają ciemno, do tego wyprane kolory. Niestety ten sam mecz na kanale HD wygląda dużo lepiej, żywe kolory. Tego 4k nie chce się oglądać :( czemu nikt nie reaguje, ja pisałem reklamację to mnie olali że mam słaby hdr a ten tv ma jeden z lepszych hdr na rynku (Sony Xg95) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, piotrekj66 napisał:

Dokładnie, na tvp 4k też był hdr a technicy z tvp to super ogarnęła po pierwszym meczu. Na canal plus mecze wyglądają ciemno, do tego wyprane kolory. Niestety ten sam mecz na kanale HD wygląda dużo lepiej, żywe kolory. Tego 4k nie chce się oglądać :( czemu nikt nie reaguje, ja pisałem reklamację to mnie olali że mam słaby hdr a ten tv ma jeden z lepszych hdr na rynku (Sony Xg95) 

Myślisz, że poprawią?

Na TVP 4K błyskawicznie ogarnęli sytuację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...