Skocz do zawartości

Co lepsze N czy Cyfra+


Piotr Olejarz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość PawelU1981

Nie ma przymusu brania C+ w pełnym pakiecie z opcjami, ale z drugiej strony, Ci co narzekają nigdy nie pozwolą sobie na C+ w takim wymiarze, tak nie powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Panowie, moim skromnym zdaniem oglądanie TV to nie kupowanie luksusowego auta, jakim jest przecież BMW. Nie porównywałbym tego ze sobą, bo to ryzykowne. Poza tym ceny są za wysokie w C+ i każdy rozsądny to wie. Tylko maniacy TV Sat, jak ja czy Ty @Pawop płacą kasę za pełną lub prawie pełną ofertę. Inni liczą każdy grosz i kombinują coby tu wybrać, żeby było przyzwoicie cenowe i do tego było co oglądać. Myślę, że w tych czasach telewizja powinna być ogólnie dostępna i każdego obywatela powinno być na nią stać, a tak nie jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie jestem maniakiem Tv Sat a też płacę pełny pakiet. Podobnie jak wielu moich znajomych. A dziwi mnie takie porównywanie cen platform. Dodając Relaxxx do pakietu C+ powinieneś do N dodać ceny VOD. Powiesz, że w C+ nie ma VOD-a? A w N nie na 2 opcji premium. Według mnie jeśli już porównywać ceny to za podobe pakiety i to bez promocji. Jeśli tak na to spojżysz to zobaczysz, że ceny wszystkich polskich platorm tak za bardzo nie odbiegają od siebie. Inną rzeczą jast co w tych pakietach możesz zobaczyć i jak je masz podzelone. Ale u nas przyjęło się że C+ jest droga bo kosztuje 145zł +12zł za HD + 29zł Relaxxx + coś tam jeszcze, PS jest tani bo kosztuje tylko 37,90zł, a N błądzi gdzieś pośrodku ze swoim 80zł. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A najważniejsze jest i tak to co dana osoba chce oglądać. Są pewne kanały na wyłączność, pewne taniej niż w innej platformie. Proponuję wszystkim niezdecydowanym, żeby zrobili sobie tabelkę z kanałami, które chcieliby oglądać i obok z ceną jaką musieliby płacić.

Osobiście niestety, żeby móc oglądać wszystko to co chcę musiałbym mieć wszystkie platformy, a i to niestety za mało :) A już najgorsze jest to, że to by było po 4-5 kanałów z każdej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Tak, to jest strzał w dziesiątke. Canal+ teraz pokazał, że można zrobić coś ciekawego. Myślę, że wielu ludzi się skusi na takie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś z was powiedzieć co to za porażka ten kanał n sport :?: Bo jak kupuję nowe "to i owo" i patrze na ramówkę tego programu to oczom nie wierzę :shock: Cały weekend w Europie mecze, na "kanale+" mecz za meczem a na n sporcie jakieś magazyny sportowe i kuriery sportowe :roll: Boże kto normalny zapłaciłby za to zlamanego grosza. Patrząc natomiast na ramówkę Sportklubu to też mam wrażenie że początkowo ładowali hurtowo dobry boks z Ameryki i Anglii jako przynętę na abonentów a teraz jakby z tym zerwali :?: Czy to tylko moje subiektywne odczucia :?::!::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz poza ogladaniem TV mam ciekawsze zajecia, szczegolnie weekendy i dla mnie oferta LM w Nsport jest w sam raz. Szczegolnie, ze mozna tu zobaczyc najlepsze druzyny z wszystkich lig i kazdy mecz jest o stawke.

 

A jesli ktos ma czas i pieniadze zeby placic za C+ to tez to szanuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro liczymy max opcje to CP kosztuje około 68 zł a nie 38 zł, bo za tą niższą cenę jest Pakiet Familijny a liczymy całą ofertę.
Licząc tą drogą to N będzie od stycznia najdrozszą platformą jakby policzyć jeszcze wszystkie filmy w TVOD po 11 PLN to będzie jedną z droższych w Europie, a niektórzy nadgorliwi może jeszcze policzą multipakiet Canal+. Do abonamentu Polsatu proponuję dla odmiany doliczyć ceny wszystkich filmów DVD dostępnych w lokalnej wypożyczalni, bo ich własna oferta prawie nie istnieje, a skoro w n liczymy wszelkie formy VOD, to one są kanałem filmowym takim samym jak płytka DVD.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty wczoraj na C+ SPORT ogladales w czasie gdy na Nsporcie Milan-Celtic w HD lecial?

