Skocz do zawartości

CANAL+ 4K Ultra HD


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie to samo....

Wczoraj wysłałem też do nich reklamację w sprawie jakości C+4k razem ze zdjęciami które umieściłem tutaj na forum. Zobaczę co odpiszą. Na czacie niby mówili że sprawa jest im znana i dział techniczny miał to opanować. Jak widać bez rezultatu. Zobaczymy na tygodniu.

Gdyby nic się nie zmieniło to może ktoś z redakcji SK mógłby się dowiedzieć ( kanałem prasowym ) dlaczego taka sytuacja trwa tak długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mara68 napisał:

 

Gdyby nic się nie zmieniło to może ktoś z redakcji SK mógłby się dowiedzieć ( kanałem prasowym ) dlaczego taka sytuacja trwa tak długo.

Popieram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kingofsouth napisał:

U mnie jasny bardzo ładny obraz.
TV Samsung. @mara68ile nitow ma twój Sony ?emoji16.png 
Bez kalibracji ? Tu nic nie trzeba reklamować.  Tyle wam napisze. 

 

Na pewno ma mniej nitów niż Samsung. Tylko że w tym przypadku to nie ma żadnego znaczenia.

Zresztą piątkowa transmisja z ekstraklasy ( której pewnie nie oglądałeś bo byś takich głupot nie pisał ) to dokładnie pokazała.

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem co widzę na swoim TV. Ty możesz mieć swoje odczucia na podstawie swojego TV. HDR w TV to nie wszystko.  Polecam sprawdzić ile nitow macie, do tego kalibracje.
Tyle. Miłego wieczoru i możecie pisać reklamację.
Mój ma od 650 do 988 cd/m² w zależności ile jest białego na ekranie. I obraz obecnie jest lipa. Wolę oglądać wersję HD.
A mam też stare nagrania i było wcześniej dużo lepiej z kolorami i generalnie obrazem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdury o tym ze tv jest słaby. Mam Sony xg95 był to jeden z lepszych tv z HDR jak go brałem.

 

,,Jak mało który model na rynku, dostarcza niezwykle wysoką średnią wartość HDR na poziomie 880 nitów a szczytowo potrafi bez problemu przekroczyć 1000 nitów w filmach, serialach czy grach w 4K Ultra HD,,

 

Zreszta na konsoli, i na tvp4k obraz wyglądał kapitalnie a tu jest bez kolorów i jak by połowa oświetlenia. A stadionie nie działała.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, piotrekj66 napisał:

Bzdury o tym ze tv jest słaby. Mam Sony xg95 był to jeden z lepszych tv z HDR jak go brałem.

 

,,Jak mało który model na rynku, dostarcza niezwykle wysoką średnią wartość HDR na poziomie 880 nitów a szczytowo potrafi bez problemu przekroczyć 1000 nitów w filmach, serialach czy grach w 4K Ultra HD,,

Mój Sony w testach też wypadł dobrze:  był w stanie wykrzesać z siebie prawie 1000cd/m2 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe porównanie z meczu Stomil-Pogoń. Zdjęcia robione telefonem więc są trochę nieostre.

To dla tych którzy twierdzą że Sony nie radzi sobie z HDR-em. W sumie to mają rację bo nie radzi sobie ale z badziewnym HDR-em jaki obecnie oferuje C+4k. Natomiast kiedy parametry u nadawcy są prawidłowe to moim zdaniem bije na głowę większość telewizorów.

Tak jest dzisiaj na powtórce tego meczu:

d34a162edbfea.jpg

 

A tak było w piątek. Ustawienia telewizora są takie same w obydwu przypadkach.

e6a7671b6bbd4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...