 

Ja oglądałem w tym czasie galę na eurosporcie a dzisiaj na c+ inter - lazio :idea: A przed tobą ile teraz oczekiwania na następne mecze champions ligue :?: dwa tygodnie czy dwa miesiące :?::?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie za 2 dni, w piątek przecież następna kolejka Bundesligi, a dzisiaj i jutro jeszcze NHL i NFL, a na Champions League, będziesz czekał dokładnie jeden dzień dłużej niż abonenci N, więc nie nasz się czym chwalić. Zapomniałem jeszcze o Klubowym PŚ na TVP Sport :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ty wczoraj na C+ SPORT ogladales w czasie gdy na Nsporcie Milan-Celtic w HD lecial?

Zwróć jednak uwagę, że mecze LM lecą tylko we wrześniu, październiku. listopadzie, początek grudnia, marzec, kwiecień, maj. Mniej więcej raz na 2 tygodnie. Z czego w środy najciekawszy mecz puszczany jest w TVP. Czyli emocje czekają na Ciebie, użytkownika N-ki 2 razy w miesiącu we wtorki. Bo w środy to ja również oglądam sobie LM.

Tymczasem my aboneci Cyfry mamy mecze ligi angielskiej, włoskiej, francuskiej, hiszpańskiej i polskiej w piątki, soboty (kilka meczy), niedziele (kilka), poniedziałki, czasem środy. I tak co tydzień.

Jednym zdaniem: Ty emocjonujesz się raz na 2 tyg we wtorki, (zima odpada całkowicie), my natomiast 3-4 dni w tygodniu. :P

 

Co do tego która platforma jest lepsza.

Wg mnie jest tak:

1. Cyfra

2. Polsat i N

 

CYfra głównie ze względu na Canal+, najlepsze ligi europejskie, dobre kanały filmowe, NG na wyłączność.

Polsat niewiele ustępuje Cyfrze. Jest tani, ma niezłą ofertę programową. Ma Polsat Sport na którym pokazywane są mecze ligi holenderskiej, greckiej, portugalskiej i szkockiej, czasem liga włoska (1 mecz w tyg), plus siatkówka.

N-ka na plus można zaliczyć ich technologię. Chyba ma najlepszą jeżeli o to chodzi. Jeszcze rok temu wybierając platformę nie zastanawiałem się nawet nad N-ką, ze wzglądu na ubogą ofertę programową. Teraz jest zdecydowanie lepiej i nawet biorę ją pod uwagę (w lutym :wink: ). Trzeba przyznać jednak, że w prównaniu do Cyfry i Polsatu rozwija się najszybciej i niewykluczone, że będzie wiodącą platformą. Zwłaszcza, że Canal+ można wykupić samodzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brooklyn

Twoja wyliczanka pomija całkowicie fakt, że na nSport jest także Puchar Polski, Puchar ligii angielskiej oraz Puchar UEFA (od ćwierfinału).

Do tego sport na N to nie tylko nSport ale także np. SportKlub którego na innych platformach cyfrowych nie ma.

A SportKlub ma ligę niemiecką 1 i 2, austriacką, argentyńską, brazylijską i MLS.

Do tego w czasie eliminacji do ME dochodziło dużo meczy naszej grupy eliminacyjnej na TVP Sport którego także nie ma na pozostałych platformach.

 

Jak widzisz totalnym mitem jest twierdzenie że piłkę nożną na N można oglądać tylko co dwa tygodnie we wtorek i środę.

 

Do tego spierałbym się czy akurat w środę TVP pokazuje najciekawszy mecz LM.

Na N masz zawsze 4 mecze do wyboru i nie musisz oglądać tego co wciska ci TVP pokazująca często nieciekawy mecz tylko dla tego że gra w nim Boruc lub Lewandowski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie: kogo interesuje 2 liga niemiecka, austriacka, gwatemalska czy jakaś tam inna szmira :?: Jeżeli miałbym oglądać takie dziadostwo to już wolę iść na żywo oglądać 5 ligę w moim mieście, a NHL i NFL to myślę że musi mieć ogromną oglądalność w skali kraju :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie: kogo interesuje 2 liga niemiecka, austriacka, gwatemalska czy jakaś tam inna szmira :?

 

Nie wiem może kogoś interesuje.

 

Mnie na natomiast bardziej interesuje dlaczego @Brooklyn w swoim poście wymienia takie "hity" Polsat Sport jak liga grecka,

a całkowicie pomija fakt że tylko na N można oglądać finałowe rozgrywki pucharu UEFA lub Bundesligę.

Jak ktoś się sili na tego typu porównania to niech zachowa minimum rzetelności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie: kogo interesuje 2 liga niemiecka, austriacka, gwatemalska czy jakaś tam inna szmira :?: Jeżeli miałbym oglądać takie dziadostwo to już wolę iść na żywo oglądać 5 ligę w moim mieście, a NHL i NFL to myślę że musi mieć ogromną oglądalność w skali kraju :lol:
Niemcy, Brazylia i Argentyna to zapewne najsłabsze drużyny swiata :lol::lol::lol:

Można by się spierać że reprezentacja to nie to samo co liga, ale przecież oni kogoś własnie reprezentują, nie wzięli się znikąd.

Nawet jakby nasi mieli drugiego Benhakera to im wyżej kostek nie podskoczą. My ani dobrej ligi nie mamy ani reprezentacji, może w końcu Leo wyciągnie ją chociaż do średniego poziomu.

 

Szmirą jest za to jakość obrazu na Sportklub, coż powinni tego zabronić, ale przecież wśród polskich kanałów to norma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Brooklyn

Twoja wyliczanka pomija całkowicie fakt, że na nSport jest także Puchar Polski, Puchar ligii angielskiej oraz Puchar UEFA (od ćwierfinału).

Do tego sport na N to nie tylko nSport ale także np. SportKlub którego na innych platformach cyfrowych nie ma.

A SportKlub ma ligę niemiecką 1 i 2, austriacką, argentyńską, brazylijską i MLS.

Do tego w czasie eliminacji do ME dochodziło dużo meczy naszej grupy eliminacyjnej na TVP Sport którego także nie ma na pozostałych platformach.

Rzeczywiście zapomniałem o sportklubie. Liga niemiecka jest, czyli co tydzień macie ligę niemiecką. Natomiast 2 liga niemiecka, austriacka, brazylijska a zwłaszcza MLS to raczej nie jest to czego szuka fan piłki nożnej. Mnie np nie interesuje w ogóle. Austriacka jest na poziomie naszej, a w brazylijskiej i argentyńskiej mecze rozpoczynają się o 1 w nocy.

 

Mnie na natomiast bardziej interesuje dlaczego @Brooklyn w swoim poście wymienia takie "hity" Polsat Sport jak liga grecka,

a całkowicie pomija fakt że tylko na N można oglądać finałowe rozgrywki pucharu UEFA lub Bundesligę.

Jak ktoś się sili na tego typu porównania to niech zachowa minimum rzetelności.

Przeczytaj jeszcze raz uważnie mój post. Porównywałem ofertę sportową Cyfry i N-ki. Polsatu nie porównywałem.

O polsacie i ligach, które oferują jest dopiero druga część wypowiedzi, kiedy to pisałem o plusach CP.

 

@Brooklyn - przyszedłeś się nam pochwalić że masz C+? No super, gratulujemy

Nie, przyszedłem, żeby napisać która platforma jest lepsza.

Wiesz było tak - zobaczyłem, temat "Co lepsze N czy Cyfra+" więc pomyślałem, że napiszę swoją opinię. Szybko przeanalizowałem sprawę i wyszło, że na razie Cyfra jest najlepsza. I tak powstał mój post. :)

Czy może nie w tym temacie wyraziłem opinię, może jest jakiś lepszy do pisania która platforma jest lepsza? A może ten temat służy czemuś innemu? Oświeć mnie bo nie bardzo Ciebie rozumiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...